Instagram web on iPhone

Jak zbiorczo usunąć zawartość i interakcje z Instagrama

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Jednym z najbardziej niezręcznych doświadczeń w mediach społecznościowych jest przeglądanie zdjęć, które opublikowałeś lata temu, gdy byłeś młodszy, bardziej niespokojny i chętny do zaimponowania. Teraz, kiedy patrzysz wstecz, kulisz się z konsternacji.


Możesz chcieć się go pozbyć, ale usuwanie ich jeden po drugim to zbyt dużo pracy. Nikt nie ma cierpliwości, aby cofnąć się o 10 lat w czasie, aby usunąć wszystkie głupie rzeczy, które mozolnie opublikowali. Nie powinno to już stanowić problemu, ponieważ Instagram w końcu ułatwił robienie tego masowo.

Instagram odblokowuje masowe usuwanie dla wszystkich

W grudniu 2021 r. Instagram rozpoczął testowanie nowej funkcji, która pozwala użytkownikom przeglądać i usuwać całą swoją aktywność na Instagramie w jednym miejscu o nazwie „Twoja aktywność”. Platforma początkowo zaczęła testować tę funkcję z młodszymi odbiorcami, ponieważ są oni bardziej wrażliwi na punkcie swojego wizerunku.

Jednak te narzędzia do masowego usuwania są teraz dostępne dla wszystkich na całym świecie, jak stwierdzono w Blog na Instagramie.

Możesz teraz używać tych narzędzi do usuwania lub archiwizowania całej zawartości. Obejmuje to posty, relacje, filmy i rolki. Obejmuje to również wszystkie Twoje interakcje, a mianowicie komentarze, polubienia, reakcje na naklejki w historii i inne.

Będziesz także mógł znaleźć zawartość, którą ostatnio usunąłeś lub zarchiwizowałeś, przejrzeć historię wyszukiwania i zobaczyć odwiedzone linki.

Powiązane: Jak korzystać z trybu znikania na Instagramie (i dlaczego powinieneś)

Jak zbiorczo usunąć zawartość Instagrama

Jak wspomniano wcześniej, możesz masowo usuwać niechciane zdjęcia, filmy, polubienia i komentarze z Instagrama z sekcji Twoja aktywność. Postępuj zgodnie z tymi prostymi instrukcjami:

  1. Przejdź do swojego profilu na Instagramie z miniatury profilu w prawym dolnym rogu aplikacji.
  2. Następnie dotknij trzech kresek w prawym górnym rogu, aby wyświetlić menu kontekstowe na ekranie.
  3. Tutaj wybierz Twoja aktywność.
  4. Teraz będziesz mieć dostęp do wielu opcji, ale aby zbiorczo usunąć zawartość, wystarczy się skupić Zdjęcia i filmy I Interakcje.
  5. Na koniec przejrzyj niechciane treści i dotknij Wybierać w prawym górnym rogu ekranu.

Gdy zaczniesz stukać elementy, które chcesz usunąć, zobaczysz Usuwać przycisk u dołu ekranu. Użyj go, gdy będziesz gotowy do masowego usuwania niechcianych treści ze swojego konta na Instagramie.

Przejmij kontrolę nad swoimi treściami na Instagramie

Narzędzia te zapewniają większą kontrolę nad działaniami i pomagają w łatwiejszym oczyszczeniu śladu na Instagramie. W końcu masz łatwiejszy czas na usuwanie żałosnych postów na Instagramie z czasów licealnych i studenckich, zanim zobaczą je Twoi koledzy. Aha, i nie zapomnij tych żenujących komentarzy, które prawdopodobnie zrobiłeś, gdy byłeś młody.

Podobne wpisy