Jak wylaczyc dzwieki Facebooka

Jak wyłączyć dźwięki Facebooka

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Co wiedzieć

 • iOS i Android: Menu > Ikona zębatki > Preferencje > Głoska bezdźwięczna > Dźwięki > przełączyć Dźwięki w aplikacji suwak do wyłączenia.
 • Na niektórych urządzeniach z Androidem może być konieczne użycie tej ścieżki: Menu > Ustawienia i prywatność > Ustawienia > Ustawienia profilu > Ustawienia powiadomień > Naciskać > wybierz Dźwięki.
 • Internet/komputer: Strzałka w dół > Ustawienia i prywatność > Ustawienia > Powiadomienia > Przeglądarkawyłącz suwaki.

W tym artykule dowiesz się, jak wyłączyć efekty dźwiękowe Facebooka w aplikacji na iOS i Androida. Pokażemy Ci również, jak wyłączyć dźwięki powiadomień na stronie internetowej Facebooka.Jak wyłączyć dźwięki w aplikacji mobilnej

Te kroki pokażą, jak wyłączyć dźwięki Facebooka na urządzeniach z systemem iOS i Android w aplikacji Facebook.


 1. Na stronie głównej aplikacji Facebook stuknij w Menu Ikona.


 2. Stuknij w Ikona zębatki w prawym górnym rogu, aby otworzyć Ustawienia.


 3. Pod Preferencjestuknij w Głoska bezdźwięczna.


 4. U góry strony, pod Dźwiękidotknij suwaka, aby przełączyć Dźwięk w aplikacji wyłączony. Możesz też skręcić Filmy zaczynają się od dźwięku aby wyłączyć, aby zatrzymać automatyczne odtwarzanie filmów.

  W przypadku niektórych urządzeń z Androidem może być konieczne dotknięcie ikony menu, a następnie przewinięcie w dół do Ustawienia i prywatność > Ustawienia > Ustawienia profilu > Ustawienia powiadomień > Naciskać > wybierz Dźwięki.

Spowoduje to wyłączenie wszelkich dźwięków w aplikacji pochodzących z aplikacji Facebook na iOS.Jak wyłączyć dźwięki w aplikacji komputerowej lub w Internecie

Internetowa wersja Facebooka nie ma żadnych efektów dźwiękowych poza powiadomieniami. Jeśli chcesz wyłączyć te rozpraszające dźwięki, oto jak to zrobić. Poniżej pokazujemy kroki dla witryny Facebooka, ale aplikacja komputerowa wygląda prawie identycznie i wykonuje te same czynności.


 1. Na Facebooku kliknij na strzałka w dół w prawym górnym rogu.


 2. Iść do Ustawienia i prywatność > Ustawienia.


 3. Wybierz na pasku bocznym po lewej stronie Powiadomienia.


 4. Przewiń w dół do Jak otrzymujesz powiadomienia i otwórz Przeglądarka upuścić.


 5. Pod Dźwiękikliknij suwaki, aby wyłączyć odtwarzanie dźwięku po otrzymaniu powiadomienia i/lub odtwarzanie dźwięku po odebraniu wiadomości.


Wyłączenie tych dźwięków powoduje wyciszenie powiadomień i wiadomości z Facebooka wysyłanych do Ciebie.Jak wyłączyć dźwięki „Lubię to”?

Aplikacja Facebook odtwarza efekt dźwiękowy za każdym razem, gdy „polubisz” czyjś post lub komentarz. Po pewnym czasie może to stać się irytujące. Wyłączenie dźwięków w aplikacji przy użyciu powyższych kroków dla urządzeń mobilnych powoduje również wyłączenie wszelkich efektów dźwiękowych postów, które mi się podobają.Czy mogę wyłączyć wszystkie irytujące dźwięki?

Oprócz przycisku „Lubię to” w aplikacji Facebook dostępne są inne efekty dźwiękowe. Jeśli uznasz je za irytujące, możesz je wyłączyć, wykonując powyższe czynności dla aplikacji mobilnej Facebook na iOS i Androida.


Często zadawane pytania

 • Dlaczego mój Facebook brzmi tak głośno?

  Aktualizacje aplikacji Messenger i Facebook mogą powodować usterki, które sprawiają, że alerty i inne dźwięki są głośniejsze niż zwykle. Jeśli zmniejszenie głośności urządzenia nie rozwiąże problemu, sprawdź, czy dostępna jest nowa wersja.

 • Jak zmienić dźwięk powiadomienia na Facebooku?

  Wersja Facebooka na Androida pozwala wybrać inny ton powiadomień w aplikacji. Wybierz Więcej menu (trzy linie) > Ustawienia i prywatność > Ustawienia > Powiadomienia > Naciskać (pod Gdzie otrzymujesz powiadomienia) > Tona następnie wybierz żądany dźwięk alertu.


Podobne wpisy