Wie man sich selbst oder eine andere Person auf Facebook entmarkieren kann

Wie man sich selbst oder eine andere Person auf Facebook entmarkieren kann

LinkedIn-Geheimnisse - wie Sie das Potenzial Ihres Profils nutzen können 1

Die Geheimnisse von LinkedIn - Wie man eine persönliche Marke aufbaut

Lernen Sie die Strategien, die Ihr Profil verändern werden zu einem leistungsstarken Networking-Tool auf LinkedIn.

Was man wissen sollte

 • Aby usunąć tag, znajdź zdjęcie i kliknij Oznacz zdjęcie > X obok swojego imienia i nazwiska > Gotowe Oznaczanie.
 • Aby odznaczyć inną osobę, wykonaj tę samą procedurę i kliknij X obok jej imienia i nazwiska.

Z tego artykułu dowiesz się, jak odznaczyć siebie lub kogoś innego na Facebooku. Sprawdza również, dlaczego możesz chcieć to zrobić.Jak się odtagować

Jeśli ktoś oznaczył Cię tagiem na zdjęciu lub poście na Facebooku i nie jesteś zadowolony z powiązania z Tobą, szybka naprawa jest w zasięgu ręki. Oto jak odznaczyć się na Facebooku.


 1. Auf Facebook klicken Zdjęcia.

  Aby znaleźć post, którego nie chcesz oznaczyć, kliknij Beiträge.

 2. Znajdź zdjęcie, które chcesz usunąć.


 3. Klicken Sie auf Oznacz zdjęcie.


 4. Kliknij X obok swojego imienia.


 5. Klicken Sie auf Gotowe tagowanie aby zakończyć edycję tagów na zdjęciu.


 6. Usunięto oznaczenie ze zdjęcia lub posta.


Jak odznaczyć kogoś innego

Jeśli wolisz odznaczyć kogoś innego ze swojego zdjęcia lub postu, proces jest prawie taki sam.


Kliknij obraz, a następnie zamiast klikać X obok swojego imienia i nazwiska, kliknij go obok osoby, którą chcesz usunąć.


Zdjęcie nie będzie już dostępne w ich profilu.Co jeszcze mogę zrobić, aby ludzie mnie nie oznaczali?

Jeśli ktoś wciąż oznacza Cię tagami na zdjęciach lub postach, a Ty tego nie chcesz, masz kilka opcji. Oto kilka pomysłów, co robić.


 • Porozmawiaj z osobą. Wyślij wiadomość do osoby, która Cię oznaczyła i poproś o jej usunięcie. Jeśli to przyjaciel, powinni zrozumieć.
 • Zablokuj osobę, która Cię oznaczyła. Najlepiej o tym porozmawiać, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, zablokuj osobę. Nie będą mogli oznaczyć Cię tagiem na żadnym zdjęciu ani w poście ani skontaktować się z Tobą.
 • Zgłoś ich. Jeśli post lub zdjęcie są obraźliwe, skontaktuj się z nami Facebook. Działa to tylko w przypadku wszystkiego, co jest uważane za obraźliwe lub niezgodne ze standardami społeczności Facebooka i powinno być ostatecznością.Dlaczego miałbym chcieć być nieoznaczony?

Każdy korzysta z Facebooka inaczej, co oznacza, że ​​tagowanie jest traktowane inaczej. Oto, dlaczego niektórzy użytkownicy mogą nie chcieć być oznaczani na Facebooku.


 • Prywatne problemy. Niektóre osoby nie chcą, aby każda okazja towarzyska była dołączana do ich profilu na Facebooku, więc mogą woleć, aby wszelkie zdjęcia zrobione podczas imprezy były prywatne i z dala od ich profilu.
 • Aby uniknąć spamu. Ludzie mogą w końcu oznaczać Cię tagami w wielu postach lub na zdjęciach, a Ty możesz chcieć, aby Twoje wiadomości były bardziej usprawnione i wolne od spamu.
 • Zerwanie. Właśnie z kimś zerwałeś? Prawdopodobnie chcesz również usunąć dowody ich istnienia ze swojego profilu na Facebooku. Chociaż możesz nie chcieć ich blokować (jeszcze), usunięcie tagów z ich zdjęć i postów może pomóc Ci poczuć się lepiej.
Häufig gestellte Fragen

 • Dlaczego nie mogę oznaczyć kogoś na Facebooku?

  Ustawienia prywatności Facebooka pozwalają użytkownikom przeglądać posty, w których zostali oznaczeni, dzięki czemu mają szansę na usunięcie tagu. Nie możesz też oznaczyć osoby, która Cię zablokowała.

 • Jak oznaczyć firmę na Facebooku?

  Jeśli firma ma stronę na Facebooku, możesz oznaczyć tę stronę za pomocą zwykłych narzędzi. Być może będziesz musiał obserwować stronę, aby to zrobić.


Ähnliche Beiträge