Jak usunac wszystkie swoje zdjecia z Instagrama

Jak usunąć wszystkie swoje zdjęcia z Instagrama

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Jeśli masz kilka zdjęć, które chcesz usunąć, Instagram nie udostępnia żadnych narzędzi do wykonania tego zadania. W miarę upływu czasu Twoje konto na Instagramie zapełnia się zdjęciami i postami z przeszłości, z których niektórych możesz już nie chcieć wyświetlać.

Jak usunąć wszystkie swoje zdjęcia z Instagrama

Być może czujesz, że nadszedł czas, aby wyczyścić swoje stare zdjęcia, ale chcesz, aby Twoje konto pozostało otwarte. W końcu utworzenie nowego konta, zgromadzenie wszystkich znajomych i obserwujących oraz rozpoczęcie od nowa może być sporym bólem głowy. Najprostszym sposobem na usunięcie wszystkiego jest całkowite usunięcie konta, ale robiąc to, napotkasz inny problem z założeniem nowego konta.

Na szczęście możesz użyć alternatywnych metod, aby zachować otwarte konto, ale nadal usuwać zdjęcia z Instagrama. Istnieją również aplikacje innych firm, które załatwiają sprawę. Na szczęście niektórzy twórcy aplikacji podjęli wyzwanie, co daje kilka dobrych możliwości usunięcia wszystkich zdjęć z Instagrama.

Opcja nr 1: Użyj hashtagu, aby zbiorczo usunąć obrazy z Instagrama

To obejście jest nieco uciążliwe, ale wykonuje zadanie.

Notatka: Można wykonać tylko to obejście za pomocą aplikacji na Androida lub iOS. Nie będzie działać z poziomu przeglądarki internetowej. Jeśli uważasz, że korzystanie z komputera jest łatwiejsze, możesz pobrać emulator, taki jak Bluestacks, zainstalować wersję Instagrama na Androida, a następnie wykonać tam obejście.

Ten proces jest prawdopodobnie najpłynniejszym sposobem na usunięcie wszystkich postów na Instagramie. Oto jak to zrobić.

 1. Znajdź jeden ze swoich postów na Instagramie, kliknij elipsa pozioma (trzy poziome kropki) w prawym górnym rogu, a następnie wybierz Edytować.
  Screenshot 75
 2. uzupełnić hashtag wiesz, że nikt nie będzie ich używał, jak widać na poniższym obrazku. Stuknij w Znacznik wyboru po dodaniu go do swojego posta. Zrób to dla każdego opublikowanego zdjęcia.
  Screenshot 76
 3. Wpisz swój nowo utworzony hashtag w Pole wyszukiwania na górze.
  20200730 093629

Ten proces filtruje wyniki, tak aby pojawiły się wszystkie Twoje zaznaczone posty i zdjęcia z hashtagiem, a Ty możesz je szybko usunąć z jednego miejsca.

Opcja nr 2: użyj aplikacji innych firm zaprojektowanych do masowego usuwania zdjęć na Instagramie

Korzystanie z aplikacji innych firm to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na usunięcie wszystkich zdjęć z konta na Instagramie.

Masowe usuwanie obrazów dla iOS / iPhone’a na Instagramie

 • Usuń wszystkie posty ze zdjęciami
 • Zarządzaj swoimi obserwatorami i listą linków
 • Masowo przestań obserwować wybranych użytkowników na swoim koncie
 • Masa w przeciwieństwie do
 • Masowo przyjmuje nowych wyznawców
 • I wiele więcej!

Ceny:

 • 0,00 $ za maksymalnie 50 działań
 • 4,99 USD za 1 miesiąc
 • 17,99 USD za 6 miesięcy
 • 23,99 USD za 1 rok

Wypróbowanie InstaClean jest bezpłatne z ograniczeniami i działa na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch (wymaga systemu iOS 10.0 lub nowszego). Była aplikacja na Androida, ale nie jest już dostępna. Darmowa wersja zapewnia do 50 działań przed przejściem na subskrypcję.

IMG 0746 169x300 1

Istnieje kilka innych aplikacji do usuwania obrazów IG na iOS, ale mają one słabe recenzje i mają problemy z ich funkcjonalnością.

Masowe usuwanie zdjęć z Instagrama dla Androida

Niestety, nie ma już masowych narzędzi do usuwania zdjęć z Instagrama dla systemu operacyjnego Android. Zachowaj ostrożność i przeczytaj wszelkie aplikacje na Androida, które twierdzą, że masowo usuwają zdjęcia i posty z Instagrama. Istnieją naśladowcy, którzy zmieniają nazwy i wygląd, ale niosą ten sam kod z niewielkimi poprawkami lub złośliwym oprogramowaniem. Aplikacje do zarządzania Instagramem dostępne w Google Play obejmują tylko opcje masowego odrzucania i zaprzestania obserwowania Instagrama.

Opcja 3: użyj aplikacji innych firm, które nie są specjalnie zaprojektowane dla Instagrama

Jak usunąć wszystkie zdjęcia z Instagrama za pomocą Auto Clicker na Androida

Automatyczne kliknięcie od True Developers Studio to bezpłatna aplikacja na Androida, która pozwala zautomatyzować powtarzające się dotknięcia i przeciągnięcia w dowolnej aplikacji lub na ekranie Androida. Ta bezpłatna funkcja działa dobrze przy usuwaniu wszystkich zdjęć z Instagrama. Gdy zaczniesz bawić się aplikacją, będziesz bardzo podekscytowany jej możliwościami.

 1. Początek Instagram i Automatyczne klikanie aplikacja.
  auto1
 2. Stuknij w Włączać pod Tryb wielu celów.
  Ta metoda umożliwia wiele punktów stukania z opóźnieniem między stuknięciami.
  auto2
 3. Na Instagramie przejdź do swojego Opublikowane treści. Dotknij zielonego + symbol, aby utworzyć punkt dotknięcia, który stanie się kółkiem z liczbą 1 w środku tego.
  Screenshot 77 1
 4. Przeciągnij to koło do pierwszego wpisu na stronie głównej po lewej stronie i stuknij ikonę tryb (Ustawienia).
  auto4
 5. Stuknij w Grać i wstrzymaj go, gdy pojawi się następna dostępna opcja. Następnie możesz dotknąć zielona ikona plusa ponownie i wykonaj te same czynności, co powyżej.
  Screenshot 78 1
 6. Twój ekran powinien teraz wyglądać mniej więcej tak:
  tempFileForShare 20200730 101927
 7. Po skonfigurowaniu Automatyczne kliknięciestuknij w niebieski przycisk odtwarzania. Wykona dla Ciebie zlecone czynności. Możesz dotknąć tryb (Ikona ustawień) i edytuj każdą instrukcję, jeśli jest nieco nieprawidłowa.
  Screenshot 79 1

W polu opóźnienia czasowego możesz zostawić 100 milisekund lub, jeśli Twój telefon jest trochę powolny, zmień go na 200 lub 300 milisekund. To wydłużone opóźnienie daje aplikacji czas na uruchomienie i załadowanie informacji, dzięki czemu automatyczne dotknięcie nie zastępuje tego.

Uruchamiaj to zapisane polecenie wielokrotnie przez setki lub tysiące iteracji, automatycznie i bez nadzoru człowieka.

auto5

Możesz wyłączyć Automatyczne klikanie interfejs aplikacji, wyłączając go na ekranie głównym aplikacji. Otwórz program i wybierz Wyłączyć pod Tryb celutak jak podczas pierwszego włączenia.

Auto-Clicker to potężna aplikacja, której można używać w wielu programach; służy nie tylko do przyspieszenia procesu na Instagramie!


Podsumowując, masowe usuwanie zdjęć i obrazów z Instagrama nie istnieje, ale masz obejścia wymienione powyżej. Jeśli chodzi o opcje archiwizacji, nie ma wbudowanego sposobu masowego archiwizowania więcej niż jednego zdjęcia (w tym samym czasie) i nie ma obecnie aplikacji, która by to umożliwiała. Być może w przyszłości Instagram udostępni opcję masowego archiwizowania lub masowego usuwania zdjęć. Do tego czasu cierpliwości!

Często zadawane pytania dotyczące masowego usuwania zdjęć na Instagramie

Czy nie mogę usunąć mojego konta na Instagramie, zamiast usuwać wszystkie obrazy?

Możesz usunąć swoje konto IG, jeśli chcesz, ale tracisz wszystko zapisane na tym koncie i nie możesz użyć tego samego adresu e-mail ani nazwy użytkownika dla nowego profilu. Zdecydowanie możesz, jeśli chcesz usunąć całe konto na Instagramie zamiast używać innych metod, ale wady przeważają nad zaletami.

Czy mogę mieć problemy z Instagramem za korzystanie z aplikacji innych firm?

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że wpadniesz w kłopoty. Mówimy tak tylko dlatego, że Instagram stwierdza, że ​​może to prowadzić do naruszenia warunków korzystania z usługi. Używanie czegoś takiego jak Auto-Clicker nie jest dokładnie hakowaniem ani modyfikowaniem oprogramowania Instagrama, więc powinieneś być bezpieczny, wykonując te czynności bez konsekwencji ze strony Instagrama.

Co jeśli mój Instagram jest powiązany z moim kontem na Facebooku?

Ostatecznie powyższe metody masowego usuwania IG nie mają wpływu na twoje konto na Facebooku, chyba że udostępniłeś swoje treści z Instagrama na Facebooku. Na przykład, jeśli udostępniłeś zabawny obrazek kota z Instagrama na Facebooku, może on zniknąć z obu. Jeśli obawiasz się utraty treści na Facebooku, zawsze możesz ponownie opublikować je na tej platformie ręcznie.

Czy aplikacje innych firm są bezpieczne?

Bezpieczeństwo i prywatność stron trzecich zależą od aplikacji. Istnieje wiele aplikacji innych firm, które obiecują, takie jak usunięcie całej historii na Instagramie. Najpierw przeczytaj recenzje i przeanalizuj uprawnienia. Jeśli zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych lub danych logowania, prawdopodobnie najlepiej będzie unikać tej aplikacji.

Czy mogę zarchiwizować wszystkie moje zdjęcia na Instagramie zamiast masowo je usuwać?

Tak, możesz skorzystać z opcji archiwizacji na Instagramie. The Archiwum funkcja znajduje się w opcji „…” w górnej części nad zdjęciem na iPhonie. Dla Androida tzw Archiwum opcja jest pod spodem Skopiuj link. Możesz także cofnąć archiwizację zdjęć, jeśli popełniłeś błąd lub chcesz je odzyskać. do odwrócenia, Archiwum zostaje zastąpiony Pokaż na profilu.

Podobne wpisy