W jaki sposob sztuczna inteligencja Simplified moze pomoc w tworzeniu

W jaki sposób sztuczna inteligencja Simplified może pomóc w tworzeniu imponujących treści

Copywriting to sztuka i zawód pisania treści reklamowych i marketingu. Jeśli jesteś copywriterem, musisz optymalizować tekst pod różne kanały mediów społecznościowych. Należą do nich reklamy na Facebooku i LinkedIn, a także posty i podpisy na Instagramie. Narzędzia do pisania tekstów oparte na sztucznej inteligencji firmy Simplified pomagają generować przekonujące i wysoko oceniane teksty treści dla Twojej marki w kilka sekund!

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Robot próbuje zilustrować ai copywritingu
przez AWAI

Dlaczego warto używać sztucznej inteligencji do pisania tekstów

1. Inteligentne technologicznie treści

W ciągu ostatniej dekady technologia stała się bardziej zaawansowana. Do tego stopnia, że ​​oprogramowanie komputerowe może teraz wykrywać rytmy mowy i naśladować głos marki! Kiedy marki korzystają z najlepszych na rynku narzędzi do pisania tekstów opartych na sztucznej inteligencji (do których należy nasze), korzystają ze wszystkiego, co wiedzą o już udanych kampaniach. Dlatego najlepsze narzędzia do copywritingu mogą generować komunikaty, które wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji.

2. Oszczędzaj czas

Polegamy na najlepszym oprogramowaniu komputerowym, aby efektywniej zarządzać danymi i szybciej generować wyniki i komunikaty. Podobnie, nasze narzędzie do pisania tekstów AI pomaga generować teksty dla wielu kanałów mediów społecznościowych z dużą dokładnością i rozmachem… bez uszczerbku dla jakości treści! To narzędzie do pisania tekstów oparte na sztucznej inteligencji jest niezbędne w dynamicznym i zaciekle konkurencyjnym świecie cyfrowym. Asystent AI Simplified oszczędza czas, generując dokładny tekst dla wymagań mediów społecznościowych na podstawie słów kluczowych.

Skopiuj ręce robotów AI, aby zaprezentować ai copywritingu
za pośrednictwem Econsultancy

3. Oprogramowanie AI Copywriting do powtarzalnych zadań

Reklamowanie tego samego przekazu w wielu kanałach mediów społecznościowych wymaga dużo czasu i wysiłku, jeśli chcesz, aby Twoje treści pozostały zgodne z marką. Jednak każdy kanał medialny wymaga określonego formatu pod względem długości i tonu słowa, przy jednoczesnym zachowaniu spójności z marką. W tym scenariuszu przekaż przyziemne i powtarzalne zadania związane z copywritingiem najlepszemu oprogramowaniu do copywritingu wykorzystującemu sztuczną inteligencję w Uproszczonym:

  • Na przykład, czy Twoja marka ma standardy stylu, których należy przestrzegać w każdym przekazie? Asystent AI Simplified może się tym zająć, aby zapewnić zgodność!
  • Podobnie, jeśli Twoja marka ma określone słowa „nie używaj”, oprogramowanie AI może szybko zidentyfikować te słowa i zamienić je na preferowany język, zanim naciśniesz wyślij!
  • Nie wszystkie nazwy marek są pisane wielkimi literami. Gdy copywriter popełni błąd, oprogramowanie AI automatycznie zmieni nieprawidłowo pisaną wielką literę, aby zachować integralność Twojej marki.

Twórz imponujące treści za pomocą oprogramowania AI Copywriting

Uproszczony oferuje więcej niż tylko narzędzia do projektowania. Możesz teraz ożywić swoją kopię w mediach społecznościowych dzięki najlepszemu na rynku oprogramowaniu do pisania tekstów opartego na sztucznej inteligencji!

Kopiuj AI Uproszczony asystent pisania

Dostęp do asystenta AI Simplified można uzyskać za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego. Kliknij „Let’s Go” i niech zacznie się magia!

Copywriting do reklam na Facebooku

  1. Asystent AI poprosi Cię o podanie adresu URL Twojej marki, a następnie pobierze informacje z Internetu! Alternatywnie możesz kliknąć „Pomiń” i ręcznie wprowadzić profil swojej marki.
Uproszczona strona startowa generatora opisów reklam na Facebooku
  1. W następnym kroku dodaj powiązane słowa kluczowe dla swojej reklamy w odpowiednim polu, jak pokazano poniżej.
  1. Następnie wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „Generuj teraz”!
Skopiuj wynik generatora opisu reklamy uproszczonego AI na Facebooku

Jak widać powyżej, oprogramowanie do copywritingu Simplified AI wygeneruje tekst na podstawie dostarczonych informacji.

WSKAZÓWKA: Spróbuj połączyć wiele odpowiedzi generowanych przez najlepszego asystenta AI, aby stworzyć naprawdę niesamowitą zawartość!

Copywriting postów i podpisów na Instagramie

Instagram to przede wszystkim aplikacja do udostępniania zdjęć, ale w ostatnich latach pomogła wielu firmom zwiększyć zasięg! miejsce w rankingu Instagrama wśród pięciu najczęściej pobieranych aplikacji w App Store oraz przez Google Play w 2020 roku.

Aby napisać przekonujący tekst na bardzo konkurencyjnej platformie cyfrowej, będziesz potrzebować pomocy AI, aby być na bieżąco z trendami.

  1. Pod „Wybierz swój cel” wybierz podtytuł „Post i historie”, aby wyświetlić menu narzędzi Instagrama.
Skopiuj generator napisów AI Instagram
  1. Zacznijmy od „Podpisów pod zdjęciami”, aby wygenerować tekst do posta na Instagramie.
Skopiuj uproszczony generator napisów na Instagramie AI
  1. W kilku słowach opisz, o czym jest Twoje zdjęcie. Następnie kliknij „Generuj teraz”.
Skopiuj generator napisów AI Simplified Instagram
Uproszczone narzędzie Copyai

Oprogramowanie do pisania tekstów Simplified AI może również przekazać, jak się czujesz! Nie każdy z nas jest biegły w wyrażaniu emocji, dlaczego więc nie czerpać inspiracji z technologii?

Similar Posts