Jak automatycznie polubic posty na Instagramie

How to automatically like posts on Instagram

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Im więcej osób obserwujesz na Instagramie, tym więcej postów zobaczysz na swoim kanale na Instagramie. Tak więc, jeśli obserwujesz ponad tysiąc osób na Instagramie, prawdopodobnie każdego dnia przeglądasz setki różnych zdjęć.

How to automatically like posts on Instagram

Chociaż może to uczynić twoje Instagramowanie bardziej interesującym, może łatwo obrócić się przeciwko tobie, ponieważ najprawdopodobniej przegapisz kilka postów od swoich najlepszych przyjaciół.

Jeśli chcesz uniknąć strasznego błędu polegającego na nielubieniu każdego posta znajomego, ten artykuł jest dla Ciebie.

Automatyczne polubienie czyjegoś postu na Instagramie

Więc nie chcesz czyścić swojego kanału na Instagramie, przestając obserwować niektóre osoby, ale nie chcesz też przegapić postów znajomych. Gdyby tylko można było automatycznie polubić posty znajomych i w ogóle się tym nie przejmować, prawda?

Cóż, mamy dobre wieści. Możesz to zrobić, a oto jak to zrobić.

Konfigurowanie automatycznie lubianego bota na Instagramie

Zanim zaczniemy, musisz wiedzieć, że ten samouczek obejmuje pobieranie stron trzecich. Powodem tego jest fakt, że Instagram nie ma dostępnej funkcji automatycznego polubienia. Wygląda na to, że nie będą zawierać tej funkcji w najbliższej przyszłości.

Tak więc, jeśli nie ufasz nieoficjalnym pobraniom stron trzecich, powinieneś przejść do alternatywnej metody, wyjaśnionej w następnej sekcji.

NOTATKA: Poniższa metoda może być trudna do zrozumienia, jeśli nie znasz Github i ręcznych instalacji, które nie mają przejrzystego interfejsu użytkownika.

Jak automatycznie polubić post na Instagramie

Mając to na uboczu, zacznijmy od pierwszej metody.

Zasadniczo będziemy konfigurować bota do automatycznego polubienia, którego można użyć do polubienia zdjęć, gdy tylko zostaną opublikowane. Bot to zasadniczo program, który zainstalujesz na swoim komputerze.

Ten program jest tworzony przez gulzar1996 i możesz go pobrać za darmo za darmo na Githubie.

Ale jak właściwie działa ten automatyczny bot na Instagramie?

Program opiera się na skryptach, które co 15 minut uruchamiają API Instagrama. Interfejs API Instagram sprawdza nowe posty od określonych przez Ciebie użytkowników. Zasadniczo program będzie odświeżał Twój kanał na Instagramie co 15 minut, skanował go i szukał określonych identyfikatorów użytkowników. Gdy znajdzie dopasowanie, automatycznie polubi post.

Aby mieć pewność, że wiesz, które posty są lubiane, program poinformuje Cię o tym na Slack, więc musisz mieć również konto na Slacku.

Oto, co musisz zrobić, aby wszystko skonfigurować:

  1. Git sklonuj program gulzar1996 na swój komputer.
  2. Zainstaluj npm (Menedżer pakietów węzłów).
  3. Utwórz plik .env.
  4. Skonfiguruj accessToken, user_id (profil, na którym chcesz używać tego programu) i swój luźny adres URL.
    Jak automatycznie polubić post na Instagramie

Powinieneś wpisać swój skonfigurowany kanał Slack w polu Slack URL. Tam będziesz otrzymywać powiadomienia z aplikacji.

Po wykonaniu tej czynności uruchom aplikację, uruchamiając npm, a Twoja praca zostanie zakończona.

Metoda alternatywna

Jeśli nie jesteś zbyt dobry w tego rodzaju instalacjach lub po prostu im nie ufasz, możesz wypróbować alternatywną metodę. Chociaż ta metoda nie lubi automatycznie postów na Instagramie, możesz jej użyć, aby otrzymywać powiadomienia, gdy Twój znajomy coś opublikuje. W ten sposób nigdy nie przegapisz zdjęć ani filmów znajomych i będziesz mógł je polubić, gdy tylko zostaną opublikowane.

Aby to zrobić, użyjemy wbudowanej funkcji Instagrama, więc pobieranie nie jest wymagane. Oto, co musisz zrobić:

  1. Open the Instagram app.
  2. Przejdź do profilu znajomego.
  3. Stuknij w trzy kropki – znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Stuknij w Zarządzaj powiadomieniami.

Gdy to zrobisz, zostaną wyświetlone opcje, które możesz skonfigurować dla tego konkretnego użytkownika Instagrama. W takim przypadku należy włączyć opcję Posty, dotykając jej.

Jeśli chcesz również otrzymywać powiadomienia, gdy ten konkretny użytkownik Instagrama opublikuje historię na Instagramie, powinieneś również włączyć opcję Historia.

How to automatically like posts on Instagram

Aby uzyskać absolutnie wszystkie powiadomienia od tego użytkownika, dotknij Otrzymuj wszystkie powiadomienia.

Gdy to zrobisz, otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy użytkownik Instagrama coś opublikuje. Kliknij to powiadomienie, a zostaniesz przeniesiony do najnowszego posta znajomego.

Nigdy więcej nie przegap posta na Instagramie

Pokazaliśmy Ci metody, których możesz użyć, aby już nigdy nie przegapić ważnego postu na Instagramie. Przejrzyj oba z nich ponownie i sprawdź, który z nich jest dla Ciebie najłatwiejszy w użyciu.

Przypomnijmy raz jeszcze, że druga metoda nie lubi automatycznie postów określonych użytkowników, a jedynie powiadamia Cię, gdy coś opublikują.

Similar Posts