Jak wyswietlic prosby o sledzenie na Instagramie

Cómo ver las solicitudes de seguimiento en Instagram

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Instagram pozwala gromadzić obserwatorów podobnie myślących osób, które doceniają (lub gardzą) Twoimi postami. Nie możesz się doczekać podzielenia się swoją historią ze światem? Domyślne ustawienia Instagrama to publiczny co oznacza, że ​​każdy może zobaczyć to, co opublikowałeś.

Cómo ver las solicitudes de seguimiento en Instagram

Nie jesteś jeszcze gotowy, aby się tam wystawić? Bez obaw. Możesz zmienić swoje konto z publicznego na prywatne i uniemożliwić niechcianym osobom oglądanie zdjęć w dowolnym momencie. Zastrzeżenie polega na tym, że po ustawieniu konta na prywatnykażda osoba, która chce Cię obserwować, będzie musiała najpierw złożyć wniosek.

follow me 1024x480 1

Jeśli zdecydowałeś się ustawić swoje konto na Instagramie jako prywatne, musisz dokładnie wiedzieć, gdzie szukać przychodzących próśb o obserwację. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, śledź dalej, a wkrótce staniesz się ekspertem.

Ustawienie swojego profilu na prywatny

Ustawienie profilu na prywatny to ważna funkcja, z której należy wiedzieć, jak korzystać z Instagrama dla własnego bezpieczeństwa i prywatności. Na szczęście jest to tak proste, jak wykonanie następujących kroków:

 1. Uruchom aplikację Instagram i przejdź do swojego profilu w prawym dolnym rogu.

  IMG 4383

 2. Otwórz menu, dotykając ikony hamburgera (trzy kreski) w prawym górnym rogu.

  IMG 4384

 3. Stuknij „Ustawienia”.

  IMG 4385

 4. Wybierz „Prywatność”.

  IMG 4386

 5. Włącz suwak z napisem „Konto prywatne”.

  IMG 4387

Zatwierdzanie lub odrzucanie próśb o obserwację na Instagramie

Aby zatwierdzić lub odrzucić potencjalnego obserwatora:

 1. Uruchom aplikację Instagram i przejdź do kanału aktywności, który jest wyświetlany jako ikona w kształcie serca.

  139.3REV

 2. Stuknij nazwę użytkownika osoby, która chce Cię obserwować.

  139.4

 3. U góry ekranu powinien pokazywać ich zdjęcie profilowe i imię oraz przycisk potwierdzenia i usunięcia. Wybierz „Potwierdź”.

  139.5

Jeśli przypadkowo odrzuciłeś prośbę, nie można tego cofnąć. Prośba będzie musiała ponownie poprosić o obserwację, abyś ją zaakceptował. Akceptuj lub odrzucaj procesy natychmiast, więc upewnij się, że wybrałeś poprawnie za pierwszym razem, aby uniknąć tego w przyszłości.

Masowe zatwierdzanie

Zmiana konta na Instagramie z publicznego na prywatne oznacza, że ​​musisz indywidualnie zatwierdzić lub odrzucić każdą prośbę o obserwację. Istnieje jednak łatwe obejście, aby zminimalizować czas potrzebny do zaakceptowania dużej liczby obserwujących. Aby zaakceptować wszystkie prośby, możesz zamienić swój profil prywatny na publiczny. Następnie możesz zresetować swoje konto z powrotem do prywatnego, jeśli chcesz. Być świadomym; To zdecydowanie najlepiej jest przejrzeć listę żądań śledzenia przed użyciem tej sztuczki

Sprawdzanie statusu własnego żądania śledzenia

Jeśli wysłałeś komuś prośbę, możesz łatwo dowiedzieć się, czy została zaakceptowana, czy odrzucona. Jeśli został zaakceptowany, powinieneś być teraz w stanie zobaczyć ich posty w głównym kanale. Otrzymasz również powiadomienie w kanale działań (ikona serca).

Odrzucona prośba wymaga trochę więcej pracy detektywistycznej, ale niewiele. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do strony profilu użytkownika. Odtąd przycisk śledzenia będzie odczytywany jako jedna z trzech rzeczy, które zapewniają status Twojej prośby:

 • Siguiente – Oznacza to, że wniosek został zaakceptowany. Gratulacje!
 • Hasta – To wskazuje, że nie zabrali się jeszcze za podjęcie decyzji. Bądź cierpliwy.
 • Siga – Standardowe „Obserwowanie” powraca, co oznacza, że ​​zostałeś odrzucony. Ciężka przerwa. Zawsze możesz spróbować jeszcze raz, tylko nie przesadzaj.

Resumen

Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi proces ustawiania profilu jako prywatnego i akceptowania próśb o obserwowanie stał się nieco bardziej przejrzysty. Jeśli masz jakieś doświadczenia, wskazówki lub pytania dotyczące próśb obserwujących, zostaw komentarz w poniższej sekcji!

Publicaciones Similares