Jak wyswietlic czyichs obserwujacych na Instagramie bez konta

Jak wyświetlić czyichś obserwujących na Instagramie bez konta

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

W dzisiejszych czasach uzyskanie wielu informacji z mediów społecznościowych jest możliwe bez konta. Możesz znaleźć to wszystko bez konta, niezależnie od tego, czy są to najświeższe wiadomości, muzyka czy trendy w mediach społecznościowych. Ale co z obserwującymi na Instagramie?

Jak wyświetlić czyichś obserwujących na Instagramie bez konta

Nawet jeśli nie masz konta na Instagramie, nadal możliwe jest zobaczenie obserwujących kogoś innego na Instagramie. W tym artykule omówimy, w jaki sposób możesz przeglądać obserwujących na Instagramie bez posiadania konta.

Korzystaj z aplikacji innych firm, aby przeglądać czyichś obserwujących na Instagramie bez posiadania konta

Wszyscy wiemy, że musisz być zalogowany na swoje konto na Instagramie, aby zobaczyć, kim są Twoi obserwatorzy. Dodatkową opcją jest jednak użycie narzędzia internetowego innej firmy w celu uzyskania dostępu do czyichś publicznych obserwujących na Instagramie bez posiadania konta. Korzystanie z kilku usług jest całkowicie bezpłatne.

Oto jak możesz to zrobić:

  1. Otwórz „przeglądarka internetowa” na smartfonie lub komputerze i wyszukaj plik ImgInn strona internetowa.
    Can You See Instagram Followers Without Account 9
  2. Wpisz hashtag nazwy użytkownika Instagrama w polu wyszukiwania. Alternatywnie możesz wpisać imię osoby, której obserwujących chcesz zobaczyć. Możesz znaleźć dowolne profile na Instagramie za pomocą pola wyszukiwania na stronie ImgInn.
    Can You See Instagram Followers Without Account 10 1
  3. Przejdź do następnej strony, aby zobaczyć listę wszystkich obserwujących tego konkretnego użytkownika. Ponadto możesz uzyskać dostęp do całej zawartości Instagrama, naciskając nazwę profilu na pasku wyszukiwania.
    Can You See Instagram Followers Without Account 11

Na przykład, jeśli chcesz zapisać jakiekolwiek posty lub obrazy z profilu określonej osoby, wystarczy kliknąć przycisk „Ratować” na stronie profilu.


Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na Instagramie

Jeśli chcesz przeglądać obserwujących na Instagramie bez tworzenia konta, wykonaj powyższe czynności, aby to zrobić.

Jeśli nadal nie możesz uzyskać dostępu do konta, które chcesz zobaczyć, możesz poprosić drugą osobę o ustawienie jej prywatności jako publicznej. Będziesz wtedy mógł przeglądać ich aktywność na profilu bez rejestracji lub logowania na Instagramie. W przeciwnym razie dobrym pomysłem jest utworzenie własnego konta na Instagramie. Po znalezieniu ich profilu możesz wysłać prośbę o obserwowanie, aby wyświetlić ich zawartość.

Czy kiedykolwiek próbowałeś zobaczyć czyichś obserwujących na Instagramie bez konta? Jak to zrobiłeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Często zadawane pytania dotyczące obserwujących na Instagramie

Czy możesz zobaczyć czyichś obserwujących na Instagramie bez korzystania z oprogramowania innych firm?

Bez profilu i aplikacji lub strony internetowej innej firmy nie możesz przeglądać obserwujących na Instagramie ani innych działań. Dzieje się tak, ponieważ ekran logowania pojawia się za każdym razem, gdy próbujesz uzyskać dostęp do konta na Instagramie. Musisz zalogować się na swoje konto, zanim zobaczysz jakiekolwiek posty, obserwujących lub historie. Ponadto zalogowanie się do konta na Instagramie jest wymagane do przeglądania prywatnych profili i postów na Instagramie.

Z drugiej strony wiele programów innych firm umożliwia sprawdzanie obserwujących na Instagramie bez logowania się na konto. Za korzystanie z większości z nich nie trzeba nawet płacić.

Podobne wpisy