Cómo desarrollar sin esfuerzo una frase en 2023 ejemplos consejos

Cómo desarrollar sin esfuerzo una frase en 2023 + (ejemplos, consejos y una herramienta gratuita)

Todos hemos llegado alguna vez a ese temido callejón sin salida en el que no sabemos cómo llegar a un determinado número de palabras en un plazo determinado. Por desgracia, ser escritor son gajes del oficio. Y un editor que te regaña y presiona no es bueno, ¿verdad? Te aliviará saber que hay muchas soluciones para este problema. Sin embargo, la forma más fácil y eficaz de alargar tus textos es... narzędzia ekspandera zdań.

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Pozwól, że przedstawimy Ci twórców treści AI, którzy mogą zrobić dla Ciebie wszystko, od generowania świeżej kopii AI po rozszerzanie zdań i przepisywanie treści. Rzeczywiście, Simplified AI Copywriter może Ci pomóc w tym wszystkim i nie tylko.

wygenerować kopię

Narzędzie Simplified do rozszerzania zdania sprawia, że ​​pisanie jest dziecinnie proste. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, wszechstronności i ponad 70 szablonom kopiowania możesz generować treści w kilka sekund. Na tym blogu znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o rozszerzaniu zdań.

Więc zacznijmy!

Co znaczy rozwiń zdanie?

Zdania rozszerzone to zdania, które ułożyłeś dłużej, aby podać więcej szczegółów lub po prostu osiągnąć określoną liczbę słów. Możesz to zrobić, wstawiając kilka słów, frazę, a nawet całe zdanie do oryginalnego zdania. Wszystko zależy od tego, co masz nadzieję osiągnąć.

Ale najpierw musisz zrozumieć różne typy zdań, abyś mógł jak najlepiej je rozwinąć. Masz zdania proste, zdania złożone i zdania złożone.

Zdania proste zawierają tylko jedną klauzulę, podczas gdy zdania złożone łączą niezależne klauzule. Na przykład „Ja jem lody” to zdanie proste, a „Ja jem lody, a ty pijesz sok” to zdanie złożone. Z drugiej strony zdanie złożone ma jedno zdanie niezależne i co najmniej jedno zdanie zależne, np. „Kiedy dorosnę, chcę być policjantem”.

Powiązane: Jak korzystać z ekspandera zdań AI para escribir esejów?

Jak wydłużyć zdanie?

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz trudności z osiągnięciem liczby słów, powinieneś rozszerzyć zdania. Jest na to kilka sposobów, a następna sekcja zawiera 5 świetnych wskazówek, jak wydłużać zdania. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie ci rozbudować zdania idące do przodu. Oprócz podanych wskazówek i przykładów możesz także spróbować użyć narzędzia do rozwijania zdań, które wykona za Ciebie całą ciężką pracę.

5 przydatnych wskazówek, jak rozwinąć zdanie

copywriter
przez: Uproszczony

1. Dodaj słowa łasicy

Są to słowa, które sugerują rzeczy, zamiast je stwierdzać. Co więcej, działają również, aby nadać Twojemu artykułowi większą wiarygodność. Kilka przykładów słów łasicy to:

 • Wydaje się
 • Wskazać
 • Pojawiły się pytania dot
 • Jest na to więcej dowodów

Przykład: Czego uczniowie uczą się w szkole? —> Pojawiły się pytania dotyczące tego, czego uczniowie uczą się w szkole.

2. Dodaj puste frazy

Puste frazy to frazy, które dodają słowa, ale nie mają znaczenia w zdaniu. Przestudiuj poniższe przykłady, po których następuje krótka fraza lub słowo, które mogą zastąpić.

 • aby (do)
 • liczba (niektórych)
 • w celu (za)
 • pomimo faktu, że (chociaż)

Przykład: Aby zarabiać pieniądze, musisz pracować. —> Aby zarabiać pieniądze, musisz pracować.

3. Dodaj zwolnienia, aby rozszerzyć zdanie

Zwolnienia zawierają niepotrzebne, oczywiste modyfikatory. Podobnie jak puste frazy, nie dodają znaczenia zdaniu. Spójrzmy więc na kilka przykładów zwolnień, aby rozszerzyć zdania o:

 • Darmowy prezent
 • Okres czasu
 • Prawdziwy fakt
 • Wiele w liczbie

Przykład: Rok to dość długo. —> Rok to długi okres czasu.

4. Dodaj synonimy

Synonimy to różne słowa, które oznaczają to samo. Dodając synonimy do swojej kopii, będziesz mógł wydłużać zdania. A jeśli nie znasz synonimów określonego słowa, zawsze można to obejść.

Możesz na przykład użyć narzędzia zwanego tezaurusem, które może być pomocne podczas pisania esejów, artykułów, postów na blogu i nie tylko. Tutaj wymieniliśmy cztery słowa, których możesz używać zamiennie w swoim piśmie:

 • Opinia: punkt widzenia, myśl, uczucie
 • Zadanie: zadanie, obowiązek, odpowiedzialność
 • Praca: zatrudnienie, biznes, zawód
 • Inteligentny: bystry, dowcipny, inteligentny

Przykład: Moim zdaniem dzieci powinny jeść dużo jabłek. Doszedłem do tego punktu widzenia po przeczytaniu artykułów naukowych na temat zdrowego dorastania. Ta myśl sprawiła, że ​​zadzwoniłam do siostry i poprosiłam ją, żeby upewniła się, że mój siostrzeniec otrzymuje wystarczającą ilość witamin.

Powiązane: Najlepsze bezpłatne narzędzia do pisania tekstów oparte na sztucznej inteligencji dla studentów

5. Dodaj obce słowa

Sprawienie, by twoje pisanie było bardziej wyszukane, poprzez dodanie obcych słów, to sprytna sztuczka. Na przykład, jeśli zdecydujesz się dodać kilka łacińskich słów, sprawią one, że Twój artykuł będzie wyglądał bardziej naukowo i dadzą ci miejsce na wyjaśnienie znaczenia każdego z nich.

Ponadto wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w Internecie, ale aby ułatwić Ci życie, poniżej wymieniliśmy kilka słów, które pomogą Ci dopracować pisanie.

 • Pro tempore (na razie)
 • Et similia (i tym podobne)
 • Paucis verbis (w kilku słowach)
 • Implicite (przez implikację)

Przykład: Na chwilę obecną nasz sklep jest zamknięty. —> Pro tempore (1) nasz sklep jest zamknięty. (Następnie, jako przypis, możesz wyjaśnić znaczenie słów pisanych kursywą).

Aby lepiej zrozumieć, jak wydłużać zdania, spójrz na poniższe przykłady rozciągniętych zdań.

7 przykładów, aby zrozumieć, jak rozwinąć zdania

zregeneruj ekspander zdań
przez: Uproszczony

Teraz podamy kilka przykładów rozszerzonych zdań, które wszystko wyjaśnią. Chociaż rozwijanie zdań online może wydawać się trudnym zadaniem, wdrożenie wskazówek z powyższej sekcji z pewnością pomoże. Dodatkowo, zwracając baczną uwagę na poniższe przykłady rozwinięć zdań, zdobędziesz całą wiedzę potrzebną do wykonania tego bezbłędnie.

Warto zauważyć, że poniższe przykłady zdań są generowane przez bezpłatne narzędzie Expander firmy Simplified!

1. Chcę rozszerzyć to zdanie dla czytelników mojego bloga.

Myślę, że ważne jest, aby podać kontekst i tło, dlaczego wierzę w to, co robię. Dzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą na ten temat, aby inni mogli się ode mnie uczyć. Dlatego uważam, że blogi są świetnym sposobem na zrobienie tego.

2. Psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka.

Żadnemu innemu zwierzęciu nie udało się uczynić człowieka tak niezbędnym. Wydaje się, że trudno sobie wyobrazić życie bez nich.

3. Dzieci lubią czekoladę.

Smak czekolady bardzo trafia w gusta dzieci. Słodkie i słodkie, nic dziwnego, że tak bardzo je lubią!

4. Czytanie książek wymaga czasu.

Bez względu na to, jak dobra jest książka, jej przeczytanie wymaga czasu. Dobrym pomysłem jest wbudowanie nawyku czytania w codzienną rutynę, ale nie zapominaj o reszcie życia.

5. Ludzie jedzą sztućcami.

Niektórzy ludzie jedzą nożem i widelcem. Inni jedzą pałeczkami. A w niektórych kulturach ludzie jedzą ręcznie.

6. Rodzice opiekują się swoimi dziećmi.

Kiedy zostaniesz rodzicem, odkryjesz, że nie ma większej radości niż wychowywanie dziecka. Zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby zapewnić mu jak najlepszy start w życiu.

Powiązane: Porównanie 4 najlepszych narzędzi ekspandera zdań: który jest dla Ciebie najlepszy?

7. Bieganie jest dobre dla zdrowia.

Jeśli próbujesz nabrać formy, schudnąć lub po prostu ogólnie poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, bieganie jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić. Co więcej, bieganie nie tylko spala dużo kalorii, ale może mieć również pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne.

8. Technologia pomaga nam każdego dnia.

Technologia zrobiła więcej, aby zmienić sposób, w jaki żyjemy, niż cokolwiek innego w historii. Od komputerów po telewizory, telefony komórkowe i konsole do gier, technologia odgrywa ogromną rolę w naszym codziennym życiu.

9. Uwielbiam uczyć się o kosmosie.

Uwielbiam uczyć się o kosmosie. Myślenie o wszystkich planetach i gwiazdach jest dla mnie fascynujące. Więc uważam, że to niesamowite myśleć o tym, jak duży jest nasz wszechświat. Ilekroć patrzę w nocne niebo, czuję, że wszystko jest możliwe.

10. Narzędzia AI są tak wydajne!

Narzędzia sztucznej inteligencji stają się coraz bardziej wydajne, zdolne do rozwiązywania złożonych zadań z większą szybkością i dokładnością. Jest to korzystne dla firm na wiele sposobów, od poprawy obsługi klienta po obniżenie kosztów operacyjnych. W wielu przypadkach inteligencia artificial naprawdę zmienia reguły gry, zmieniając sposób, w jaki żyjemy i pracujemy.

Masz to! Tak więc, gdy trafisz w ślepy zaułek, użycie generatora kopii AI może pomóc ci pokonać tę przeszkodę. W 10 przykładach, które właśnie Ci podaliśmy, zobaczysz, że zastosowaliśmy się również do niektórych wskazówek, które Ci daliśmy, aby Twoje zdania były dłuższe. To dodaje dodatkowej wartości do zdań i sprawia, że ​​twoje pisanie wydaje się bardziej dopracowane.

Jak uproszczony może rozwinąć zdanie

Przykład ekspandera zdań generatora uproszczonego tekstu AI
przez: Uproszczony

Korzystanie z narzędzia do rozszerzania zdań Simplified jest bardzo łatwe. Wystarczy wykonać kilka bardzo prostych kroków. Ponadto nasza platforma poda instrukcje, których należy przestrzegać, aby wygenerować sztuczną inteligencję kopii.

Poniższy obraz pokazuje wyniki, które otrzymaliśmy po uzupełnieniu pustych miejsc słowami „alkohol szkodzi zdrowiu”. Ponadto, jeśli nie jesteś zadowolony z uzyskanych wyników, zawsze możesz ponownie wypróbować narzędzie do rozszerzania zdań. Po prostu kliknij przycisk „Wygeneruj więcej”, a Simplified dostarczy Ci więcej pomysłów.

jak korzystać z ekspandera zdań
przez: Uproszczony

Jeśli to, co właśnie przeczytałeś, nie było jasne, możesz zapoznać się z samouczkiem dotyczącym używania rozwinięcia zdania na naszej stronie internetowej. Ale poczekaj! To nie jedyna rzecz, której możesz się nauczyć z naszej potężnej akademii.

Powiązane: Najlepsze bezpłatne narzędzia do pisania tekstów oparte na sztucznej inteligencji dla studentów

Resumen

Do tej pory nauczyłeś się wiele o rozszerzaniu zdań, które odpowiadają Twoim potrzebom w zakresie treści. Niezależnie od Twoich wymagań możesz być pewien, że narzędzie do ekspandera zdań bardzo Ci pomoże, ponieważ jest to jedna z najlepszych funkcji sztucznej inteligencji dostępnych obecnie na rynku.

Teraz pozostaje Ci już tylko wypróbować Uproszczony expansor de frases ZA DARMO. I pożegnaj się z blokadą pisarską na dobre.

Dzięki uproszczonej sztucznej inteligencji możesz tworzyć ogromne rodzaje sztucznej inteligencji do kopiowania, które mogą pomóc Twojej marce na różne sposoby. Czy wiesz, że Uproszczony jest bezpłatny? Och, i czekaj, prawie zapomnieliśmy! Uproszczony jest nie tylko bezpłatny, ale także pozwala ulepszyć grę w projektowanie. Niesamowite, prawda?

Rozwiń zdania, pisz blogi i twórz kopie w kilka minut

Dzięki naszemu bezpłatnemu copywriterowi AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby napisać dowolny rodzaj tekstu marketingowego. Generuj tekst w ponad 10 tonach i ponad 30 językach za pomocą AI Writer, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Empiece gratis

Publicaciones Similares