Why I decided to earn $6,000 less per month in my business - Your Social Team

Why I decided to earn $6,000 less per month in my business - Your Social Team

Może trochę.

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Ale faktem jest, że zaczęłam ten biznes, aby pomóc kobietom – właścicielom firm w zwiększeniu ich dochodów głównie za pomocą Instagrama. ale wychodzę poza to też i mówię o strategii biznesowej, Social Selling, partnerstwach i email marketingu.

Dzisiaj ta misja jest dla mnie jeszcze ważniejsza, jako latynoska matka dwóch dziewczynek w czasie, gdy oglądamy kobiety i mniejszości mają swoje prawa pozbawione przed nami.

Kobiety i mniejszości nie potrzebują tylko sojuszników w postaci mężczyzn cis. Potrzebujemy niezależności finansowej, aby zacząć wzmacniać innych właścicieli firm, takich jak my, aby podstępnie przenieść się do społeczności wokół nas.

Ale odbiegam od tematu. Wiem, że jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, dlaczego zdecydowałem się zrezygnować z 72 tysięcy dolarów w ciągu roku na skraju możliwej recesji.

Zdecydowałem się zreorganizować moje członkostwo w szkoleniu i wsparciu i obniżyć każdy pojedynczy członek miesięczną stawkę do nowego, super niskiego $17/rate. Daliśmy również częściowy zwrot pieniędzy wszystkim rocznym członkom.

Sześć tysięcy miesięcznie, lub 72 tysiące dolarów rocznie, to jak bardzo obniżyło się to dla nas.

W rzeczywistości spowoduje to, że nie osiągnę ogromnego kamienia milowego w zakresie dochodów w tym roku. Ale nadal jestem pewien, że to był właściwy ruch (niech cię szlag, etyka! haha).

Ale dlaczego zmieniłem to wszystko?

Zrobiłem to, bo już nie wierzyłem, że mój stary model członkostwa szkoleniowego, klasyczne członkostwo edukacyjne, gdzie członkowie dostaną miesięczne klasy, klasy gości i życia, był najlepszym sposobem, aby pomóc zajętych właścicieli firm i specjalistów mediów społecznych do przodu.

Zacząłem moje członkostwo szkoleniowe prawie 4 lata temu i wdrożyłem wiele ulepszeń od tego czasu, ale rzeczy zmieniły się bardzo w ciągu ostatnich kilku lat, jeśli chodzi o prowadzenie firmy. media społecznościowe, nasze relacje z tym wszystkim i naszą potrzebę granic. Więc nadszedł czas na kompletne redo.

Po pierwsze i najważniejsze, kiedy zacząłem to członkostwo, kobiety w biznesie, które używały Instagrama organicznego do marketingu swoich usług i produktów, potrzebowały dowiedzieć się więcej o Instagramie. Wtedy byłem jedynym, który oferował członkostwo w tym stylu w moim kręgu lub obszarze. Szybko do przodu do dzisiaj i jest tak wiele więcej ofert. I ta sama demografia jest teraz „ucząca się zbyt wiele”.

Są częścią kilku członkostw biznesowych, których prawie nie odwiedzają, kupują kursy, których nigdy nie kończą i śledzą dziesiątki coachingów, którzy zamieszczają posty o poradach i hackach, czasami sprzecznych.

Istnieje przeciążenie edukacyjne, które ma miejsce w tej chwili u kobiet w biznesie i nikt o tym nie mówi. Nic dziwnego, że wszyscy są zestresowani, przepracowani i poświęcają więcej czasu na naukę (lub przeglądanie stron sprzedażowych wszystkich tych programów) niż na wprowadzanie prawdziwych zmian w swoim biznesie.

Chcę zobaczyć prawdziwy wpływ. Nie tylko w swoim biznesie, ale także w zdrowiu psychicznym i stylu życia przedsiębiorców. Ponieważ możesz mieć niesamowity biznes, ale jeśli ty, założyciel lub CEO lub wszystkie powyższe, działają w punkcie przerwania przez cały czas, biznes w końcu przyjdzie do katastrofy też!

Więc oto dlaczego postanowiliśmy zrobić to inaczej:

  • Nie chcę, aby ludzie płacili za mnóstwo zajęć, których nie potrzebują lub nie mają czasu oglądać

  • Nie jestem zwolennikiem jednego rozmiaru dla wszystkich porad dotyczących biznesu i mediów społecznościowych

  • Zdecydowanie nie chcę oferować członkostwa, które wymaga od ludzi włożenia w to x godzin, których nie mają każdego miesiąca, prowadząc do poczucia winy i dodając do przytłoczenia

  • Nie chcę też, aby ludzie znali każdy aspekt funkcji Instagrama, zanim jeszcze go wypróbują! Wyobraź sobie presję śledzenia 12 mikro strategii, zamiast po prostu swobodnie spróbować czegoś i poprawić w miarę upływu czasu!

Więc zmieniliśmy nazwę, branding, wszystkie treści i podejście. Teraz jest to dużo bardziej minimalistyczny model, jeśli chcesz. Masz krótką bibliotekę mini klas z tylko kluczowymi punktami, które ludzie muszą wiedzieć na każdy temat i naprawdę skupić się na indywidualnym wsparciu wewnątrz grupy członków.

Obniżyliśmy cenę o 75% (nauszniki tif jesteś moim księgowym, proszę!) i teraz mamy zrównoważone członkostwo, które nie dodaje do problemu kultury hustle, ale zamiast tego jest dostępne dla ludzi bez względu na ich budżet i daje im dostosowane porady i odpowiedzialność.

Czy zobaczymy 72k lub nawet więcej przychodów z powrotem z tej zmiany, jestem jeszcze zobaczyć. Najprawdopodobniej w ciągu 6 miesięcy, tak. Ale mam szczęście, że nie muszę się martwić o zmianę, jeśli tego nie zrobimy.

Czy kiedykolwiek podejmowałeś trudne decyzje w swoim biznesie? Chętnie usłyszę, jakie one były!

Szczęśliwego dnia,

Manu

PS: Nasze nowe członkostwo w Instagram Coaching jest już otwarte za 17$/miesiąc. Jeśli jesteś kimś, kto chciałby mieć eksperta Instagrama, aby wybrać ich mózg, nieograniczony, to jest dla ciebie (i tak, większość naszych członków to kobiety, ale treść jest dla absolutnie każdego i każdy jest mile widziany!)

Similar Posts