Jak zobaczyc wczesniej lubiane posty na Instagramie

Jak zobaczyć wcześniej lubiane posty na Instagramie

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Ile razy stukasz dwukrotnie post na Instagramie i widzisz małe serce pojawiające się na ekranie? Możesz być jedną z tych osób, które są hojne w swoich upodobaniach, a może jesteś osobą, która oferuje takie uczucia tylko kilku postom.

Jak zobaczyć wcześniej lubiane posty na Instagramie

Tak czy inaczej, Instagram zapamiętuje wystawione przez Ciebie polubienia i umożliwia ponowne odwiedzanie ich w dowolnym momencie. Być może początkowo podobał Ci się post, a teraz chcesz wrócić i zostawić przemyślany komentarz.

A może chcesz odwołać kilka polubień. To prosty proces, a my przeprowadzimy Cię przez niego.

Jak przeglądać polubione posty na Instagramie w aplikacji na iPhone’a

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, stuknięcie w drogę do wcześniej lubianych postów jest szybkie i łatwe. Czy jest jakiś post, który Ci się spodobał i teraz chcesz go obejrzeć ponownie? Nie ma problemu, po prostu wykonaj poniższe czynności, aby zobaczyć polubione posty na Instagramie:

 1. Uruchom Instagram aplikację na swoim iPhonie.
  image0 16
 2. Stuknij w swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu ekranu.
  image1 18
 3. Teraz dotknij trzy poziome linie w prawym górnym rogu ekranu.
  image2 17
 4. Nawigować do „Twoja aktywność -> Interakcje”.
 5. Stuknij w „Lubi.”

Mogłeś przejść do profilu osoby, przewijać i przewijać, aż znalazłeś dany post i przeczytać podpis, ale ta metoda jest szybsza.

Pamiętaj też, że Instagram przechowuje tylko 300 ostatnich polubionych postów. Dla niektórych może to być kilka dni polubionych postów. Dla innych może to trwać znacznie dłużej.

Jak wyświetlić własne, wcześniej polubione posty z aplikacji Instagram na Androida

Istnieje wiele powodów, dla których chcesz sprawdzić posty, które wcześniej Ci się podobały. Może zawierać przydatne informacje, takie jak ważne ogłoszenia i harmonogramy.

Możesz chcieć wrócić i przeczytać wszystkie przychodzące komentarze, ponieważ zapewniają one znaczące zaangażowanie. Niezależnie od przypadku, jeśli jesteś użytkownikiem Androida, oto jak możesz wyświetlić posty, które podobały Ci się w przeszłości:

 1. Otworzyć Instagram aplikację na urządzeniu z Androidem.
  Screenshot 20210813 094020 Samsung Experience Home
 2. Przejdź do swojego profilu i dotknij opcji trzy poziome linie w prawym górnym rogu.
  Screenshot 20210813 094111 Instagram
 3. Stuknij w „Twoja aktywność”.
 4. Wybierać „Interakcje”.
 5. Stuknij w „Lubi.”

Zobaczysz listę wcześniej polubionych postów. Ponownie pamiętaj, że masz dostęp tylko do 300 wcześniej polubionych postów, więc jeśli szukasz postów starszych niż to, nie masz szczęścia.

Czy mogę przeglądać moje poprzednio lubiane posty na komputerze?

Sprawdzanie Instagrama na komputerze ma swoje zalety. Możesz nie tylko polubić, udostępniać, komentować i przesyłać obrazy jako posty, ale także być na bieżąco z tym, co publikują osoby, które obserwujesz.

Istnieją jednak również pewne ograniczenia. Chociaż możesz polubić posty na Instagramie w Internecie, nie możesz sprawdzić postów, które podobały Ci się w przeszłości. Ta funkcja nie istnieje, jeśli korzystasz z Instagrama przez przeglądarkę.

To kolejne ograniczenie, które Instagram nałożył na swoich użytkowników, oprócz możliwości przeglądania tylko 300 polubionych postów w aplikacji. Ponadto, jeśli zastanawiasz się, czy możesz zobaczyć swoje poprzednie komentarze, odpowiedź brzmi „nie”.

Jak wyświetlić wcześniej polubione posty innej osoby z aplikacji Instagram na iPhone’a

W ludzkiej naturze leży zastanawianie się, co porabiają nasi przyjaciele i co im się podoba. Czasami możesz chcieć zobaczyć, czy twój najlepszy przyjaciel lubi te same posty, co ty. Niestety, nie możesz już śledzić polubień innych osób na Instagramie.

Ta funkcja była dostępna do 2019 roku, kiedy Instagram zdecydował się ją usunąć, tłumacząc, że chce chronić prywatność użytkowników. Podczas gdy wielu świętowało tę zmianę, inni nie, na przykład rodzice nieletnich, którzy chcą nadążyć za ich działalnością.

Czy są więc jakieś opcje dla osób, które chcą zobaczyć polubione wcześniej posty innych osób? Niektóre polegają na aplikacjach śledzących innych firm, ale nie są one ani legalne, ani zazwyczaj bardzo dokładne.

Jest taka opcja, ale ma ograniczenia i może być dość czasochłonna. Załóżmy, że chcesz zobaczyć, czy osoba, którą obserwujesz, polubiła określony post. Oto, co możesz zrobić, jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a:

 1. Otwórz aplikację i znajdź stronę profilu osoby, której polubienia chcesz zobaczyć.
  image0 16
 2. Stuknij w „Następny” sekcja na ich profilu.
  image0 17
 3. Wybierz dowolne konto, które obserwują.
  image1 19
 4. Przeglądaj posty, a jeśli dana osoba polubiła konkretny post, jej imię i nazwisko pojawi się pod postem.
  image2 18

Jak wspomniano, może to być czasochłonne i zadziała tylko wtedy, gdy chcesz czegoś konkretnego. Jedna osoba mogła polubić wszystkie posty kogoś, kogo obserwuje, ale mogła też polubić tylko jeden.

Jak wyświetlić polubione wcześniej posty innej osoby w aplikacji Instagram na Androida

Aplikacja mobilna Instagram działa tak samo w systemie operacyjnym iOS, jak w systemie Android. Dlatego sprawdzanie polubionych wcześniej postów innej osoby jest tak samo nieefektywne, jak w przypadku użytkowników iPhone’a.

Jeśli chcesz polować na polubienia osoby na Instagramie podczas korzystania z urządzenia z Androidem, wykonaj następujące czynności:

 1. Początek Instagram i wyszukaj konto, które chcesz zbadać.
  Screenshot 20210813 094020 Samsung Experience Home
 2. Następnie dotknij ich Następny sekcję i wybierz osobę, którą obserwują z listy.
  Screenshot 20210813 143955 Instagram
 3. Znajdź konto, które chcesz sprawdzić, i poszukaj wpisu, który Twoim zdaniem mógł im się spodobać.
  Screenshot 20210813 144029 Instagram
 4. Jeśli tak, ich nazwa zostanie wyświetlona bezpośrednio pod postem.
  Screenshot 20210813 144054 Instagram

Możesz zobaczyć coś w stylu „Podoba się Johnowi Smithowi i 10 000 innych osób”. I to pojawi się pod każdym postem, który Ci się spodoba.

Jak wyświetlić na komputerze PC polubione wcześniej posty innej osoby na Instagramie

Możesz przeglądać polubienia innych osób na Instagramie w taki sam sposób, jak w aplikacji mobilnej. Nadal nie możesz zobaczyć zgrabnej listy wszystkich wcześniej polubionych postów.

Możesz jednak sprawdzić konkretne posty i zobaczyć, czy je polubiły. Na przykład, jeśli wszystko, czego chcesz, to zobaczyć, czy osoba, którą obserwujesz, polubiła ten sam post, co ty, jej imię i nazwisko pojawi się tuż pod postem.

Jeśli jednak więcej niż jedna osoba polubiła ten sam post, będziesz musiał dotknąć listy „polubień”, aby sprawdzić, czy ich imię też tam jest. Jeśli chcesz przejrzeć polubione wcześniej posty innej osoby, wykonaj następujące czynności:

 1. Odwiedzać Instagram.com przez przeglądarkę i przejdź do strony profilu osoby, której polubienia chcesz zobaczyć.
 2. Kliknij na Następny kartę, aby zobaczyć listę kont, które obserwują.
  Screenshot 7 7
 3. Wybierz konto i przejrzyj posty, aby zobaczyć, czy ich nazwa pojawia się pod określonymi postami.
  Screenshot 9 6

Ponownie, może to być nieefektywna metoda, ale może przynieść rezultaty w określonych sytuacjach.

Często Zadawane Pytania

Przeczytaj tę sekcję, aby uzyskać odpowiedzi na więcej pytań dotyczących polubień na Instagramie.

Muszę znaleźć link, który kliknąłem. Czy istnieje szybszy sposób na znalezienie go?

Absolutnie! Instagram zdaje sobie sprawę, że na platformie dzieje się dużo marketingu. Jeśli widziałeś post, w którym kliknąłeś link, platforma ułatwia ponowne znalezienie tego linku. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać powyższe kroki i udać się do Działalność Ustawienie.

Następnie dotknij Odwiedzone linki. Tutaj zobaczysz linki, które ostatnio kliknąłeś.

Jak śledzić polubienia moich własnych postów?

Jeśli chcesz zobaczyć, kto polubił Twoje posty, musisz przejść do tego posta i dotknąć opcji, aby zobaczyć polubienia, lub jeśli jest to ostatni post, przejdź do powiadomień na Instagramie.

Jeśli jednak próbujesz zbudować większą liczbę obserwujących i uzyskać więcej interakcji, najlepiej przełączyć swoje osobiste konto na Instagramie na konto profesjonalne. Konto profesjonalne zapewnia analitykę, dzięki czemu możesz zobaczyć przegląd zobowiązań.

Nadążanie za polubieniami na Instagramie

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją znaczne ograniczenia podczas sprawdzania wcześniej polubionych postów na Instagramie. Możesz zobaczyć ostatnie 300 polubionych postów swojego profilu i to wszystko. Ponadto nie można uzyskać dostępu do tej funkcji przez Internet.

Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana w przypadku polubionych postów innych osób. Nie masz dostępu do wszystkich ich polubień, tak jak w przeszłości, a oni też nie widzą twoich. To, co możesz zrobić, to sprawdzić, czy podobały im się określone posty i zwrócić uwagę na to, czym się interesują.

Czy często sprawdzasz posty, które wcześniej Ci się podobały? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Podobne wpisy