Jak zmienic swoj numer telefonu na Instagramie

Cómo cambiar tu número de teléfono en Instagram

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Lo que hay que saber

 • Na Instagramie wybierz ikonę swojego profilu > Editar perfil > Teléfono (O Numer telefonu) > wprowadź nowy numer telefonu > Hecho (O Enviar).
 • W przypadku uwierzytelniania dwuskładnikowego ikona profilu > menú hamburguesa > Ajustes > Seguridad > Uwierzytelnianie dwuskładnikowe > NA > Wiadomość tekstowa.
 • Następnie zmień numer telefonu > Siguiente > wprowadź otrzymany kod > Siguiente > Hecho.

W tym artykule wyjaśniono, jak zmienić numer telefonu na Instagramie. Dodatkowe informacje obejmują sposób zmiany numeru telefonu na potrzeby uwierzytelniania dwuskładnikowego.


No salpicado

Jeśli Twój numer telefonu się zmienił, zaktualizuj go na Instagramie, aby zawsze mieć prawidłowy dostęp do konta. Możesz to zrobić, uzyskując dostęp do swoich danych osobowych z poziomu ustawień profilu i/lub ustawień bezpieczeństwa z poziomu ustawień konta.Jak zmienić swój numer telefonu na Instagramie do logowania

Wykonaj poniższe czynności, aby zmienić swój numer telefonu w ustawieniach danych osobowych, aby móc używać go do logowania się na konto. Możesz to zrobić z aplikacji mobilnej na iOS/Androida, a także z Instagram.com w Internecie.


Zrzuty ekranu z obrazami są dostępne tylko dla aplikacji mobilnej Instagram.

 1. Po zalogowaniu się na konto na Instagramie uzyskaj dostęp do swojego profilu, dotykając twój icono de perfil w dolnym menu (aplikacja mobilna) lub wybierając ikona Twojego profilu w prawym górnym rogu ekranu (sieć) i wybierając Perfil de la lista desplegable.


 2. Elija Editar perfil.


 3. Spójrz na Teléfono O Numer telefonu pole ze swoim starym numerem telefonu, a następnie usuń je i wpisz w jego miejsce nowy numer telefonu.


 4. Obtenido de Hecho w prawym górnym rogu (aplikacja mobilna) lub wybierz niebieski Enviar przycisk (sieć).

  Czy masz konto firmowe? Możesz wyświetlić inny służbowy numer telefonu niż ten, który jest używany w ustawieniach osobistych w informacjach kontaktowych Twojego profilu. Wybierać Editar perfil z profilu Twojej firmy > Póngase en contacto con Opcje > Empresas telefon numer i wpisz numer swojej firmy w odpowiednim polu. Wybierać Hecho aby to zapisać.

 • W przypadku Instagrama w wersji na Androida skorzystaj z tych instrukcji: Na Instagramie wybierz ikonę swojego profilu > Editar perfil > Ustawienia danych osobowych > Teléfono (O Numer telefonu) > wprowadź nowy numer telefonu > Siguiente > wprowadź numer potwierdzenia > Dalej > Hecho (O Enviar).


Jak zmienić swój numer telefonu na Instagramie w celu uwierzytelnienia dwuskładnikowego

Chociaż możesz wyłączyć i włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe zarówno z aplikacji mobilnej, jak i z Internetu, możesz zmienić numer telefonu używany do uwierzytelniania dwuskładnikowego tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jeśli go zmienisz, automatycznie zaktualizuje numer telefonu, który masz w swoich danych osobowych (służących do logowania). 1. Po zalogowaniu się na swoje konto na Instagramie stuknij ikonę menú ikona w prawym górnym rogu, a następnie Ajustes.


 2. Obtenido de Bezpieczeństwo.


 3. Obtenido de Dwuczynnikowy Uwierzytelnianie.


 4. Obtenido de NA obok Wiadomość tekstowa.


 5. Obtenido de Wiadomość tekstowa.


 6. Usuń swój aktualny numer telefonu w odpowiednim polu i wpisz nowy w polu, aby go zastąpić.


 7. Obtenido de Siguiente.


 8. Instagram wyśle ​​kod SMS-em na nowy wprowadzony numer telefonu, aby potwierdzić zmianę. Po otrzymaniu kodu wpisz go w odpowiednie pole i naciśnij Siguiente.


 9. Opcjonalnie zapisz podane kody odzyskiwania i dotknij Siguiente y luego Hecho aby zakończyć proces.


Publicaciones Similares