Stabilna dyfuzja co to jest malowanie

Stabilna dyfuzja: co to jest malowanie?

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Inpainting to bardzo przydatny proces, który pomaga wielu użytkownikom odtworzyć stare wspomnienia zapisane na ich zdjęciach. Jeśli masz jakieś stare, zniszczone lub zniszczone obrazy, zamalowanie może pomóc przywrócić je do lepszej pozycji.

The Twórca obrazów oparty na sztucznej inteligencjitakie jak Stable Diffusion, już pomaga użytkownikom w tworzeniu obrazów z monitu tekstowego.

Ale czy może sprawić, że zdjęcia będą lepsze niż wcześniej? O tym dowiemy się z poniższej lektury.

Co to jest malowanie?

Inpainting to proces odtwarzania starych, zniszczonych obrazów w lepszej formie. Pomocne jest również ich uzupełnianie, jeśli trzeba dodać jakieś części, aby utworzyć je z ich strony.

W malarstwie maska ​​​​jest wymagana do przedstawienia lub opisania tej brakującej części obrazu. Widz nie może zauważyć, że dany obraz ma swój własny poprzez zamalowanie.

Stabilne malowanie dyfuzyjne

Malowanie za pomocą funkcji Stable Diffusion to także zabawny i kreatywny sposób edytowania lub przywracania obrazów. Usuwa nawet główny powszechny problem czerwonych oczu, który zwykle występuje na zdjęciach z powodu ugięcia światła.

Co więcej, Inpainting with Stable Diffusion jest łatwe i bardziej zaawansowane. Może pomóc przywrócić obraz do pierwotnej pozycji i stworzyć coś zupełnie nowego.

Wykonaj poniższe kroki, aby uzyskać samouczek stabilnej dyfuzji.

  1. Odwiedzać
  2. Prześlij dowolny obraz, z którym chcesz wypróbować.
  3. Usuń część obrazu, którą zamierzasz odtworzyć lub zastąpić.
  4. Wpisz tekst poniżej w miejscu, w którym chcesz go umieścić na obrazie.
  5. Uruchom.

Czy korzystanie z AI jest zabawne, czy może powodować problemy?

Używanie sztucznej inteligencji może wydawać się teraz zabawą i pomocną dłonią. Jednak w przyszłości, jeśli stanie się to powszechne w użyciu dla wszystkich, a także z otwartym dostępem. Może powodować poważne problemy z zaufaniem w społeczeństwie i inne negatywne skutki.

Wniosek

Malowanie w trybie stabilnej dyfuzji może być świetnym sposobem na przywrócenie starych zdjęć do nowego życia, a nawet tworzenie fałszywych obrazów; jednak technologia sztucznej inteligencji stanie się bardziej zaawansowana.

W rezultacie stanie się trudno odróżnić prawdziwy obraz od fałszywegoco może mieć pewne skutki uboczne.

Podobne wpisy