Jak korzystac z funkcji notatek na Instagramie aby opublikowac status

So verwenden Sie die Notizfunktion auf Instagram, um einen Status zu posten

LinkedIn-Geheimnisse - wie Sie das Potenzial Ihres Profils nutzen können 1

Die Geheimnisse von LinkedIn - Wie man eine persönliche Marke aufbaut

Lernen Sie die Strategien, die Ihr Profil verändern werden zu einem leistungsstarken Networking-Tool auf LinkedIn.

Chcesz opublikować status na Instagramie, który będą mogli zobaczyć Twoi znajomi i wspólni obserwatorzy? Aplikacja wprowadziła funkcję Notatki, która pozwala to zrobić.


Oto, co musisz wiedzieć o funkcji Notatki na Instagramie i o tym, jak za jej pomocą opublikować własną aktualizację statusu.


Czym są notatki na Instagramie?

Funkcja stanu notatek WhatsApp
Bildquelle: Instagram

Notatki to krótkie aktualizacje tekstowe, które pojawiają się u góry skrzynki odbiorczej użytkowników na Instagramie. Podobnie jak Stories, znikają po 24 godzinach. Notatki mogą mieć do 60 znaków i składają się z tekstu i emotikonów.

Notatki różnią się od Stories pod wieloma względami. Po pierwsze, Notatki zawierają tylko tekst lub emotikony — żadnych obrazów ani wideo. Zamiast pojawiać się na ekranie głównym, pojawiają się nad Twoimi wiadomościami bezpośrednimi. Chociaż możesz udostępniać publiczne relacje z kont na Instagramie, nie możesz udostępniać postów z Notatek.

I wreszcie, zamiast być publicznymi aktualizacjami, możesz udostępniać je tylko wspólnym obserwatorom lub osobom z Twojej listy bliskich znajomych.

Jak utworzyć notatkę na Instagramie

Teraz, gdy już wiesz, do czego służy ta funkcja, oto jak z niej korzystać. Aby rozpocząć tworzenie pierwszej notatki, wykonaj następujące kroki…

  1. Öffnen Sie Instagram und wählen Sie ikona papierowego samolotu aby przejść do skrzynki odbiorczej wiadomości.
  2. Zobaczysz A przycisk + na zdjęciu profilowym u góry skrzynki odbiorczej z tekstem „Zostaw notatke„. Stuknij w tę ikonę +.
  3. Na następnej stronie wpisz, co chcesz udostępnić w polu tekstowym, które mówi Podziel się tym, co myślisz.
  4. Wybierz odbiorców: Obserwatorzy, których obserwujesz Oder Enge Freunde.
  5. Wenn Sie fertig sind, tippen Sie auf Teilen Sie. Status tekstowy będzie teraz wyświetlany wraz z Twoim zdjęciem profilowym, obok notatek od innych wspólnych obserwujących.

Proces jest dość łatwy. Upewnij się tylko, że udostępniasz je właściwym odbiorcom. Gdy opublikujesz notatkę, ludzie mogą odpowiedzieć na nią jako wiadomość prywatną, która trafi do Twojej skrzynki odbiorczej, podobnie jak w przypadku odpowiedzi w relacji.

Z łatwością aktualizuj swój status na Instagramie za pomocą notatek

Ta funkcja ma na celu wywołanie rozmowy między wspólnymi obserwatorami i bliskimi przyjaciółmi. Jeśli więc chcesz bardziej zaangażować się w kontakt z tymi osobami na swoim profilu na Instagramie, wypróbuj Notatki już teraz.

Ähnliche Beiträge