Jak zresetowac haslo iPhonea

Jak zresetować hasło iPhone’a

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Jeśli kiedykolwiek zapomniałeś hasła do iPhone’a, wiesz, jakie to może być niewygodne. Wszystkie Twoje kontakty, zdjęcia, konta w mediach społecznościowych i nie tylko są bezpiecznie schowane między tym ekranem blokady – ale nie możesz się do nich dostać. Może niedawno zresetowałeś hasło i nie pamiętasz, co to było? A może dawno nie korzystałeś z telefonu i zapomniałeś hasła?

Jak zresetować hasło iPhone'a

Niezależnie od problemu, Apple upewnił się, że możesz zresetować zapomniane hasło do iPhone’a (lub iPada lub iPoda). Mamy nadzieję, że niedawno wykonałeś kopię zapasową urządzenia, ponieważ możesz utracić niektóre z najnowszych danych z tego procesu. W tym artykule wyjaśniono wiele możliwości zresetowania hasła do iPhone’a.

Screen Shot 2020 06 05 at 11.38.43 AM

Zanim zresetujesz hasło, musisz wybrać sposób przywrócenia ustawień fabrycznych urządzenia. Niestety jest to zwykle warunkiem wstępnym zresetowania hasła do iPhone’a, jeśli go zapomniałeś. Dlatego zaleca się częste tworzenie kopii zapasowej urządzenia; jeśli nie wykonałeś wcześniej kopii zapasowej, nie ma możliwości zapisania danych urządzenia.

Ponadto przed kontynuowaniem upewnij się, że znasz hasło Apple do identyfikatora Apple ID powiązanego z telefonem. Po zresetowaniu telefon będzie zasadniczo nowy pod względem oprogramowania. Ale podczas procesu instalacji będziesz potrzebować identyfikatora Apple ID i hasła, aby ominąć blokadę aktywacji Apple.

Tryb odzyskiwania: krok 1

Aby rozpocząć, musisz umieścić swoje urządzenie Tryb odzyskiwania. Proces ten wymaga kombinacji przycisków, dzięki której komputer współpracuje z telefonem. Kombinacja przycisków różni się w zależności od marki i modelu. Przewiń w dół, aby zobaczyć szczegółowe instrukcje na swoim urządzeniu.

iPhone’a 8 do iPhone’a 14

Trochę się zmieniło, jeśli chodzi o resetowanie jednego z nowszych modeli iPhone’ów, które nie mają przycisku Home. Będziesz musiał używać komputera tak samo, jak w przypadku starszych modeli. Przed podłączeniem i wykonaniem poniższych opcji resetowania przełącz iPhone’a w tryb odzyskiwania.

 1. Nie podłączaj jeszcze telefonu do komputera. Naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny aż telefon wyświetli suwak do wyłączenia. Przeciągnij suwak u góry ekranu i wyłącz go.

  32cee66c de46 4048 aff1 af87dc9fe9ee

 2. pulse zwiększyć głośnośća później zmniejsz głośnośća następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny ponownie podczas podłączania go do komputera. Nie trzymaj trzech guzików razem, wtapiaj guziki po kolei.

  Screen Shot 2020 06 05 at 11.40.21 AM 274x300 1

Jeśli zrobiłeś to poprawnie, Twój telefon będzie przypominał powyższy zrzut ekranu.

iPhone’a 7

Jeśli masz model iPhone’a 7, nadal możesz zresetować hasło, ale jest to nieco inna kombinacja przycisków:

 1. Podłącz telefon do komputera, naciskając przycisk przycisk zmniejszania głośności. Przytrzymaj przycisk, aż na telefonie pojawi się ekran odzyskiwania.
Screen Shot 2020 08 26 at 7.30.29 AM

ITelefon 6S lub starszy

Jeśli masz starszy model iPhone’a, nadal możesz zresetować hasło, ale znowu jest to nieco inna kombinacja przycisków:

 1. Wyłącz iPhone’a, podłącz go do komputera i przytrzymaj botón de la página de inicio aż telefon wyświetli ekran trybu odzyskiwania.
Screen Shot 2020 08 26 at 7.35.16 AM

Tryb odzyskiwania: krok 2

Jeśli nigdy nie synchronizowałeś się z iTunes ani nie konfigurowałeś funkcji Znajdź mój iPhone w iCloud, tryb odzyskiwania jest jedyną opcją przywrócenia urządzenia – wyczyn, który usunie urządzenie i jego hasło, umożliwiając ustawienie nowego.

 1. Najpierw podłącz iPhone’a do komputera i otwórz iTunes. Gdy urządzenie jest podłączone, wymuś ponowne uruchomienie, przytrzymując wszystkie trzy przyciski (zwiększyć głośność, ściszanieI budzić/spać).

  3d41f09e3e832cda6345199fdd126997

 2. Spotkasz się z opcją Przywrócić O Actualización. Elija PrzywrócićTwój iPhone pobierze oprogramowanie dla Twojego urządzenia.

  Screen Shot 2020 08 26 at 7.39.28 AM

 3. Po zakończeniu procesu pobierania możesz skonfigurować urządzenie i korzystać z niego.

Alternatywna metoda: Zresetuj swój kod dostępu za pomocą iTunes

how_to_reset_iphone_passcode_itunes

Jeśli wcześniej synchronizowałeś urządzenie z iTunes, możesz wymazać urządzenie i jego hasło w oprogramowaniu. Wykonaj następujące kroki:

 1. Podłącz urządzenie do komputera, z którym synchronizujesz, i otwórz iTunes. Jeśli pojawi się prośba o podanie kodu, wypróbuj inny komputer, z którym synchronizowałeś. Jeśli to nie zadziała, skorzystaj z trybu odzyskiwania.

  1200px ITunes logo.svg

 2. Poczekaj, aż iTunes zsynchronizuje urządzenie i wykona kopię zapasową. Po zakończeniu synchronizacji i tworzenia kopii zapasowej kliknij Przywróć iPhone’a (lub odpowiednie urządzenie).

  Screenshot 2021 07 19 115337

 3. Wybierz swoje urządzenie w iTunes i wybierz najbardziej odpowiednią kopię zapasową według daty i rozmiaru.

  Screenshot 2021 07 19 115652

 4. W trakcie przywracania urządzenia z systemem iOS dojdziesz do Organizować coś ekran. Tutaj, dotknij Przywróć z kopii zapasowej iTunes.

  set new iphone option

Alternatywna metoda: Zdalne przywracanie ustawień fabrycznych za pomocą iCloud

Jeśli nie masz przy sobie telefonu, ale nadal jest on połączony z Wi-Fi lub komórkową transmisją danych, możesz zresetować go zdalnie. Ta metoda zadziała również, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do telefonu, nawet jeśli nie masz go przy sobie. Jedynym powodem, dla którego to nie zadziała, jest to, że masz skonfigurowane 2FA i nie możesz otrzymać kodu na swój numer telefonu w pliku lub na inne urządzenie Apple z Twoim identyfikatorem AppleID.

 1. Zaloguj się do iCloud i kliknij Znajdź mojego IPhone’a.

  Screenshot 9 3

 2. Kliknij urządzenie, aby zresetować.

  Screenshot 8 3

 3. Haga clic en Borrar iPhone.

Screen Shot 2020 08 26 at 8.38.40 AM

Dopóki Twoje urządzenie ma stabilne połączenie internetowe, automatycznie usunie całą zawartość i ustawienia. Uruchom ponownie telefon, zaloguj się do swojego Apple ID i skonfiguruj go. Możesz przywrócić je z iCloud lub skonfigurować jako zupełnie nowe urządzenie.

Ustawianie kodu dostępu do iPhone’a na początku lub gdy znasz swój kod dostępu

how_to_reset_iphone_passcode_settings

Podczas pierwszej konfiguracji telefonu iPhone pojawi się pytanie, czy chcesz ustawić hasło. Jeśli pominiesz ten krok lub ustawisz hasło i później zmienisz zdanie, możesz je ustawić lub zresetować później. Po prostu wykonaj te proste kroki.

 1. Apuntar a "Ajustes".

  IMG 4243

 2. Przewiń w dół, aż znajdziesz „Dotknij identyfikatora i kodu dostępu”.

  IMG 4244
 3. Wybierz albo „Włącz kod dostępu” O „Zmień hasło”. Ten pierwszy będzie wymagał po prostu ustawienia nowego kodu dostępu, podczas gdy drugi będzie wymagał wprowadzenia bieżącego kodu dostępu przed zmianą na nowy.

  IMG 4DBA2678855D 1

Prosty; dopóki nie zapomnisz hasła i będziesz musiał wymazać urządzenie i zacząć od nowa, w takim przypadku zapoznaj się z powyższymi sekcjami.

Preguntas frecuentes

Co powoduje odblokowanie kodu dostępu na iPhonie?

Czasami pojawi się monit o podanie hasła, pozornie losowo. Co powoduje, że Twój iPhone wymaga odblokowania kodu dostępu? Istnieje kilka zachowań, które wyłączają Face ID lub odblokowanie odciskiem palca. Są one następujące:

– Ponownie uruchamiasz lub włączasz i wyłączasz iPhone’a.

– Twój iPhone nie został odblokowany od 48 godzin.

– Minęło 6,5 dnia od użycia hasła, a odblokowanie biometryczne nie zostało użyte od 4 godzin.

– Wypróbowałeś Face ID lub skaner linii papilarnych pięć razy i nie odblokowałeś urządzenia.

– Alarmowe SOS lub funkcja Medical ID są włączone.

Czy Apple zresetuje hasło?

Zasadniczo nie, ale nadal mogą ci pomóc, jeśli nie masz dostępu do zakupionego urządzenia. Niezależnie od tego, czy nie znasz identyfikatora Apple ID powiązanego z urządzeniem, czy też jest on wyłączony, firma Apple przeprowadzi Cię przez procedurę resetowania urządzenia.

Jeśli potrzebujesz komputera, a go nie masz, odwiedź najbliższą lokalizację Apple, aby uzyskać dodatkową pomoc (Twój operator telefonu komórkowego prawdopodobnie nie będzie miał takiej opcji, więc przygotuj się na wycieczkę, jeśli w pobliżu nie ma sklepu Apple Store .)

Zakładając, że nie masz swojego Apple ID, hasła lub sposobu na uzyskanie 2FA, zadzwoń do wsparcia Apple, aby uzyskać pomoc. Zaktualizowanie tych informacji może potrwać kilka dni, być może będziesz musiał dostarczyć kartę zarejestrowaną w Apple i być może będziesz musiał przedstawić dowód zakupu (przepraszamy, wiadomości z Marketplace i Craigslist na Facebooku nie pomogą tutaj).

Ktoś sprzedał mi iPhone’a, który wciąż jest zablokowany. Co mogę zrobić?

Po pierwsze, jeśli myślisz o zakupie urządzenia Apple od osoby fizycznej, przeprowadź transakcję w sklepie swojego operatora. Wykonanie tego dodatkowego kroku zapewni aktywację urządzenia i brak problemów z bezpieczeństwem. Jeśli już kupiłeś urządzenie w sklepie innej firmy, odwiedź ten sklep i poproś o wymianę. Zaufaj nam; łatwiej dostać nowy.

Jeśli kupiłeś urządzenie od osoby fizycznej, odblokowanie zależy wyłącznie od tej osoby. Firma Apple nie zresetuje oryginalnego identyfikatora Apple ID ani nie pomoże w uzyskaniu kodu dostępu.

To takie frustrujące! Dlaczego tak trudno jest zresetować hasło?

Kiedy użytkownicy technologii myślą o Apple, myślą o zabezpieczeniach over-the-top. iPhone’y to przedmiot bardzo poszukiwany przez przestępców, złodziei, a nawet do pewnego stopnia oszustów. Zakładając, że wszystko na swoim iPhonie jest aktualne (numer kontaktowy, adres e-mail, kopie zapasowe itp.), nie będziesz mieć problemu z zresetowaniem telefonu.

Nawet jeśli musisz wymienić iPhone’a, jest to prawdopodobnie mniej kosztowne i mniej kłopotliwe niż radzenie sobie z przejętymi kontami bankowymi, Apple ID i ujawnionymi zdjęciami lub danymi osobowymi.

Mogę odblokować telefon, ale zapomniałem hasła czasu przed ekranem. Co ja robię?

Wreszcie, wprowadzony w systemie iOS 14, użytkownicy mają prosty sposób na zmianę hasła czasu przed ekranem.

1. Wszystko, co musisz zrobić (oprócz upewnienia się, że Twój telefon jest zaktualizowany do systemu iOS 14), to przejść do "Ajustes" y pulse sobre „Czas ekranowy” opción.

IMG 1332

2. Stąd możesz uzyskać dostęp do „Zapomniałem hasła czasu przed ekranem” opción.

IMG 1331

3. Wprowadź poświadczenia Apple użyte do utworzenia hasła i wprowadź nowe. Potwierdź i gotowe.

ios15 iphone 12 pro app store account create new apple id

Resumen

Jeśli masz aktualne wszystkie informacje, zresetowanie hasła do iPhone’a jest prostym procesem. Jeśli z jakiegokolwiek powodu tego nie zrobisz, na pewno napotkasz kilka problemów podczas resetowania hasła do iPhone’a. Po przeczytaniu tego artykułu powinieneś być dobrze przygotowany na oba scenariusze.

Czy masz jakieś wskazówki, wskazówki lub pytania dotyczące resetowania hasła na urządzeniu Apple? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Publicaciones Similares