Ist es zu spät, einen Minecraft-Kanal auf

Ist es zu spät, um einen Minecraft-Kanal auf YouTube zu erstellen? (Spoiler: Nein)

Ist es zu spät, einen Minecraft-Kanal auf

Minecraft trafił do Internetu 17 maja 2009 r., więc po ponad 11 latach można by pomyśleć, że popyt na grę będzie mniejszy. Ale ta seria gier szybko się nie zmieni.

LinkedIn-Geheimnisse - wie Sie das Potenzial Ihres Profils nutzen können 1

Die Geheimnisse von LinkedIn - Wie man eine persönliche Marke aufbaut

Lernen Sie die Strategien, die Ihr Profil verändern werden zu einem leistungsstarken Networking-Tool auf LinkedIn.

Nadal jest aktualny i nabiera rozpędu, gdy gracze odkrywają (i odkrywają na nowo) jego wspaniałość.

W rzeczywistości, 126 milionów aktywni gracze budują teraz światy 3D w nieograniczonym wszechświecie Minecrafta.

Ale biorąc pod uwagę jego wiek i armię mega influencerów, czy nowi YouTuberzy powinni w dzisiejszych czasach zakładać kanał Minecraft? A co najważniejsze, czy w ogóle można zostać odkrytym?

Dlaczego nigdy nie jest za późno, aby założyć kanał Minecraft na YouTube

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów Minecrafta. Bez względu na to, ilu twórców zalewa YouTube filmami z gry Minecraft, Ihr wciąż może mieć mnóstwo wyświetleń.

To dlatego, że nigdy nie jest za późno, aby zarobić na grze z częstymi aktualizacjami i pełną pasji społecznością.

To tylko dwa powody, dla których warto podzielić się swoją miłością do gry Minecraft na YouTube, ale w naszym najnowszym samouczku wideo znajdziesz jeszcze kilka powodów: „Jak rozpocząć kanał Minecraft na YouTubeja.”

Jednak spośród wszystkich powodów, dla których warto założyć kanał Minecraft, te trzy mogą być najsilniejsze:

  • Społeczność modów jest aktywna i rozwija się. Tak długo, jak gracze Minecrafta będą mogli manipulować plikami gry (i odkrywać na nowo sposób jej działania), będą pojawiać się nowe przygody i nowa zawartość do przesłania.
  • Twórca gry Minecraft, Mojang, wydaje aktualizacje rok po roku. Dodają one mnóstwo treści do gry i oczywiście więcej do omówienia i zaprezentowania za pośrednictwem YouTube.
  • Minecraft wciąż rozwija się jako marka. Są teraz towary, a nawet gry typu spin-off, takie jak Minecraft Dungeons.

Dzięki tym wszystkim zaletom możliwości tworzenia treści w Minecrafcie są nieograniczone. Twoje treści mogą obejmować takie rzeczy, jak wiadomości o Minecrafcie, aktualizacje gier, nowe modyfikacje, samouczki tworzenia i prezentacje popularnych modów Minecrafta, map lub pakietów tekstur.

Jeśli chcesz, możesz śledzić społeczność i poznawać popularne wyzwania, takie jak wojny łóżkowe w grze Minecraft. I oczywiście zawsze jest klasyczna gra Let’s Play, w której ty i twoi widzowie dobrze się bawicie, odkrywając Minecrafta.

Jakie filmy Minecraft powinieneś zrobić, aby się wyróżnić?

W jakiejś formie większość pomysłów na filmy z gry Minecraft została zrealizowana przez twórców. Jeśli chcesz się wyróżnić, spróbuj tworzyć wartościowe treści, których ludzie zawsze szukają.

Najlepszym sposobem na to jest odpowiadanie na pytania, które zadałby każdy gracz Minecrafta. Poświęć trochę czasu na tworzenie samouczków i recenzji na temat popularnych zasobów, takich jak mapy, mody i pakiety tekstur.

Wierzcie lub nie, ale ludzie wciąż odkrywają Minecrafta po raz pierwszy, a ci nowicjusze będą szukać odpowiedzi na konkretne pytania. Jako weteran gry Minecraft możesz pomóc im przetrwać pierwszą noc w grze, użyć najlepszego pakietu tekstur lub znaleźć najlepsze mody.

Podczas tworzenia tego rodzaju treści dobrze jest zatytułować swoje filmy w taki sam sposób, w jaki ludzie będą ich szukać w YouTube. Na przykład, gdybyśmy korzystali z powyższych pomysłów na treści, wybralibyśmy te tytuły:

  • Jak przetrwać pierwszą noc w Minecrafcie
  • Najlepsze pakiety tekstur Minecraft
  • Najlepsze mody do Minecrafta

Ponadto dzięki aktualizacjom Minecrafta możesz w przyszłości tworzyć nowsze, zaktualizowane filmy na te tematy. Nowe pakiety tekstur i modyfikacje są stale wydawane, a wraz z ich zmianami zmieniają się również listy najlepszych.

Jeśli martwisz się, jak wyróżnić się jako YouTuber Minecraft, nie przejmuj się konkurencją. Istnieje niezliczona ilość sposobów na przebicie się przez hałas i zdobycie własnej publiczności.

Chcesz uzyskać więcej wyświetleń jako gracz w YouTube?

Jeśli chcesz przenieść swój kanał gier YouTube na wyższy poziom i uzyskać więcej wyświetleń w YouTube, pobierz vidIQ. Dołącz do ponad miliona innych użytkowników (wielu z nich to gracze!) i korzystaj z vidIQ, aby wyszukiwać treści w YouTube, analizować filmy, przeprowadzać audyt własnego kanału i podejmować kolejne praktyczne kroki prowadzące do sukcesu twórcy. Kliknij tutaj, aby zainstalować teraz!​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​

Ähnliche Beiträge