Jasper Chat co to jest i jak go uzywasz

Jasper Chat: what is it and how do you use it?

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Podobnie jak ChatGPT OpenAI, Jasper Chat to zupełnie nowy konwersacyjny chatbot. Ten nowy asystent AI dołączy do zestawu narzędzi Jasper AI wraz z innymi funkcjami, takimi jak generator grafiki AI i twórca treści SEO.

Jasper Chat będzie działał jak wiele innych chatbotów AI dostępnych obecnie na rynku. Będziesz mógł rozpocząć rozmowę, zmuszając sztuczną inteligencję do wykonania dla ciebie prawie każdego zadania.

Być może zastanawiasz się, do czego służy Jasper Chat. Cóż, możesz używać chatbota do generowania pomysłów, przepisywania fragmentów tekstu, odpowiadania na pytania i tworzenia kreatywnych treści, takich jak wiersze lub opowiadania.

W firmie film promocyjnysztuczna inteligencja była nawet w stanie opracować wzór akordów do piosenki, szkicować podpisy w mediach społecznościowych i dość zabawnie pisać podchwytliwe kwestie.

Funkcjonalność Jasper Chat jest możliwa dzięki dużemu modelowi językowemu OpenAI, GPT-3.5. Podobnie jak ChatGPT, Jasper Chat jest ograniczony do informacji sprzed i do połowy 2021 roku. Mimo to bot AI jest zdecydowanie korzystnym narzędziem dla każdej małej firmy szukającej pomocy w marketingu i copywritingu.

Czy czat Jaspera jest darmowy?

W tej chwili możesz wypróbować Jasper Chat za darmo przez pięć dni na ich stronie internetowej. Aby odblokować pełnego chatbota AI, musisz zarejestrować się w Tryb szefa subskrypcja lub jeden z ich innych biznesplanów. Tryb Boss zaczyna się obecnie od 59 USD miesięcznie, a plany biznesowe Jasper AI zaczynają się od 499 USD miesięcznie.

Jak korzystać z czatu Jaspera

Aby uzyskać dostęp do czatu Jaspera, wystarczy udać się na stronę Witryna Jasper AI. Tutaj będziesz mieć możliwość wypróbowania chatbota za darmo. Kliknij „Wypróbuj Jasper Chat Free”, aby rozpocząć.

Zostaniesz teraz poproszony o zalogowanie się lub utworzenie konta. Postępuj zgodnie z procesem logowania Jasper AI i wybierz subskrypcję trybu szefa lub jeden z ich biznesplanów.

Po zakończeniu możesz teraz uzyskać dostęp do interfejsu czatu Jasper. Rozmowa z narzędziem jest dość prosta. Wszystko, co musisz zrobić, to zadać Jasperowi pytanie lub wydać polecenie, a artificial intelligence odpowie ci w ciągu kilku sekund.

Final thoughts

To wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszym chatbocie Jasper AI. W tej chwili możesz wypróbować narzędzie za darmo tylko przez 5 dni. Następnie będziesz musiał zarejestrować się w jednej z ich usług subskrypcyjnych – trybie szefa lub biznesplanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym nowym narzędziu AI, zdecydowanie warto przewinąć stronę internetową Jasper AI.

  • TERAZ PRZECZYTAJ Czym jest sztuczna inteligencja Jaspera?

Similar Posts