Lista oczekujacych chatbota Bing oto jak sie do niej dostac

Lista oczekujących chatbota Bing: oto jak się do niej dostać

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Microsoft dominuje w grze chatbot AI. Jako główny inwestor w niesławny Chat GPT OpenAI i niedawne wydanie nowej wyszukiwarki AI, Bing, gigant technologiczny wyraźnie zaznacza swoją obecność w świecie publicznie dostępnej sztucznej inteligencji.

Nowy Bing to asystent wyszukiwania oparty na sztucznej inteligencji. W tej chwili narzędzie jest dostępne tylko dla wybranej liczby użytkowników firmy Microsoft, którym przyznano dostęp za pośrednictwem ich listy oczekujących.

Jeśli chcesz również uzyskać dostęp, musisz zarejestrować się na liście oczekujących chatbota Bing. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to się robi.

Według firmy Microsoft nowy Bing ma być Twoim zaufanym „drugim pilotem” — zrewolucjonizuje sposób wyszukiwania informacji w Internecie. Wydaje się, że podczas interakcji z narzędziem otrzymasz dwa wyniki: standardowe wyniki wyszukiwania Bing i konkretną odpowiedź od chatbota AI.

Chatbot będzie mógł konsolidować informacje z zaufanych źródeł online, przedstawiając Ci bezpośrednią odpowiedź na każde Twoje pytanie.

Ale to nie wszystko. Bot będzie mógł również komunikować się z Tobą w sposób konwersacyjny. I może pomóc Ci w szeregu innych zadań, takich jak generowanie pomysłów, pisanie podsumowań, redagowanie postów w mediach społecznościowych i wiele innych.

Jak dołączyć do listy oczekujących Bing

Aby dołączyć do listy oczekujących Bing, najpierw przejdź do nowa strona Binga i zaloguj się przy użyciu swojego konta Microsoft.

  1. Po zalogowaniu wybierz opcję „Dołącz do listy oczekujących” na stronie głównej.
  2. Aby uzyskać szybszy dostęp do nowego Bing, Microsoft oferuje również funkcję szybkiej ścieżki, która pozwala wyprzedzić kolejkę. Po prostu ustaw Bing jako swoje domyślna wyszukiwarka.
  3. Następnie pobierz plik Aplikacja Binga do Twojego urządzenia.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby dołączyć do listy oczekujących na chatbota Bing! Po zarejestrowaniu się powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Według Trendy cyfrowe, pierwsza fala dostępu została już przyznana. Więc teraz jest świetny czas, aby się zarejestrować, jeśli chcesz wypróbować to narzędzie.

Końcowe przemyślenia

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby wskoczyć na listę oczekujących Bing. Microsoft już wysyła zaproszenia do swoich użytkowników. Nie powinno to więc potrwać zbyt długo, zanim będziesz miał okazję skorzystać z wyszukiwarki opartej na sztucznej inteligencji.

Jeśli szukasz informacji o nowej usłudze Bing, mamy kilka artykułów obejmujących różne tematy. Dlaczego nie przeczytać następnej części Bing AI vs Bard AI?

Podobne wpisy