Jak przeszukac okreslony subreddit

Jak przeszukać określony subreddit

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Co wiedzieć

 • Reddit: Przejdź do subreddit, kliknij pole wyszukiwaniawpisz zapytanie > Wchodzić.
 • Stary Reddit: Przejdź do subreddita, kliknij pole wyszukiwaniaKliknij ogranicz moje wyszukiwanie do r/*wpisz zapytanie > Wchodzić.
 • Korzystając z aplikacji: otwórz subreddit, który chcesz przeszukać, kliknij pole wyszukiwaniawpisz zapytanie i naciśnij Wchodzić.

W tym artykule wyjaśniono, jak przeszukiwać określony subreddit, w tym jak wyszukiwać w witrynie, jak wyszukiwać w starym Reddit oraz jak przeszukiwać aplikacje na iOS i Androida.Jak działa wyszukiwanie w Reddit

Reddit ma pole wyszukiwania dostępne na prawie każdej stronie serwisu. Lokalizacja pola wyszukiwania zależy od tego, czy używasz starego Reddit, standardowej strony internetowej Reddit, znanej również jako nowy Reddit, czy aplikacji. Zachowanie pola wyszukiwania różni się również w zależności od strony. Jeśli chcesz użyć go do wyszukiwania określonego subreddita, musisz najpierw przejść do tego subreddita lub użyć zaawansowanego wyszukiwania.


Jeśli klikniesz pole wyszukiwania na stronie głównej Reddit i wpiszesz termin wyszukiwania zaawansowanego subreddit:(nazwa subreddita) przed zapytaniem wyszukiwanie zwróci tylko wyniki z tego subreddita.


Jak przeszukać określony subreddit za pomocą witryny Reddit

Witryna Reddit, nazywana czasem nowym Redditem, ułatwia wyszukiwanie określonego subreddita. Możesz użyć wspomnianej wcześniej metody, aby przeszukać subreddit za pomocą zaawansowanych terminów wyszukiwania lub przejść do subreddita, który chcesz przeszukać i tam przeprowadzić wyszukiwanie.


 1. Otwórz Reddit i przejdź do subreddita, który chcesz przeszukać.

  Możesz kliknąć subreddit ze strony głównej Reddit lub wpisać adres URL bezpośrednio, ale upewnij się, że faktycznie przechodzisz do subreddit i nie jesteś nadal na stronie głównej.

 2. Kliknij Szukaj pole u góry ekranu.


 3. Wpisz zapytanie i naciśnij Wchodzić.


 4. Wszystkie wyniki będą pochodzić z subreddita.
Jak przeszukać określony subreddit za pomocą starego reddita

The oryginalna witryna Reddit jest nadal dostępny i wiele osób nadal z niego korzysta. Stary Reddit działa szybciej, a wiele subredditów ma funkcje, których brakuje w nowszej wersji witryny. Jeśli nadal korzystasz ze starego Reddita, możesz przeszukać określony subreddit, przechodząc do tego subreddita i przeprowadzając wyszukiwanie z subreddita, ale musisz wprowadzić jedną małą poprawkę, aby działała.


Oto jak wyszukać konkretny subreddit na starej stronie Reddit:


 1. Otwórz Reddit i przejdź do subreddita, który chcesz przeszukać.

  Upewnij się, że jesteś na subreddicie, który chcesz przeszukać, a nie na stronie głównej Reddita lub gdziekolwiek indziej.

 2. Kliknij Szukaj pole w prawym górnym rogu.


 3. Gdy pojawią się opcje, kliknij pole wyboru obok ogranicz moje wyszukaj r/ffxiv.

  Jeśli po kliknięciu pola wyszukiwania pojawi się duże okno pełne starych wyszukiwanych haseł, kliknij przycisk X w prawym górnym rogu tego pola, aby zniknęło i odsłoniło opcje wyszukiwania.

 4. Kliknij ponownie w pole wyszukiwania, wpisz zapytanie, a następnie naciśnij klawisz Enter.


 5. Wyniki wyszukiwania będą zawierać tylko wybrany subreddit.


Jak wyszukać określony subreddit w iOS i Androidzie

Aplikacja mobilna Reddit działa i wygląda bardzo podobnie do nowej witryny Reddit, a funkcja wyszukiwania jest podobna. Wyszukiwanie określonego subreddita działa dokładnie tak samo w aplikacjach na iOS i Androida.


Oto jak wyszukać określony subreddit w aplikacji na iOS lub Androida:


 1. Korzystając z aplikacji Reddit, przejdź do subreddita, który chcesz przeszukać.

  Musisz być na konkretnym subreddicie, który chcesz przeszukać, a nie gdziekolwiek indziej na Reddicie.

 2. Dotknij pola wyszukiwania u góry ekranu.


 3. Wpisz zapytanie i stuknij Szukaj (iOS) lub szkło powiększające ikona (Android).


 4. Wyniki wyszukiwania będą ograniczone do tego subreddita.


Często zadawane pytania

 • Jak wyczyścić historię wyszukiwania w serwisie Reddit?

  Dostęp do historii wyszukiwania można uzyskać, wybierając pole wyszukiwania i przeglądając ostatnio wyszukiwane hasła. Wybierz X obok dowolnego z nich, aby je wyczyścić.

 • Dlaczego wyszukiwanie Reddit nie działa?

  Jeśli twój internet działa, ale nie możesz znaleźć rzeczy na Reddit, prawdopodobnie jest to błąd na końcu strony. Aby to naprawić, jedyne, co możesz zrobić, to czekać.


Podobne wpisy