What is the GPT chat extension for Chrome browser?

What is the GPT chat extension for Chrome browser?

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Czat GPT oparty na sztucznej inteligencji cieszy się dużym zainteresowaniem, co mogło sprawić, że zastanawiasz się, jak korzystać z rozszerzenia Czat GPT dla Chrome.

Rozszerzenia Chrome to prosty i wygodny sposób korzystania z aplikacji internetowych, w tym czatu GPT. Dodając wtyczkę Chat GPT Chrome do swojego konta Google, będziesz mieć szybki i łatwy dostęp do funkcji zapewnianych przez aplikację. Wtyczki rozszerzenia czatu GPT do przeglądarki Chrome działają na różne sposoby. Możesz ulepszyć wyniki wyszukiwania według własnego uznania lub wyróżnić tekst ze strony internetowej i podać powiązane instrukcje lub zapytania do Czatu GPT.

W tej chwili dostępnych jest wiele rozszerzeń GPT Chat, a wiele z nich może naprawdę pomóc w różnych zadaniach. Jednak najlepiej jest zrobić trochę badań na temat rozszerzenia, które chcesz pobrać, zanim dodasz je do swojego konta Google – niektóre mogą nie być legalne.

Jak korzystać z rozszerzeń czatu GPT do Chrome?

Obecnie w sklepie Chrome dostępnych jest wiele rozszerzeń GPT Chat Google Chrome. Merlinie, WebChatGPT I ChatGPT dla Google to kilka przykładów. Większość z nich działa w podobny sposób, przynajmniej na podstawowym poziomie.

  • Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz konto OpenAI.
  • Po pierwsze: wyszukaj rozszerzenie, którego szukasz w Sklep Chrome.
  • Następnie pobierz rozszerzenie. Może być konieczne utworzenie konta przy użyciu hasła, nazwy użytkownika itp.
  • Następnie upewnij się, że rozszerzenie Chrome jest aktywne – możesz to zrobić, klikając 3 kropki w prawym górnym rogu strony Chrome, a następnie klikając „więcej narzędzi”. Przejdź do „rozszerzeń” – wtedy będziesz mógł włączyć lub wyłączyć niektóre rozszerzenia.
  • Teraz możesz używać rozszerzenia GPT Chat. Zaznacz określone części witryny, aby wprowadzić je do rozszerzenia dla dowolnych zapytań lub poleceń. Lub skorzystaj z wyszukiwarki z dostosowanymi wynikami. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Final thoughts

Wygląda na to, że nie ma jeszcze oficjalnego rozszerzenia Chrome udostępnianego przez OpenAI dla czatu GPT. Nie oznacza to jednak, że nie ma tam kilku wartościowych wtyczek. Merlinie, WebChatGPT I ChatGPT dla Google to przydatne sposoby wdrażania technologii sztucznej inteligencji w codziennym korzystaniu z Google. Jeśli jednak zdecydujesz się pobrać rozszerzenie GPT Chat, upewnij się, że najpierw przeprowadzisz badania, aby uniknąć błędnych lub nieuczciwych pobrań.

Similar Posts