Rewind AI co to jest

Rewind AI: what is it?

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Każdego dnia na rynek trafiają nowe narzędzia AI. Aplikacja, która zyskała ostatnio dużą popularność, to Rewind AI. Więc, co to jest i jak to działa?

Co to jest Rewind AI?

Rewind to Twój osobisty podróżnik w czasie AI. Oparta na modelu GPT-4 OpenAI, możesz zapytać tę sztuczną inteligencję o wszystko, co widziałeś, powiedziałeś lub usłyszałeś. Bot AI jest w stanie wyciągnąć wszelkie fakty i informacje o tym, co zrobiłeś w przeszłości, podobnie jak osobista wyszukiwarka.

Na przykład możesz zapytać Rewind, co robiłem w zeszłym tygodniu? A bot AI odpowie podsumowaniem najważniejszych wydarzeń z zeszłego tygodnia. Podaj fakty, takie jak spotkania, w których uczestniczyłeś, wysłane e-maile i odwiedzane strony internetowe.

W tej chwili Ask Rewind jest w fazie podglądu i jest dostępny tylko za pośrednictwem listy oczekujących. Według twórców możesz wypróbować Rewind za darmo, gdzie będziesz mieć dostęp do 50 Total Rewinds. Istnieją również plany subskrypcji w cenie 10 USD i 30 USD miesięcznie, oferujące więcej kredytów Rewind i wsparcie obsługi klienta.

Rewind AI: Jak to działa?

Rewind ma dostęp do wszystkiego, co widziałeś, powiedziałeś lub usłyszałeś, uzyskując dostęp do wszystkich nagrań na lokalnym komputerze Mac. Jeśli martwisz się o prywatność, według twórców wszystkie twoje informacje są zapisywane prywatnie na komputerze Mac i nigdy nie opuszczają komputera.

Oto podsumowanie krok po kroku, jak działa Rewind:

  1. Gdy zadasz pytanie Przewiń, tylko najistotniejsze informacje zostaną przesłane do GPT-4 w celu utworzenia odpowiedzi.
  2. GPT-4 przetwarza wszystkie te informacje i generuje odpowiedź, która jest odsyłana z powrotem do Rewind
  3. Rewind uwzględnia tę odpowiedź i dodaje łącza do zapisanych lokalnie danych, dzięki czemu można je przeglądać jako źródła.

Final thoughts

Rewind AI to fascynujące wykorzystanie multimodalnego modelu OpenAI, GPT-4. Pomysł na osobistą wyszukiwarkę jest zdecydowanie ekscytujący, ale też nieco przerażający. W związku z rosnącymi obawami dotyczącymi prywatności danych AI, interesujące będzie obserwowanie, jak inni zareagują na Rewind AI.

Szukasz więcej artykułów o sztucznej inteligencji? Dlaczego nie przeczytać Co dalej jest Google Bard?

Similar Posts