6 najlepszych aplikacji do edycji na Instagramie dla marek z

6 najlepszych aplikacji do edycji na Instagramie dla marek z ograniczonym budżetem

W ciągu ostatnich dwóch lat Instagram ewoluował, stając się czymś więcej niż tylko platformą do udostępniania zdjęć. Teraz gigant mediów społecznościowych jest także domem dla małych firm, migrantów TikTok i obiecujących twórców. Aby wyróżnić się spośród wszystkich innych twórców na Instagramie, musisz upewnić się, że to, co publikujesz, jest interesujące i dobrej jakości. W tym przewodniku poznamy 7 najlepszych aplikacji do edycji na Instagramie, w tym plany cenowe i dostępne funkcje. Zacznijmy!

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Wybór najlepszych aplikacji do edycji na Instagramie

Wiemy, że trudno jest znaleźć jedną platformę, która robi to wszystko, zwłaszcza do edycji treści na Instagramie. Jeśli chodzi o inwestowanie w platformę do projektowania i edycji, należy pamiętać o 2 głównych czynnikach:

wybierz-najlepszą-aplikację-do-edycji-instagramu

1. Ceny

Będziesz chciał wybrać najlepszy edytor zdjęć na Instagramie, na jaki Cię stać. Jeśli pracujesz sam, będziesz w porządku na regularnym planie. Ale jeśli pracujesz z zespołem, możesz rozważyć zapłacenie trochę więcej za współpracę przy projektach.

2. Czego potrzebuje Twoja marka?

Zanim wyciągniesz kartę kredytową, najpierw samodzielnie oceń potrzeby swojej marki. Czy potrzebujesz więcej funkcji do edycji zdjęć w porównaniu do treści wideo? Czy potrzebujesz potężnych narzędzi do edycji portretów? Odpowiedzi na te pytania powinny pomóc zawęzić poszukiwania.

Powiązany: Jak bezpłatnie edytować zdjęcia produktów w witrynie e-commerce

1. Uproszczony

Przystępność cenowa: ★★★★★

Uproszczony oferuje bezpłatny plan na zawsze. Masz również opcję 8 USD na członka miesięcznie dla małych zespołów (nieograniczona liczba członków). Co więcej, jeśli płacisz rocznie, możesz zaoszczędzić do 20% na swoich opłatach!

O uproszczonym

Czy wiedziałeś o tym Uproszczony to pierwsza na świecie platforma projektowa z asystentem copywritingu opartym na sztucznej inteligencji?

uproszczone-na-instagramie

Uproszczony oferuje Tobie i Twojej marce wszystkie funkcje edycji potrzebne do opowiedzenia swojej historii na Instagramie. Platforma oferuje nie tylko szablony premium, ale także opcje przydatne integracje, takie jak Dysk Google i Unsplash! Czy chcesz edytować swoje Reels przed publikacją? Sprawdzać! Czy chcesz zastosować filtry do swoich zdjęć? Sprawdzać! Chcesz edytować reklamy na Instagramie dla swojej firmy? Sprawdzać! Uproszczony może zrobić wszystko.

przez GIPHY

szablony-instagramowe-na-uproszczone

Czy wspominaliśmy, że Uproszczony ma ogromny biblioteka darmowych szablonów Instagrama do użytku?

2. Płótno

Przystępność cenowa: ★★★★

Podczas gdy Canva oferuje bezpłatny plan, plan Pro przeskakuje 11 USD miesięcznie tylko dla 5 członków.

O Canvie

Canva istnieje już od jakiegoś czasu i jest ulubieńcem wielu, zwłaszcza freelancerów żonglujących projektami. Platforma jest jedną z najlepszych aplikacji do edycji Instagrama na rynku ze względu na przyjazny interfejs. Nie musisz być ekspertem w zakresie projektowania lub edycji, aby w pełni wykorzystać dostępne funkcje.

Jednak jego popularność wydaje się teraz działać przeciwko niemu. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że tak wiele osób ma teraz dostęp do tych samych filtrów i ustawień wstępnych. Szablony i zdjęcia edytowane na platformie są bardzo łatwe do skopiowania.

3. VSCO

Przystępność cenowa: ★★★★★

VSCO jest dostępne za 19,99 USD rocznie. Jednak istnieją brak dostępnych planów subskrypcji dla zespołów lub małych firm.

O VSCO

Pamiętacie fenomen estetyki VSCO Girl? VSCO jest wysoce zalecane przez influencerów na Instagramie dla tych, którzy chcą mieć przyjemny wizualnie kanał. Platforma jest dobrze zbudowana i zawiera przydatne narzędzia do edycji, takie jak ekspozycja i kontrast kolorów. Ta platforma do edycji jest w istocie aplikacją do udostępniania zdjęć. Nie oczekuj więc zbyt wielu funkcji do edycji wideo.

Co więcej, niektórzy recenzenci zauważyli, że VSCO działa lepiej na iPhonie niż na Androidzie.

Powiązany: 10 najlepszych aplikacji do edycji estetycznych zdjęć na iPhonie

4. Edytor zdjęć Adobe Lightroom

Przystępność cenowa: ★★★

Adobe oferuje wiele planów, a najbardziej podstawowe zaczynają się od 9,99 USD miesięcznie. Jednak w przeciwieństwie do uproszczonego, nie ma dostępnych zniżek na plany roczne. Ponadto ich usługa Creative Cloud dla zespołów jest bardzo droga i kosztuje 33,99 USD miesięcznie za licencję.

Informacje o Adobe Lightroom Photo Editor

Adobe Lightroom jest prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych platform do edycji zdjęć. Oprogramowanie oferuje jedne z najlepszych narzędzi do edycji zdjęć na Instagramie, jeśli szukasz oszałamiających filtrów. Pamiętaj jednak, że poruszanie się po tym programie może być trudne, jeśli nie jesteś przeszkolony w zakresie Adobe.

W przeciwieństwie do Simplified lub Canva, zapoznanie się z UX wymaga trochę czasu i wysiłku. Może to być wpadka, zwłaszcza jeśli pracujesz w napiętym terminie! Ponadto, jeśli chcesz tworzyć kolaże lub dodawać tekst, prawdopodobnie będziesz musiał przełączyć się na Photoshopa, aby uzyskać wszechstronne doświadczenie. Tak więc, chociaż Adobe Lightroom jest ulubieńcem każdego fotografa, może nie działać w Twoim przypadku.

Powiązany: Wszystko, co musisz wiedzieć o długości wideo na Instagramie z przydatnymi wskazówkami

5. Kolorowa opowieść

Przystępność cenowa: ★★★

A Color Story oferuje plan ACS+ za 32 USD rocznie. Jeśli jednak lubisz bardziej egzotyczne i zaawansowane filtry, są one rozliczane osobno w aplikacji.

O Kolorowej Historii

Kolorowa historia zyskuje na popularności. Po części jest to zasługa małych sklepów, które pojawiają się na Instagramie od wybuchu pandemii. W przeciwieństwie do VSCO, ta platforma do edycji nie wycisza ani nie blaknie kolorów – sprawia, że ​​stają się bardziej wyraziste. ACS jest popularny wśród influencerów i małych firm do edycji zdjęć produktów. Jednak chociaż podstawową aplikację można pobrać bezpłatnie, zakupy w aplikacji szybko się sumują.

Ponadto, jeśli nie jesteś zaznajomiony z fotografią i ręcznym poprawianiem zdjęć, prawdopodobnie polegasz na filtrach. Dostęp do tych bezpłatnych filtrów jest ograniczony, a recenzje dotyczące interfejsu aplikacji nie były pochlebne. Niektórzy twierdzą, że ikony są zbyt małe, co utrudnia poruszanie się po platformie.

6. Zdjęcia Art

Przystępność cenowa: ★★★★

PicsArt oferuje bezpłatny plan, chociaż ma ograniczone funkcje. Subskrypcja Gold jest dostępna za 33,65 USD rocznie.

O PicsArt

PicsArt to jedna z najczęściej używanych aplikacji do edycji na Instagramie, dzięki swojej cenie i gamie filtrów. Platforma do edycji oferuje również konfigurowalne szablony, dzięki którym Twoja kreatywność będzie płynąć!

Jeśli szukasz najlepszych aplikacji do edycji na Instagramie, PicsArt z pewnością pojawi się w większości wyszukiwań. Jednak w przeciwieństwie do uproszczonego, PicsArt oferuje tylko narzędzia do edycji ograniczone do Instagram Stories i postów na kanałach. Więc jeśli chcesz edytuj swoje rolki lub najnowsze Bumerangi, prawdopodobnie będziesz musiał przełączyć się na inną platformę.

Powiązany: Najlepsza darmowa alternatywa dla PicsArt: Uproszczona (bezpłatna na zawsze) kontra PicsArt (33,65 USD płatne rocznie)

Podsumowanie: aplikacje do edycji na Instagramie

W Internecie dostępnych jest wiele opcji, które pomogą Ci przenieść marketing na Instagramie na wyższy poziom. Wszystkie te platformy mają swoje zalety i możliwe wady. Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, czy wewnętrznym marketerem, ważne jest, aby przeprowadzić badania. Musisz wybrać najlepszą aplikację do edycji na Instagramie w oparciu o swoje kreatywne potrzeby, pamiętając jednocześnie o swoim budżecie. Śmiało i dodaj tę stronę do zakładek na przyszłość.

uproszczone-na-instagramie

Czy wiedziałeś o tym Uproszczony jest pierwszą na świecie platformą oferującą zaawansowaną sztuczną inteligencję i tysiące oszałamiających szablonów projektowych?

Przygotuj się na zaskoczenie publiczności Uproszczony Instagram narzędzia do edycji. Nie wspominając już o wciągających napisach napisanych przez naszego asystenta AI!

Jedna bezpłatna aplikacja do projektowania, współpracy i skalowania pracy — wypróbuj Uproszczony już dziś.

Podobne wpisy