Top 5 tips for writing YouTube titles that get views

Top 5 tips for writing YouTube titles that get views

YouTube to druga co do wielkości wyszukiwarka na świecie. Z ponad 2 miliardami użytkowników miesięcznie i 500 godzinami filmów YouTube przesyłanych co minutę, jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych platform w Internecie. Tak więc, aby Twój film wyróżniał się i plasował w rankingu dla określonego słowa kluczowego, musisz zrobić wszystko, co możliwe. Poza tworzeniem dobrej jakości filmów możesz zacząć od wymyślenia przyciągających wzrok tytułów YouTube.

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Dobre tytuły filmów YouTube mogą nie tylko pomóc w zaangażowaniu użytkowników, ale mogą też prowadzić do znacznie więcej. Jak więc napisać naprawdę dobry tytuł na YouTube? Sprawdź nasze 5 najlepszych wskazówek dotyczących pisania tytułów YouTube, które zbierają wyświetlenia. Ponadto istnieje kilka niesamowitych przykładów tytułów YouTube od dużych marek!

Jaki jest dobry tytuł YouTube?

Tytuł YouTube przekazuje widzom treść Twojego filmu, zanim go obejrzą. Jednak dobre tytuły wideo YouTube inspirują, bawią i edukują odbiorców. A najlepsze tytuły zwiększają liczbę wyświetleń, a nawet subskrybentów.

Co najważniejsze, przekonujący tytuł YouTube pomoże Ci pokonać miliony innych filmów o podobnej tematyce, podnosząc wartość Twojej marki.

Dobre tytuły filmów na YouTube mogą Cię tylko do tej pory zaprowadzić. Tytuł filmu nie ma znaczenia, jeśli sam film jest okropny. Więc to zawsze powinno być twoim głównym priorytetem. Jeśli jednak masz niesamowity film, dobry tytuł może zdziałać cuda.

Oto 5 wskazówek, które pomogą Ci wymyślić najlepsze tytuły YouTube.

5 Wskazówki dotyczące tworzenia świetnych tytułów YouTube

Wskazówka 1 – Uważaj na długość tytułu

Długość tytułu to jedna z najważniejszych rzeczy, na które trzeba uważać. Zbyt długie tytuły znikną i zostaną obcięte w wynikach wyszukiwania. Długie tytuły nie tylko dezorientują algorytm YouTube, ale także mogą być irytujące dla użytkownika.

Z drugiej strony wystają krótkie tytuły. Jednak tytuły YouTube, które są zbyt krótkie i nie są wystarczająco opisowe, są równie złe, ponieważ użytkownicy nie będą ich klikać. Zalecamy trzymanie się maksymalnie 70 znaków, ponieważ Twoi widzowie w YouTube chętniej zobaczą całość.

Wskazówka 2 – Przeprowadź badanie słów kluczowych

Optymalizacja wyszukiwarek jest tak samo ważna jak atrakcyjne tytuły, jeśli chodzi o YouTube. A badanie słów kluczowych jest pierwszym krokiem SEO. Tytuły zawierające niekonkurencyjne słowa kluczowe z dużą liczbą wyszukiwań pomogą łatwo pozycjonować wideo.

Te słowa kluczowe zasadniczo pozwalają algorytmowi YouTube określić, o czym są Twoje filmy, co znacznie ułatwia platformie wideo kategoryzowanie i klasyfikowanie wideo. Dobre słowa kluczowe w tytule YouTube mogą nawet sprawić, że Twój film pojawi się na górze strony, co może skutkować znacznie większą liczbą wyświetleń.

Wskazówka 3 – Dodaj słowo kluczowe focus na początku tytułu

Używanie słowa kluczowego focus na początku tytułu YouTube. To pomoże mu się wyróżnić i nie będzie zakopane pod niczym innym. Większość YouTuberów stara się być sprytna w swoich tytułach i nie udaje im się ustawić swojego filmu w rankingu.

Ważne jest, aby zrozumieć, że użytkownicy YouTube i YouTube nie chcą mądrych tytułów. Potrzebują jasnych tytułów, które przekazują informacje. Oczywiście nie musi być nudno. Proste, ale przekonujące tytuły YouTube ze słowem kluczowym focus na początku są najlepsze.

Wskazówka 4 – Użyj numeru w swoim tytule

Użycie liczby w tytule YouTube, takiej jak rok, pomoże Ci uzyskać więcej wyświetleń, gdy będzie się wyróżniać. Nie tylko ma wartość SEO, ponieważ pomaga zidentyfikować Twój film jako świeży i odpowiedni, ale liczba może również pomóc w planowaniu treści.

Na przykład użycie „5 porad” w tytule YouTube nie tylko pomoże widzom zrozumieć, czego mogą oczekiwać od filmu w YouTube, ale także pomoże ci stworzyć strukturę, którą możesz śledzić.

Oczywiście nie ma absolutów. Czasami bardziej skuteczne może być użycie tytułu wideo YouTube zawierającego instruktaże.

Powiązane: 15 wskazówek, jak tworzyć chwytliwe i klikalne tytuły blogów (w zestawie bezpłatne narzędzie AI)

Wskazówka 5 – Zapewnij rozwiązania problemów swoich odbiorców

Jednym z najlepszych sposobów tworzenia wartych kliknięć tytułów YouTube jest oferowanie odbiorcom rozwiązań. Najlepsze z najlepszych tytułów filmów w YouTube nie muszą zawierać liczby. Są to po prostu tytuły „jak to zrobić”. Rozwiązując konkretny problem, widzowie uznają Twój kanał za wartościowy, co zwiększy liczbę kliknięć, wyświetleń i subskrybentów.

Powiązane: Przewodnik krok po kroku, jak uzyskać weryfikację w YouTube

5 przykładów najlepszych tytułów YouTube

Oto kilka przykładowych tytułów YouTube popularnych marek, które są bardzo skuteczne. Jeśli zauważysz, zawierają one niektóre, jeśli nie wszystkie, powyższe wskazówki.

1: Louis Vuitton

Przykład tytułu youtube-LV

2: Samsunga

youtube tytuł-samsung

3: Ford Motor Company

youtube tytuł-ford

4: Zrecenzowano

Sprawdzono tytuł youtube

5: 5-minutowe rękodzieło

RelatedSimplified artificial intelligence tools for small businesses: easily generate responses to reviews

Twórz dobre tytuły na YouTube, korzystając z DARMOWEGO narzędzia AI firmy Simplified

Oto jak Simplified może pomóc w generowaniu tytułów YouTube w kilka sekund. Stwórz własne, takie jak te przykładowe tytuły YouTube i zwiększ liczbę wyświetleń i bazę subskrybentów!

Uproszczona — platforma projektowania i sztucznej inteligencji

projekt tytułu youtube i przykład ai

Apple — firma technologiczna

przykład bazy tytułów youtube

Coinbase – portfel kryptowalut

przykład bazy tytułów youtube

Slack – platforma komunikacyjna

wskazówki dotyczące luzu tytułowego na youtube

Nike – firma obuwnicza

tytuły youtube-nike blazer

Powiązane: 5 najlepszych generatorów tytułów na YouTube, z których możesz korzystać za darmo

Final thoughts

Tytuły YouTube mogą pomóc Twojemu filmowi w rankingu oraz uzyskać wyświetlenia i kliknięcia. Oczywiście dobre tytuły filmów w YouTube mogą nie tylko pomóc w klikaniu; mogą zaprezentować Twoją markę i pomóc Ci zaangażować odbiorców. Może to prowadzić do zdobycia silnej bazy abonentów.

Jednak wymyślenie naprawdę dobrego tytułu na YouTube nie jest łatwe. Właśnie dlatego narzędzia takie jak uproszczona artificial intelligence są ogromną pomocą. Co najważniejsze, funkcja tytułów YouTube Simplified jest całkowicie darmowa.

Sprawdź generator tytułów YouTube firmy Simplified, aby poprawić współczynnik klikalności i kanał YouTube. Zacznij korzystać z uproszczonego już dziś!

One free app to design, collaborate and scale your work - try Simplified today.

Get started for free

Similar Posts