¿Cuáles son las dimensiones ideales para los banners de SoundCloud?

¿Cuáles son las dimensiones ideales para los banners de SoundCloud?

Prezentacja jest wszystkim, prawda? Jako artysta wiesz, że z tą zasadą nie ma kompromisów, zwłaszcza jeśli publikujesz swoje prace w Socials. Jako artysta audio lub muzycy Twoją ulubioną platformą społecznościową jest SoundCloud, a jeśli już znasz tę platformę, wiesz, że musisz ustawić odpowiedni klimat za pomocą obrazu profilowego i obrazu banera.

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Banery SoundCloud są prawdopodobnie najważniejszą rzeczą – zaraz po rzeczywistej pracy. Odzwierciedla Twoją osobowość, rodzaj muzyki, którą tworzysz, wszelkie nowe premiery lub cokolwiek, czym chcesz się podzielić ze światem.

Co to jest baner SoundCloud?

Baner ZED Soundcloud

Baner SoundCloud to obraz, który pojawia się u góry Twojego profilu. Jest to największy i najbardziej widoczny obraz w Twoim profilu, co oznacza, że ​​jest to pierwsza rzecz, którą widzą Twoi odbiorcy.

A ponieważ wszyscy wiemy, że pierwsze wrażenie jest ostatnim wrażeniem, przyciągający wzrok baner SoundCloud jest bardzo ważny!

Pomyśl o banerze SoundCloud jak o logo swojej marki – powinien określać, czym się zajmujesz. Twój baner powinien być w stanie przedstawiać to, o czym jesteś ty i twoja sztuka. Poza tym powinien być również atrakcyjny wizualnie.

Jakie są wymiary banera SoundCloud?

Idealnie wymiary banera SoundCloud powinny wynosić co najmniej 2480 pikseli (szerokość) na 520 pikseli (wysokość). Rozmiar banera SoundCloud może być większy niż te wymiary, ale nie powinien być mniejszy!

Jeśli obraz Twojego banera jest mniejszy niż 2480*520 pikseli, po przesłaniu może ulec pikselacji. Ponadto, jeśli zamierzasz uzyskać większy rozmiar niż podane wymiary, upewnij się, że proporcje są podobne.

Dla tych wymiarów stosunek ten wynosi mniej więcej 5:1. Jeśli proporcje się zmienią, niektóre części obrazu mogą zostać obcięte podczas przesyłania go na SoundCloud!

Podczas zapisywania obrazu pamiętaj, aby zapisać go w formacie PNG lub JPG i zachować rozmiar pliku poniżej 2 MB.

Oczywiście każdy potrzebuje inspiracji, aby zacząć. Spójrz na te przykłady świetnych banerów SoundCloud, które zdecydowanie sprawiają, że chcemy słuchać ich pracy!

1. Stacja medytacyjna

Stacja medytacyjna: przykład banera Soundcloud

Po nazwie możemy wywnioskować, że Meditation Station publikuje kojące pliki audio, przy których można medytować. Biorąc to pod uwagę, ich baner SoundCloud wydaje się dość odpowiedni do tego, co robią. Wybrane kolory są lekkie i uspokajające. Podobnie sztuka mandali jest często używana jako narzędzie do medytacji, co czyni ją doskonałym wyborem dla sztuki sztandarowej.

2. Buunshina

Buunshin: Przykład banera Soundcloud

Jako muzyk, Buunshin zdecydował się promować swoje najnowsze wydawnictwo muzyczne za pośrednictwem swojego banera SoundCloud. I zamiast umieszczać zbyt wiele informacji w obrazie, trzymał się swojego nazwiska wraz z tytułem EP. To sprawia, że ​​baner jest prosty, ale atrakcyjny.

3. Dziwne owoce

Strange Fruits: Przykład banera Soundcloud

Strange Fruits twierdzi, że jest „najbardziej owocową wytwórnią płytową na planecie Ziemi”. Pozostając wiernym swojej nazwie, jej SStrange Fruits twierdzi, że jest „najbardziej owocową wytwórnią płytową na planecie Ziemi”. Pozostając wiernym swojej nazwie, obraz banera SoundCloud zawiera tylko zdjęcie maskotki arbuza w klasycznym formacie Looney Tunes. Dziwaczny i zdecydowanie markowy!

4. BAFTA

bafta: Przykład banera Soundcloud

Baner SoundCloud BAFTA daje widzom mgliste wyobrażenie o tym, o co chodzi w jego podzbiorze, Guru. Jest atrakcyjny wizualnie i nawiązuje do tego, czym jest BAFTA. Oprócz tego, że jest atrakcyjny wizualnie, ten obraz sprawia, że ​​​​widz jest ciekawy Guru. Ciekawość sprawi, że widz będzie chciał zbadać witrynę BAFTA, aby zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi, a tym samym skierować na nią ruch.

5. Przewodnik po brytyjskich komediach

Brytyjski przewodnik po komediach Przykład banera Soundcloud

British Comedy Guide to strona poświęcona brytyjskiej komedii. Baner SoundCloud dla tego profilu przedstawia wiele obszarów, w których możemy doświadczyć komedii, takich jak teatr i film. Ma taki sam schemat kolorów jak jego zdjęcie profilowe i nie jest zbyt zagracony.

Użyj uproszczonego, aby stworzyć własny baner SoundCloud

Szablon banera Soundcloud w wersji uproszczonej

Jeśli jesteś artystą publikującym swoje prace na SoundCloud, założymy się, że potrzebujesz własnego banera SoundCloud. Jeśli nie wiesz, jak go stworzyć lub nie stać Cię na grafika, Simplified jest dla Ciebie!

Rzuć okiem na niektóre z własnych Simplified Szablony banerów SoundCloud i wybieraj! Aby przekonwertować te szablony na własne projekty, wystarczy kliknąć ikonę w prawym górnym rogu.

Kliknięcie go przeniesie Cię do Twojej własnej stacji roboczej, gdzie możesz wybierać spośród wielu szablonów do edycji. Edytuj je, jak chcesz, aby tworzyć własne arcydzieła. Lub, jeśli chcesz, możesz po prostu czerpać inspirację z tych i zaczynać od początku!

Twórz wspaniałe banery Soundcloud

Wybierz swój ulubiony z szeregu uproszczonych Szablony banerów SoundCloud i dostosować go do własnych potrzeb.

Dzięki tysiącom unikalnych czcionek i edytorowi obrazów jednym kliknięciem tworzenie banerów SoundCloud nigdy nie było prostsze! Najlepsza część? To jest darmowe na zawsze!

Publicaciones Similares