instagram video downloader

Wie kann ich ein Video von Instagram herunterladen?

Zapewne nieraz zastanawialiście się, jak pobrać rolkę z filmem lub wideo zamieszczonym na Instagramie. To pytanie jest jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w Google. Sama sieć społecznościowa nie oferuje bezpośredniej funkcji pobierania filmów lub rolek. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości pobrania filmu opublikowanego wcześniej na Instagramie. Obecnie na rynku istnieje kilka narzędzi, które pozwalają na darmowe pobieranie filmów z Instagrama. W dzisiejszym artykule omówię najważniejsze z nich.

LinkedIn-Geheimnisse - wie Sie das Potenzial Ihres Profils nutzen können 1

Die Geheimnisse von LinkedIn - Wie man eine persönliche Marke aufbaut

Lernen Sie die Strategien, die Ihr Profil verändern werden zu einem leistungsstarken Networking-Tool auf LinkedIn.

Podsumowanie artykułu:

  • Instagram nie pozwala na pobieranie filmów ani rolek
  • Na rynku istnieje kilka narzędzi do pobierania treści opublikowanych wcześniej na Instagramie
  • Narzędzie do pobierania Instagrama to bardzo pomocne rozwiązanie dla twórców, którzy zamieszczają dużo treści w sieci.

Jak pobrać filmik z instagrama?

Obecnie na rynku jest co najmniej kilka narzędzi, które pozwalają na pobieranie filmów, które zostały już opublikowane. Trzy główne aplikacje, z których osobiście korzystam, są wymienione poniżej. Każda z tych aplikacji ma identyczne funkcje, a różni się jedynie interfejsem użytkownika

Snapinsta.app

Narzędzie z wieloma funkcjami pobierania plików. Możesz pobrać filmy, zdjęcia, rolki, stories lub IGTV.

Bardzo prosty, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs.

Instasaved

Równie intuicyjna jak Snapinsta.app, posiada również kilka funkcji pobierania. Masz możliwość pobrania filmu, obrazu z postu, rolki lub zdjęcia profilowego z konta na Instagramie.

Savefrom.net

Narzędzie do pobierania filmów z różnych platform społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter i innych.

W okienku wklejasz link do treści, którą zamieściłeś w mediach społecznościowych, klikasz „Pobierz” i to wszystko

Przejście na transmisję na żywo jest bardzo proste. Wystarczy wywołać funkcję Instagram Stories i przesunąć suwak na dole. Gdy tylko suwak znajdzie się w pozycji „Live”, możesz rozpocząć transmisję na żywo.

Zusammenfassung

Te narzędzia mogą być nieocenione, jeśli chcesz rozpowszechniać materiały, które zostały opublikowane miesiące temu. Do niedawna było to bardzo trudne, ponieważ nie było zapisanego pliku na dysku twardym. Dziś zawsze można dotrzeć do materiałów, które zostały opublikowane miesiące lub lata temu, pobrać je, a następnie przesłać na inną platformę społecznościową. Proste narzędzie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

Ähnliche Beiträge