Jak zmienic swoj numer telefonu na Instagramie

How to change your phone number on Instagram

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

What to know

 • Na Instagramie wybierz ikonę swojego profilu > Edit profile > Phone (Lub Numer telefonu) > wprowadź nowy numer telefonu > Done (Lub Submit).
 • W przypadku uwierzytelniania dwuskładnikowego ikona profilu > hamburger menu > Settings > Security > Uwierzytelnianie dwuskładnikowe > NA > Wiadomość tekstowa.
 • Następnie zmień numer telefonu > Next > wprowadź otrzymany kod > Next > Done.

W tym artykule wyjaśniono, jak zmienić numer telefonu na Instagramie. Dodatkowe informacje obejmują sposób zmiany numeru telefonu na potrzeby uwierzytelniania dwuskładnikowego.


Unsplashed

Jeśli Twój numer telefonu się zmienił, zaktualizuj go na Instagramie, aby zawsze mieć prawidłowy dostęp do konta. Możesz to zrobić, uzyskując dostęp do swoich danych osobowych z poziomu ustawień profilu i/lub ustawień bezpieczeństwa z poziomu ustawień konta.Jak zmienić swój numer telefonu na Instagramie do logowania

Wykonaj poniższe czynności, aby zmienić swój numer telefonu w ustawieniach danych osobowych, aby móc używać go do logowania się na konto. Możesz to zrobić z aplikacji mobilnej na iOS/Androida, a także z Instagram.com w Internecie.


Zrzuty ekranu z obrazami są dostępne tylko dla aplikacji mobilnej Instagram.

 1. Po zalogowaniu się na konto na Instagramie uzyskaj dostęp do swojego profilu, dotykając your profile icon w dolnym menu (aplikacja mobilna) lub wybierając ikona Twojego profilu w prawym górnym rogu ekranu (sieć) i wybierając Profile From the drop-down list.


 2. Choose Edit profile.


 3. Spójrz na Phone Or Numer telefonu pole ze swoim starym numerem telefonu, a następnie usuń je i wpisz w jego miejsce nowy numer telefonu.


 4. Get Done w prawym górnym rogu (aplikacja mobilna) lub wybierz niebieski Submit przycisk (sieć).

  Czy masz konto firmowe? Możesz wyświetlić inny służbowy numer telefonu niż ten, który jest używany w ustawieniach osobistych w informacjach kontaktowych Twojego profilu. Wybierać Edit profile z profilu Twojej firmy > Contact Opcje > Business phone numer i wpisz numer swojej firmy w odpowiednim polu. Wybierać Done aby to zapisać.

 • W przypadku Instagrama w wersji na Androida skorzystaj z tych instrukcji: Na Instagramie wybierz ikonę swojego profilu > Edit profile > Ustawienia danych osobowych > Phone (Lub Numer telefonu) > wprowadź nowy numer telefonu > Next > wprowadź numer potwierdzenia > Dalej > Done (Lub Submit).


Jak zmienić swój numer telefonu na Instagramie w celu uwierzytelnienia dwuskładnikowego

Chociaż możesz wyłączyć i włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe zarówno z aplikacji mobilnej, jak i z Internetu, możesz zmienić numer telefonu używany do uwierzytelniania dwuskładnikowego tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jeśli go zmienisz, automatycznie zaktualizuje numer telefonu, który masz w swoich danych osobowych (służących do logowania). 1. Po zalogowaniu się na swoje konto na Instagramie stuknij ikonę menu ikona w prawym górnym rogu, a następnie Settings.


 2. Get Bezpieczeństwo.


 3. Get Dwuczynnikowy Uwierzytelnianie.


 4. Get NA obok Wiadomość tekstowa.


 5. Get Wiadomość tekstowa.


 6. Usuń swój aktualny numer telefonu w odpowiednim polu i wpisz nowy w polu, aby go zastąpić.


 7. Get Next.


 8. Instagram wyśle ​​kod SMS-em na nowy wprowadzony numer telefonu, aby potwierdzić zmianę. Po otrzymaniu kodu wpisz go w odpowiednie pole i naciśnij Next.


 9. Opcjonalnie zapisz podane kody odzyskiwania i dotknij Next and then Done aby zakończyć proces.


Similar Posts