9 poprawek dla aplikacji pogodowej na iPhonea ktora nie dziala

9 poprawek dla aplikacji pogodowej na iPhone’a, która nie działa

Czy aplikacja Pogoda lub odpowiedni widżet nie ładuje lub nie aktualizuje danych na Twoim iPhonie? Może to być spowodowane brakiem włączonych usług lokalizacyjnych, nieprawidłowymi ustawieniami lokalizacji, błędami w aplikacji lub innymi problemami. Przyjrzyjmy się różnym sposobom naprawienia nieprawidłowego działania aplikacji lub widżetu Pogoda na iPhone’a.

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Szybkie poprawki

Zanim zrobisz cokolwiek związanego z samą aplikacją Pogoda, wypróbuj poniższe podstawowe rozwiązania dla iPhone’a, aby ponownie zacząć działać:

 • Reiniciar el iPhone: jeśli dane o pogodzie nie ładują się w aplikacji Pogoda na Twoim iPhonie, rozpocznij rozwiązywanie problemów, uruchamiając ponownie iPhone’a. Jeśli proste ponowne uruchomienie nie rozwiąże problemu, wykonaj twardy reset iPhone’a. Nie martw się, ponieważ żadna z tych metod nie usunie danych osobowych z Twojego iPhone’a.
 • Sprawdź stan usługi Apple: Apple ma oficjalna strona to pokazuje, czy jego usługi działają. Na stronie zobaczysz listę wszystkich usług Apple. Jeśli usługa jest w porządku, będzie zielona; w przeciwnym razie wystąpi błąd.
Usługa aplikacji pogodowej na iPhone'a
 • Zaktualizować oprogramowanie: Mógł występować problem z wersją aplikacji Pogoda zainstalowaną na Twoim iPhonie. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji aplikacji Pogoda, aktualizując swój iPhone. Aby zaktualizować oprogramowanie swojego iPhone’a, otwórz aplikację „Ustawienia” na swoim iPhonie. Przejdź do „Ogólne”, a następnie „Aktualizacja oprogramowania”. Poczekaj chwilę, aż Twój iPhone sprawdzi dostępność aktualizacji. Jeśli jest dostępny, dotknij przycisku „Pobierz i zainstaluj”, aby go zainstalować.

Consejo: ciągle widzisz na telefonie komunikat „Brak usługi”? Dowiedz się, dlaczego na iPhonie pojawia się komunikat „Brak usługi”.

1. Włącz usługi lokalizacyjne

Jeśli nie planujesz ręcznego wprowadzania każdej lokalizacji, do prawidłowego działania aplikacji Apple Weather wymagane jest pozwolenie na lokalizację. Jeśli aplikacja nie ma dostępu do Twojej bieżącej lokalizacji, pogoda nie będzie prawidłowo aktualizowana w aplikacji lub widgecie.

Wykonaj poniższe kroki, aby przyznać uprawnienia usługom lokalizacyjnym aplikacji Pogoda na iPhonie:

 1. Otwórz aplikację „Ustawienia” na swoim iPhonie.
 2. Przejdź do „Prywatność i bezpieczeństwo”, a następnie „Usługi lokalizacyjne”.
Bezpieczeństwo prywatności iPhone'a
 1. Włącz przełącznik obok „Usługi lokalizacyjne”.
Usługi lokalizacyjne dotyczące prywatności w telefonie iPhone
 1. Przewiń w dół i dotknij „Pogoda”.
 2. Wybierz „Zawsze” lub „Podczas korzystania z aplikacji lub widżetów”. Włącz także przełącznik obok „Dokładnej lokalizacji”.
Pogoda w usługach lokalizacyjnych iPhone'a Włącz
 1. Jeśli opcja „Zawsze” lub „Podczas korzystania z aplikacji lub widżetów” jest już wybrana, wybierz opcję „Nigdy”. Uruchom ponownie iPhone’a, przejdź do tego samego ekranu i wybierz „Zawsze”. Alternatywnie przejdź do „Ustawienia -> Pogoda -> Lokalizacja”, aby włączyć usługi lokalizacyjne. Wybierz „Zawsze”.

Consejo: usługi lokalizacyjne umożliwiają więcej niż tylko prognozę pogody. Dowiedz się wszystkiego o udostępnianiu lokalizacji w systemie iOS.

2. Compruebe su conexión a Internet

Aby aktualizować dane pogodowe, aplikacja Pogoda wymaga działającego połączenia z Internetem. Jeśli Internet na Twoim iPhonie nie działa, w aplikacji Pogoda będą widoczne nieaktualne dane lub nie będzie ich wcale. Upewnij się, że Internet działa na Twoim iPhonie, korzystając z poniższych wskazówek:

 • Uruchom ponownie modem Wi-Fi, jeśli korzystasz z Wi-Fi.
 • Przełącz się na mobilną transmisję danych z Wi-Fi lub odwrotnie.
 • Włącz i wyłącz tryb samolotowy.

Es bueno saberlo: czy dane komórkowe nie działają na Twoim iPhonie lub iPadzie? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby poznać szczegółowe rozwiązania.

3. Włącz dane mobilne

Jeśli aplikacja lub widżet Pogoda nie działa z mobilną transmisją danych, ale działa w Wi-Fi, upewnij się, że mobilna transmisja danych jest włączona dla aplikacji Pogoda na Twoim iPhonie. Wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz aplikację „Ustawienia” na swoim telefonie.
 2. Przewiń w dół i dotknij „Pogoda”.
 3. Włącz przełącznik obok „Dane mobilne”.
Pogoda dla iPhone'a Włącz mobilną transmisję danych

4. Wyłącz VPN

Czy masz aktywną sieć VPN na swoim iPhonie? Spróbuj ją wyłączyć, aby naprawić wadliwą lub nieodpowiadającą aplikację lub widżet pogody na iPhone’a. Zacznij od otwarcia aplikacji „Ustawienia”, dotknij „VPN”, a następnie dotknij sąsiedniego przełącznika, aby go wyłączyć.

Consejo: masz problem z podjęciem decyzji, której aplikacji VPN użyć na swoim smartfonie? Odkryj najlepsze aplikacje VPN na iPhone’a i Androida.

5. Usuń i ponownie dodaj lokalizacje

Spróbuj usunąć istniejące lokalizacje w aplikacji Pogoda, a następnie dodać je ponownie. Poniższe kroki rozwiążą również problem braku ładowania aplikacji Pogoda na Twoim iPhonie:

 1. Otwórz aplikację „Pogoda” na swoim iPhonie i dotknij ikony z trzema paskami na dole, aby zobaczyć aktywne lokalizacje.
Menu aplikacji pogodowej na iPhone'a
 1. Stuknij ikonę z trzema kropkami u góry, a następnie wybierz „Edytuj listę”.
Lista lokalizacji aplikacji pogodowej na iPhone'a
 1. Stuknij kolejno czerwoną ikonę usuwania (-) obok każdej lokalizacji, a następnie naciśnij wyświetlony przycisk „Usuń”. Naciśnij przycisk „Gotowe” u góry, aby zapisać zmiany.
Usuń lokalizację aplikacji pogodowej na iPhone'a
 1. Po usunięciu wszystkich lokalizacji uruchom ponownie iPhone’a. Otwórz ponownie aplikację Pogoda i dotknij ikony z trzema paskami.
Menu aplikacji pogodowej na iPhone'a
 1. Wpisz nazwę miasta w pasku wyszukiwania, aby wyszukać miasto, dla którego chcesz dodać pogodę.
Aplikacja pogodowa na iPhone'a Wyszukaj miasto
 1. Kliknij „Dodaj” u góry.
Aplikacja pogodowa na iPhone'a Dodaj miasto

6. Ręcznie dodaj bieżącą lokalizację

Aplikacja i widżet Pogoda automatycznie pokażą pogodę dla Twojej bieżącej lokalizacji i nie można jej usunąć, w przeciwieństwie do innych lokalizacji. Możesz ręcznie dodać swoją bieżącą lokalizację do aplikacji Pogoda, jeśli dane aplikacji Pogoda nie ładują się.

Dodaj bieżącą lokalizację w aplikacji

Wykonaj poniższe kroki, aby ręcznie dodać swoją bieżącą lokalizację:

 1. Uruchom aplikację Pogoda na swoim iPhonie. Naciśnij ikonę z trzema kropkami i wyszukaj swoją lokalizację, dodając ją do paska wyszukiwania.
Wyszukiwanie lokalizacji w aplikacji pogodowej na iPhone'a
 1. Kliknij lokalizację, a następnie kliknij przycisk „Dodaj”, aby dodać ją do listy lokalizacji.
Aplikacja pogodowa na iPhone'a Dodaj instrukcję lokalizacji

Dodaj bieżącą lokalizację w widżecie

 1. Dodaj lokalizację ręcznie w aplikacji Pogoda, jak pokazano powyżej.
 2. Naciśnij i przytrzymaj widżet Pogoda na ekranie głównym swojego iPhone’a.
 3. Z menu wybierz opcję „Edytuj widżet”.
Edytuj widget pogody dla iPhone'a
 1. Kliknij „Lokalizacja” i wybierz lokalizację, której dane chcesz wyświetlić w widgecie.
Widżet pogody dla iPhone'a Edytuj lokalizację

7. Dodaj ponownie widget pogody

Jeśli widżet Pogoda iPhone’a nie ładuje się lub nie działa poprawnie, musisz go usunąć, a następnie dodać ponownie, jak pokazano poniżej:

 1. Naciśnij i przytrzymaj widżet Pogoda na ekranie głównym.
 2. Z menu wybierz opcję „Usuń widget”. Pojawi się wyskakujące okienko z potwierdzeniem. Wybierz „Usuń”.
Widget pogody dla iPhone'a Usuń
 1. Po usunięciu widżetu uruchom ponownie iPhone’a.
 2. Naciśnij i przytrzymaj dowolne miejsce na ekranie głównym swojego iPhone’a, a następnie dotknij ikony Dodaj (+) u góry.
Dodaj widżet ekranu głównego iPhone'a
 1. Z wyświetlonej listy widżetów wybierz „Pogoda”.
 2. Wybierz format widżetu, który chcesz dodać, i naciśnij znajdujący się pod nim przycisk „Dodaj widżet”.
Widget del tiempo para iPhone Añadir pantalla de inicio
 1. Widżet zostanie dodany do ekranu głównego. Aby dodać preferowaną lokalizację do widżetu, wykonaj czynności opisane w sekcji „Dodaj lokalizację ręcznie”.

8. Zresetuj dane lokalizacji

Możesz także spróbować zresetować dane dotyczące lokalizacji i prywatności. Chociaż nie spowoduje to usunięcia danych osobowych z Twojego iPhone’a, zresetuje ustawienia lokalizacji i prywatności Twoich aplikacji.

 1. Na iPhonie otwórz „Ustawienia”.
 2. Przejdź do „Ogólne”, a następnie „Przenieś lub zresetuj iPhone’a”.
Restablecimiento de los ajustes de Snapchat en el iPhone
 1. Kliknij „Resetuj”, a następnie „Resetuj lokalizację i prywatność”.
Restablecer la ubicación del iPhone

9. Zresetuj wszystkie ustawienia

Ostatnim krokiem jest zresetowanie wszystkich ustawień w telefonie iPhone. W przeciwieństwie do przywracania ustawień fabrycznych, żadne dane osobowe nie zostaną usunięte z Twojego iPhone’a. Jednakże wszystkie ustawienia zostaną przywrócone do oryginalnych konfiguracji. Obejmuje to ustawienia sieci Wi-Fi, ustawienia Bluetooth i inne.

 1. Na iPhonie przejdź do „Ustawienia -> Ogólne -> Przenieś lub zresetuj iPhone’a”.
Restablecimiento de los ajustes de Snapchat en el iPhone
 1. Naciśnij „Resetuj”, a następnie „Resetuj wszystkie ustawienia”.
Ajustes de Snapchat iPhone Restablecer preferencias

Preguntas frecuentes

Czy mogę dodać widżet Pogoda do ekranu blokady mojego iPhone’a?

Tak. Naciśnij i przytrzymaj dowolne puste miejsce na ekranie blokady, a następnie dotknij „Dostosuj”, aby skonfigurować ekran blokady. Wybierz „Ekran blokady”, a następnie dotknij widżetu aplikacji Pogoda, wybierając go z listy dostępnych widżetów.

Czy te same kroki pomogą, jeśli aplikacja pogodowa innej firmy nie działa na moim iPhonie?

Tak. Jedynym krokiem, który nie zadziała w przypadku naprawy aplikacji pogodowych na iPhone’a innych firm, jest sprawdzenie stanu usług Apple. Ponadto nie wszystkie aplikacje pogodowe innych firm mają widżety, więc ten krok również może nie działać.

Wszystkie obrazy i zrzuty ekranu wykonał Mehvish Mushtaq.

Publicaciones Similares