Jak przypiac wiele postow na Instagramie do swojego profilu

Wie man mehrere Beiträge auf Instagram an sein Profil anheftet

LinkedIn-Geheimnisse - wie Sie das Potenzial Ihres Profils nutzen können 1

Die Geheimnisse von LinkedIn - Wie man eine persönliche Marke aufbaut

Lernen Sie die Strategien, die Ihr Profil verändern werden zu einem leistungsstarken Networking-Tool auf LinkedIn.

Tworzenie posta w mediach społecznościowych wymaga wielu działań. Dlatego wielokrotnie sprawdzamy wyświetlenia postów i zaangażowanie po ich opublikowaniu. Instagram zdaje sobie z tego sprawę, więc znalazł sposób, aby pomóc Ci uzyskać lepszą widoczność trzech najlepszych postów.


Instagram wprowadził przypinanie siatki, funkcję, która pozwala umieścić do trzech postów na górze siatki profilu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przypinać swoje posty do siatki profilu na Instagramie i dlaczego warto to robić.

Instagram uruchamia przypinanie siatki

Instagram umożliwia przypięcie do trzech postów w siatce profilu. Funkcja została ogłoszona przez szefa Instagrama Mosseri na Twitterze, który wyjaśnił to jako sposób na zapewnienie kontroli nad swoim profilem.

W przeciwieństwie do najciekawszych historii na Instagramie, które zmieniają kolejność za każdym razem, gdy dodajesz nowe, przypięte posty pozostaną na górze siatki, dopóki ich nie zastąpisz lub nie usuniesz. Wraz z przypinaniem siatki aplikacja wprowadziła także nowe funkcje Instagram-Rollen, takie jak możliwość przesyłania własnego dźwięku, dodawania naklejek i nie tylko.

Aby korzystać z funkcji przypinania siatki na Instagramie, upewnij się, że na telefonie jest zainstalowana najnowsza wersja aplikacji.

Jak przypiąć post na Instagramie do swojego profilu

Możesz przypiąć posty do siatki profilu na Instagramie w kilku szybkich krokach. Oto jak:

  1. Öffnen Sie die Instagram-App auf Ihrem Handy.
  2. Tippen Sie auf Ihr Profilbild in der rechten unteren Ecke des Bildschirms.
  3. Teraz dotknij posta, który chcesz przypiąć, a następnie trzykropka Menü in der rechten oberen Ecke.
  4. Tippen Sie abschließend auf Przypnij do swojego profilu z wyświetlonych opcji.
  5. Powtórz ten proces dla dwóch kolejnych postów.

Kiedy przypinasz posty do swojego profilu, Instagram zmienia układ siatki, tak aby przypięte posty pojawiały się jako pierwsze. Aby odpiąć wpis, wykonaj te same czynności i stuknij Odepnij od swojego profilu. Gdy to zrobisz, Twoje posty pojawią się ponownie na swoim pierwotnym miejscu w siatce.

Dlaczego warto przypinać posty na Instagramie do swojego profilu

osoba trzymająca telefon z logo instagrama

Istnieje kilka powodów, dla których chcesz przypiąć swoje posty na Instagramie. Po pierwsze, jest to dobra funkcja, jeśli chcesz, aby te posty były lepiej widoczne. Coś innego, co możesz zrobić, aby zwiększyć ekspozycję, to publikowanie w najbardziej optymalnym czasie. Jeśli nie masz pewności, kiedy to nastąpi, przeczytaj nasz przewodnik na temat najlepszego czasu na publikowanie postów na Instagramie.

Jako twórca treści lub influencer możesz skorzystać z tej funkcji, aby wyróżnić swoje najlepsze prace. Jeśli prowadzisz firmę, możesz przypinać posty dotyczące wszelkich promocji, ofert lub kampanii, które możesz w danym momencie prowadzić.

Czasami ludzie łamią zasady Instagrama nieświadomie, co może spowodować, że zostaniesz zbanowany na Instagramie. Oznacza to, że Instagram pokazuje mniej postów Twoim obserwatorom, ograniczając w ten sposób Twój zasięg.

Aby to obejść, możesz przypinać swoje trzy najlepsze posty do swojego profilu mniej więcej co tydzień i publikować je w swoich Stories, aby zachęcić obserwujących do przeglądania ich i angażowania się w nie. Biorąc pod uwagę, że Instagram nie informuje Cię, kiedy blokuje Twoje konto, może minąć trochę czasu, zanim zauważysz, kiedy to się stało.

Jednak, jak wspomniano powyżej, może to negatywnie wpłynąć na Twoje konto, więc przede wszystkim chcesz temu zapobiec. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby uniknąć cieniowania na Instagramie.

Uzyskaj lepszą widoczność ważnych postów na Instagramie

Funkcja przypinania siatki na Instagramie pozwala wyróżnić najważniejsze posty w Twoim profilu, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających Twój profil.

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Instagrama, który chce zobaczyć swoje ulubione posty, czy twórcą, który chce pochwalić się swoimi umiejętnościami, ta funkcja może Ci w tym pomóc.

Ähnliche Beiträge