Czy zostales Shadowbanned na Instagramie Jak powiedziec na pewno

Have you been Shadowbanned on Instagram? How to tell for sure

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Użytkownicy Instagrama, widząc nagły spadek liczby wyświetleń postów i zaangażowania, mogą się zastanawiać, czy zostali zbanowani w tle. Na szczęście Instagram wprowadził narzędzie, które powie Ci, czy Twoje konto nie jest już polecane na stronach Eksploruj użytkowników.


Oto jak korzystać z wbudowanego narzędzia Instagrama, aby sprawdzić, czy zostałeś zbanowany w tle…

Jak sprawdzić, czy Instagram ograniczył zasięg Twojego konta

W tym przypadku shadowbanning odnosi się do ograniczenia zasięgu konta. W przypadku Instagrama przestanie wyświetlać Twoje treści w rekomendacjach, jeśli naruszyłeś warunki korzystania z platformy.

Jest kilka rzeczy, które mogą spowodować, że zostaniesz zbanowany na Instagramie, w tym spam i nieodpowiednie treści. Ale Instagram wprowadził narzędzie, dzięki któremu to ograniczenie jest bardziej przejrzyste.

Narzędzie jest dostępne w tym samym obszarze konta, gdzie możesz sprawdzić, czy masz posty, które zostały usunięte.

To narzędzie jest dostępne tylko dla kont twórców na Instagramie. Więc upewnij się, że masz włączony profil zawodowy, jeśli chcesz zobaczyć te informacje.

Jeśli więc podejrzewasz, że zasięg Twojego konta jest ograniczony, oto jak możesz sprawdzić, czy na pewno zostałeś zablokowany przez Instagram:

  1. Otwórz aplikację Instagram. Na stronie Eksploruj dotknij ikony swojego profilu.
  2. Na stronie profilu wybierz ikonę hamburgera, która otwiera więcej opcji.
  3. Tap on Ustawienia, następnie na następnej stronie wybierz Account.
  4. Choose Status Konta.

Na stronie Stan konta będziesz mógł zobaczyć, czy opublikowałeś coś, co wpływa na Twój zasięg na Instagramie. Jeśli opublikujesz coś, co narusza Wytyczne dla społeczności lub wytyczne dotyczące rekomendacji firmy, Instagram wyświetli listę odpowiednich postów. Możesz wybrać Edit Or Remove pocztę, lub Odwołanie decyzja z Instagramem.

Uzyskaj jasne odpowiedzi na temat zakazu cieni na Instagramie

Narzędzie przejrzystości w Statusie konta pozwala uzyskać jasną odpowiedź, czy Twój zasięg na Instagramie jest ograniczony. Oznacza to, że możesz uzyskać jasną odpowiedź na pytanie, czy Twoje konto jest objęte ograniczeniami, a także dlaczego.

Similar Posts