Przewodnik krok po kroku jak uzyskac weryfikacje w YouTube

Przewodnik krok po kroku, jak uzyskać weryfikację w YouTube

Diana jest menedżerem ds. marketingu i jest odpowiedzialna za zarządzanie kanałem YouTube swojej organizacji. Przez ostatnie sześć miesięcy ciężko pracowała, by zdobyć upragnioną szarą plakietkę weryfikacyjną dla swojego kanału YouTube. W przeszłości próbowała już raz i została odrzucona, więc tym razem pracuje ciężej, by zdobyć plakietkę weryfikacyjną. Zobaczmy, jak możemy jej pomóc zweryfikować się w YouTube.

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

„Mam zweryfikowane konto. Czy uprawnia mnie to do otrzymania plakietki weryfikacyjnej?”

Odpowiedź to NIE po prostu dlatego, że zweryfikowane konto i plakietka weryfikacyjna to dwie różne rzeczy. Gdy tworzysz konto YouTube po raz pierwszy, YouTube prosi o dodanie numeru telefonu, aby sprawdzić, czy jesteś prawdziwą osobą, czy botem. Po przejściu tego kroku Twoje konto zostanie zweryfikowane. Odznaka weryfikacyjna jest trochę inna i omówimy to w tym poście.

Na czym polega weryfikacja YouTube?

jako Zespół YouTube’a Wkłada: „Gdy obok nazwy kanału YouTube pojawi się znacznik weryfikacji, oznacza to, że YouTube zweryfikował ten kanał”.

Czy zauważyłeś kiedyś mały szary znacznik wyboru lub szarą nutę obok jakiegoś autorytatywnego kanału YouTube lub twórcy YouTube? To symbol weryfikacji YouTube. Jeśli zauważysz, że na Twoim kanale brakuje szarego znaku, oznacza to, że Twój kanał nie został zweryfikowany. Ten mały symbol wskazuje na twoją wiarygodność i przedstawia cię jako autorytet w tej dziedzinie.

BBC

Korzyści z weryfikacji YouTube

Zdobądź zaufanie: Symbol weryfikacji wskazuje na wiarygodność, dzięki czemu zyskujesz zaufanie widzów.

Chroni Cię przed skradzionym ruchem: Zweryfikowane konto YouTube chroni Cię przed podszywaniem się pod inne osoby i pomaga uzyskać ruch, na jaki zasługuje Twoje konto.

Pamiętaj jednak, że dzięki weryfikacji YouTube nie uzyskasz żadnych dodatkowych funkcji. Jak wspomniano, pomaga budować zaufanie i wiarygodność.

Jak uzyskać weryfikację na YouTube

Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać weryfikację w YouTube, ten przewodnik krok po kroku pomoże Ci zacząć. Wydrukuj to i przyklej na biurku. Odbijaj stopnie w miarę postępów.

Warunki wstępne weryfikacji w YouTube

  1. Czy Twoje konto jest autentyczne i tworzy oryginalne treści?
  2. Czy ma odpowiednią miniaturę i opis? Jeśli nie, użyj Uproszczone Kreator miniatur YT, generator tytułów YT i narzędzia opisu YT, aby wykonać te kroki.
  1. Czy twoje konto jest publiczne?
  2. Jak często publikujesz posty i kontaktujesz się z odbiorcami?
  3. Masz co najmniej 100 000 subskrybentów.

Jeśli przytakujesz głową na wszystkie powyższe pytania, jesteś dobry. Nie, nie przyspieszy to procesu weryfikacji, ale są to kryteria, które trzeba spełnić.

Weryfikacja w YouTube

Złóż wniosek o weryfikację kanału

Zaloguj się do strona weryfikacji YouTube. Jeśli Twój kanał się kwalifikuje, zobaczysz komunikat Aplikuj teraz przycisk. Jeśli Twój kanał się nie kwalifikuje, ten przycisk będzie dla Ciebie wyłączony.

Wypełnij formularz

Kliknij przycisk Zastosuj teraz i uzupełnij dane.

Składać

Po wypełnieniu wszystkich danych (zmów krótką modlitwę 😜) i kliknij Prześlij. YouTube wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Uwaga: Po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem musisz poczekać co najmniej kilka tygodni na wynik.

Jak pozostać zweryfikowanym na YouTube

Gratulacje! Jeśli Twoje konto YouTube otrzymało plakietkę weryfikacyjną. Ale, hej, to nie wystarczy! Musisz także zachować zweryfikowany status.

Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby zachować zweryfikowany status

Trzymaj się warunków

Czytaj YouTube’y warunki i społeczność wytyczne i trzymaj się ich. Nawet jeśli masz zweryfikowany status, YouTube może go odebrać, jeśli naruszysz warunki.

Nie zmieniaj nazwy kanału

Otrzymujesz status weryfikacji YouTube dla określonej nazwy kanału. Jeśli go zmienisz, utracisz również status. Ale możesz ponownie złożyć wniosek z nową nazwą. Aby jednak nie przechodzić przez tę mękę po raz drugi, sfinalizuj nazwę swojego kanału przed złożeniem wniosku.

Jak zwiększyć swoje szanse na weryfikację w YouTube?

Skoncentruj się na jakości

Samo wypełnienie formularza lub otrzymanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem od YouTube nie gwarantuje otrzymania „znacznika”. Jeśli podszywasz się pod markę lub kradniesz zawartość z innych kont, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie otrzymasz szarego lub czarnego znacznika wyboru.

Postaraj się więc tworzyć wysokiej jakości autentyczne filmy, które przyciągną więcej wyświetleń. Nie oznacza to, że musisz publikować codziennie. Jeśli czujesz się komfortowo publikując 2-3 filmy tygodniowo, to jest w porządku. Upewnij się jednak, że korzystasz ze sprzętu dobrej jakości, dobrze piszesz scenariusze filmów i tworzysz atrakcyjne filmy, które spodobają się widzom. Możesz przeanalizować kilka pomysłów na treści wideo.

Bądź autentyczny

Powiedz odbiorcom, czym dokładnie zajmujesz się Ty lub Twoja organizacja. Unikaj nieetycznych praktyk i ściśle przestrzegaj wytycznych YouTube. Pamiętaj, że kluczem jest bycie autentycznym i odpowiednim dla odbiorców.

Zaangażuj swoją publiczność

Jednym z najlepszych sposobów budowania zaufania w społeczności internetowej jest angażowanie się w nią. Odpowiadanie na komentarze w znacznym stopniu potwierdza autentyczność, co zwiększa Twoją wiarygodność. Kiedy Twoi widzowie zobaczą, że Ci zależy, zachęci ich to do zasubskrybowania Twojego kanału, co pomoże Ci rozwinąć listę subskrybentów.

John basedow

Podsumowując

Ten fajny szary znacznik wyboru obok miniatury Twojego kanału YouTube to DUŻY społeczny dowód słuszności. Ustanawia twoją wiarygodność i pomaga odbiorcom ci zaufać. Pamiętaj, że bycie autentycznym i konsekwentne tworzenie nienagannej treści jest kluczem. Jeśli dopiero zaczynasz, wypróbuj Uproszczone Twórca miniatur YT, edytor wideo, twórcy intro i outro, generator tytułów YT, opis YT, aby ulepszyć swoją grę w YouTube.

Oszczędzaj czas i zacznij projektować dla YouTube w kilka sekund

Wzbogać swoje filmy w YouTube za pomocą dynamicznych szablonów i tekstu AI dla reklam, grafik kanałów, wstępów i zakończeń oraz miniatur. Najlepsze darmowe narzędzie do projektowania w sieci jest do wzięcia.

Rozpocznij za darmo

Podobne wpisy