Jak zmienic swoje zdjecie profilowe na Instagramie

Cómo cambiar tu foto de perfil en Instagram

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Serwisy społecznościowe są tak zatłoczone, że trudno się wyróżnić. Sam Instagram ma ponad miliard aktywnych użytkowników miesięcznie i 500 milionów aktywnych użytkowników dziennie. To sprawia, że ​​jeszcze trudniej jest zostać zauważonym w aplikacji. Istnieje jednak kilka sposobów na przebicie się przez hałas.


Oprócz publikowania interesujących, wysokiej jakości treści, możesz skupić się na swojej biografii, aby była warta uwagi ludzi. Szybkim sposobem na osiągnięcie tego jest przesłanie dobrego zdjęcia profilowego. Z tego artykułu dowiesz się, jak przesłać zdjęcie profilowe na Instagram — niezależnie od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem, czy też czeka Cię zmiana.

Jak zmienić swoje zdjęcie profilowe na Instagramie na telefonie komórkowym

Niezależnie od tego, czy korzystasz z Instagrama na iPhonie, czy urządzeniu z Androidem, kroki, które musisz wykonać, aby zmienić swoje zdjęcie profilowe, są identyczne.

Oto, co musisz zrobić na swoim telefonie:

  1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij swojego Perfil en la esquina inferior derecha de la pantalla.
  2. Ahora pulse Editar perfil u góry ekranu.
  3. Obtenido de Zmień zdjęcie profilowe.
  4. W tym momencie możesz albo dotknąć Zrobić zdjęcie zrobić sobie selfie lub Wybierz z biblioteki. Jeśli wybierzesz to drugie, Instagram przeniesie Cię do biblioteki Twojego telefonu, gdzie będziesz musiał wybrać odpowiedni obraz. (Więcej informacji na temat wybierania zdjęcia profilowego na Instagramie poniżej).
  5. Por último, pulse Hecho w prawym górnym rogu. Instagram zacznie teraz wyświetlać Twoje nowe zdjęcie.

To wszystko, czego potrzeba. Jest to jedna z rzeczy, które nowi użytkownicy Instagrama powinni zrobić w pierwszej kolejności, aby uzupełnić swoje profile. Powiedziawszy to, możesz również z tego skorzystać, jeśli jesteś na Instagramie od jakiegoś czasu, na wypadek gdybyś musiał coś zmienić. A jeśli chcesz spróbować czegoś innego, możesz użyć awatara jako zdjęcia profilowego na Instagramie zamiast odwiecznego selfie.

Wyjątkowy awatar to pewny sposób na wyróżnienie swojego profilu na Instagramie i natychmiastowe przyciągnięcie uwagi ludzi, ponieważ większość ludzi używa swoich prawdziwych zdjęć profilowych. Po utworzeniu awatara wykonaj powyższe czynności i stuknij Użyj awatara aby ustawić je jako swoje zdjęcie profilowe.

Jak zmienić swoje zdjęcie profilowe na Instagramie w Internecie

zrzut ekranu strony edycji profilu na Instagramie

Zmiana profilu na Instagramie w Internecie jest nieco inna, ale równie łatwa. Oto, co należy zrobić:

  1. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie w przeglądarce.
  2. Haga clic en su Foto de perfil en la esquina superior derecha de la pantalla.
  3. Teraz kliknij Perfilrastreado por Editar perfil.
  4. Haga clic en Zmień zdjęcie profilowe u góry ekranu, a następnie Prześlij zdjęcie en el menú emergente.
  5. Spowoduje to wyświetlenie eksploratora plików na komputerze. Użyj go, aby znaleźć zdjęcie, które Ci się podoba, a następnie kliknij abra w prawym dolnym rogu okna.

Wszystko gotowe! Teraz wiesz, jak przesłać zdjęcie profilowe na swoje konto na Instagramie, bez względu na urządzenie. Powtarzaj ten proces za każdym razem, gdy chcesz zmienić swoje zdjęcie profilowe na Instagramie.

Wskazówki dotyczące wyboru dobrego zdjęcia profilowego na Instagramie

Kobieta za pomocą telefonu w kawiarni

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Twoje zdjęcie profilowe jest jednym z elementów, które mogą pomóc wyróżnić Twój profil na Instagramie — lub dowolnej platformie mediów społecznościowych, jeśli o to chodzi. Dlatego powinieneś być świadomy i mądry, jeśli chodzi o przesyłane zdjęcie.

Przede wszystkim rozważ swoją niszę. Jeśli nie chodzi o zwierzęta domowe, przyrodę lub coś zupełnie innego, prześlij swoje zdjęcie. Pomaga to również innym użytkownikom Instagrama łączyć się z Tobą i wiedzieć, kto stoi za kontem, z którym się angażują.

Ponieważ Twój profil na Instagramie jest wyświetlany jako mała ikona w Twoim profilu, przesyłanie zdjęcia całego ciała nie miałoby sensu. Możesz zarezerwować to dla swojej siatki na Instagramie. W rzeczywistości możesz przypiąć swoje trzy najlepsze zdjęcia do swojego profilu na Instagramie.

Zamiast tego zrób sobie wyraźne zdjęcie od szyi w górę. Wybierz zdjęcie, na którym się uśmiechasz i wyglądaj ciepło i serdecznie. Jeśli nie używasz swojego profilu na Instagramie do celów służbowych lub biznesowych, staraj się nie wybierać zdjęcia, na którym wyglądasz poważnie lub nieprzystępnie — zostaw je jako zdjęcie profilowe na LinkedIn.

Pani robi sobie selfie na swoim smartfonie

Wreszcie, unikaj przesyłania zdjęcia profilowego, które jest mocno edytowane lub ma filtr, chyba że jest zgodne z motywem Twojego profilu. Na przykład, jeśli Twój profil ma czarno-białą estetykę, sensowne byłoby przesłanie czarno-białego zdjęcia profilowego. W przeciwnym razie zachowaj jasność i przejrzystość.

Wyróżnij się dzięki doskonałemu zdjęciu profilowemu na Instagramie

Każdego dnia miliony profili walczą o uwagę ludzi na Instagramie. Twoje zdjęcie profilowe jest często pierwszą rzeczą, którą ludzie zauważają podczas przewijania swojego kanału lub gdy trafiają na Twój profil. Masz tylko kilka sekund, aby przyciągnąć ich uwagę i utrzymać ich uwagę, więc spraw, by się liczyli, używając czystego, wyraźnego zdjęcia profilowego.

Publicaciones Similares