Jak to naprawic gdy Facebook ciagle sie zawiesza

How to fix it when Facebook keeps crashing

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Ten artykuł przeprowadzi Cię przez wiele sposobów zapobiegania zatrzymywaniu się i awariom aplikacji Facebook na smartfonach, tabletach i komputerach. Podamy również kilka wskazówek, jak zapobiegać zamykaniu i zawieszaniu się aplikacji w przyszłości.Dlaczego Facebook ciągle się zawiesza?

Aplikacje i usługi, ponieważ robią o wiele więcej, są po prostu bardziej skomplikowane. A to oznacza, że ​​istnieje więcej powodów, dla których aplikacja ulega awarii:


 • Brak wolnego miejsca na smartfonie, tablecie lub komputerze
 • Nieaktualny system operacyjny lub aplikacja
 • Usługa Facebooka nie działa lub występują inne problemy
 • Słabe połączenie z Internetem komórkowym lub Wi-FiJak zatrzymać awarię i zawieszanie się aplikacji Facebook

Istnieje wiele sprawdzonych wskazówek technicznych, które mogą zapobiegać zatrzymywaniu się, zawieszaniu i awariom aplikacji Facebook. Najlepiej przejrzeć je w kolejności podanej poniżej, ponieważ te rozwiązania są uporządkowane od najprostszych i najszybszych do bardziej złożonych i długich.


 1. Sprawdź, czy Facebook nie działa. Możliwe, że sam Facebook ma problemy, które mogą powodować zawieszanie się lub awarię aplikacji Facebook.


 2. Zaktualizuj aplikację Facebook. Aktualizowanie aplikacji Facebook jest ważne. Proces aktualizacji aplikacji zależy od używanej platformy: iPhone (Aktualizuj Facebooka na iPhonie), Android (Aktualizuj Facebooka na Androidzie) lub Windows (Aktualizuj Facebooka na Windowsie).


 3. Zaktualizuj swój system operacyjny. Sposób aktualizacji systemu operacyjnego zależy od używanej platformy: Windows (aktualizacja systemu operacyjnego Windows), Android (aktualizacja systemu operacyjnego Android) lub iOS (aktualizacja systemu iOS na iPhonie).


 4. Zwolnij miejsce na swoim urządzeniu. Zwolnienie miejsca na urządzeniu zależy od używanej platformy: iPhone (Zwolnij miejsce na iPhonie), Android (Zwolnij miejsce na urządzeniu z systemem Android) lub Windows (Zwolnij miejsce na komputerze z systemem Windows).


 5. Zamknij i ponownie otwórz aplikację Facebook. Ponowne otwarcie aplikacji Facebook odświeży wiele jej danych i poprawi jej działanie. Upewnij się, że poprawnie zamknąłeś aplikację. Prawidłowe zamknięcie aplikacji zależy od platformy: iPhone (prawidłowe zamknięcie aplikacji na iPhonie) lub Android (prawidłowe zamknięcie aplikacji na urządzeniu z Androidem).


 6. Uruchom ponownie urządzenie. Proste ponowne uruchomienie może rozwiązać wiele problemów, których nie można rozwiązać w żaden inny sposób. Ponowne uruchomienie urządzenia zależy od używanej platformy: Windows (Uruchom ponownie komputer z systemem Windows), iOS (Uruchom ponownie iPhone’a) lub Android (Uruchom ponownie urządzenie z systemem Android).


 7. Przełącz na komórkową. Twój Internet Wi-Fi może mieć słaby sygnał, co może powodować usterki i awarie aplikacji.


 8. Przełącz na tylko Wi-Fi. Możliwe, że słabe połączenie Twojego urządzenia mobilnego z siecią komórkową może powodować awarie Facebooka. Połącz swoje urządzenie z Androidem lub iPhone’a z Wi-Fi i ponownie otwórz aplikację Facebook.


 9. Wyłącz VPN. Możliwe, że Twoja usługa VPN może mieć problemy z połączeniem, które wpływają na aplikację Facebook.


 10. Wyłącz 5G. Twój smartfon lub tablet może łączyć się z sygnałem 5G, który jest przeciążony lub ma problemy z utrzymaniem stałego połączenia.


 11. Wyłącz tryb niskiego poziomu danych w telefonie iPhone. To ustawienie może wpływać na zdolność aplikacji Facebook do łączenia się z serwerami Facebooka, co może powodować zawieszanie się i awarie aplikacji.


 12. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Facebooka. Ten szybki proces może poprawić wydajność aplikacji Facebook i naprawić wszelkie błędy zawieszania się lub awarii.


 13. Wyczyść pamięć podręczną urządzenia. Usunięcie pamięci podręcznej zależy od używanej platformy: Windows (Usuń pamięć podręczną na komputerze z systemem Windows), iOS (Usuń pamięć podręczną na iOS) lub Android (Usuń pamięć podręczną na urządzeniu z Androidem).


 14. Zrestartować ustawienia sieci. Ogólne problemy z połączeniem internetowym występujące w wielu aplikacjach i witrynach internetowych można czasem naprawić, resetując ustawienia sieciowe urządzenia.


 15. Korzystaj z Facebooka w przeglądarce internetowej. Jeśli aplikacja Facebook nadal przyprawia Cię o ból głowy, zawsze możesz uzyskać dostęp do Facebooka za pośrednictwem jego oficjalnej strony internetowej w przeglądarce internetowej na swoim urządzeniu. Witryna Facebook została zaprojektowana do działania na ekranach o różnych rozmiarach i stanowi solidną alternatywę zarówno na urządzeniach mobilnych, tabletach, jak i komputerach.


Frequently asked questions

 • Dlaczego moja aplikacja na Facebooku jest zablokowana?

  Zamrożenie aplikacji Facebooka może być spowodowane problemami z usługą Facebooka, przerwanym połączeniem Wi-Fi lub komórkowym albo problemami z wolnym miejscem na tablecie, urządzeniu przenośnym lub komputerze. Kilka z powyższych poprawek może bezpośrednio rozwiązać te problemy z aplikacjami na Facebooku.

 • Dlaczego moja aplikacja ciągle się zamyka, kiedy ją otwieram?

  Zamykanie aplikacji zaraz po ich otwarciu jest często spowodowane brakiem wolnego miejsca na urządzeniu lub słabym połączeniem internetowym. Wypróbuj rozwiązania u góry tej strony, aby znaleźć przyczynę i zapobiec wyłączaniu się aplikacji po ich otwarciu.

 • Czy Facebook ma obecnie problemy?

  Awaria Facebooka jest częstą przyczyną błędów i usterek zarówno w aplikacjach Facebooka, jak i na stronie internetowej. Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, czy Facebook ma problemy, jest sprawdzenie oficjalnej witryny i aplikacji Facebooka, a następnie sprawdzenie innej witryny lub aplikacji, która wymaga połączenia z Internetem. Jeśli dotyczy to tylko aplikacji i witryny Facebooka, Facebook prawdopodobnie nie działa.

  Nadal nie jesteś pewien? Istnieje kilka dodatkowych sposobów sprawdzenia, czy Facebook nie działa, które warto wypróbować.


Similar Posts