Jak wyswietlic prywatny profil na Facebooku

Cómo mostrar un perfil privado en Facebook

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Kontakt z prywatnym kontem może być frustrujący, ponieważ nie możesz zobaczyć ich interakcji z innymi użytkownikami, ich reakcji na komentarze ani ich postów. Wszystko, co możesz zobaczyć, to ich zdjęcie profilowe i być może ich nazwa użytkownika.

Cómo mostrar un perfil privado en Facebook

Facebook nie oferuje bezpośredniego wyjścia z sytuacji, nawet jeśli prowadzisz stronę biznesową.

Na szczęście możesz wyświetlić dowolne prywatne konto na Facebooku z kilkoma sprawdzonymi obejściami. W tym artykule pokażemy, jak się do tego zabrać.

Czy jest jakiś sposób na przeglądanie prywatnych profili na Facebooku?

Nietrudno sobie wyobrazić sytuację, w której chciałbyś mieć nieograniczony dostęp do czyjegoś profilu na Facebooku. Może to być elitarny profesjonalista, od którego chcesz się uczyć i naśladować. A może jest to ktoś, kogo niedawno spotkałeś, ale chcesz poznać kilka szczegółów, zanim zaczniesz z nim dalej rozmawiać. Może to być nawet jeden z Twoich konkurentów biznesowych i chcesz dowiedzieć się, co ostatnio robili.

Czy można wyświetlić prywatne konto na Facebooku? Odpowiedź brzmi tak. Kilka narzędzi i sztuczek może pomóc Ci wyświetlić prywatny profil na Facebooku. Zobaczmy, jak każdy działa.

1. Wybierz High Road

Domyślnie tylko użytkownicy, którzy są znajomymi, mogą przeglądać prywatne konto innej osoby na Facebooku. Dlatego wysłanie właścicielowi zaproszenia do znajomych jest jednym z najłatwiejszych sposobów obejścia tego ograniczenia. Gdy użytkownik zaakceptuje Twoją prośbę o dodanie do grona znajomych, możesz przeglądać jego informacje O, aktualizacje statusu, Historie i prawie wszystko, co zdecyduje się udostępnić na platformie. Możesz nawet przekopać się do ich archiwów i przeglądać starsze posty na ich osi czasu.

Screen Shot 2022 07 31 at 12.16.24 PM

Problem z tym podejściem polega na tym, że nie wiesz, ile czasu zajmie właścicielowi konta zatwierdzenie Twojej prośby o dodanie do grona znajomych. Może to zająć dni, miesiące lub tygodnie. Istnieje również szansa, że ​​nigdy nie otrzymasz odpowiedzi, ponieważ Facebook pozwala użytkownikom ignorować zaproszenia do znajomych.

Zakładając, że odbiorca Twojej prośby odmówi przyjęcia, nie ma sposobu, aby zobaczyć jego konto bez obejścia.

2. Wypróbuj inżynierię społeczną

Jedną z najlepszych rzeczy w ustawieniach prywatności konta na Facebooku jest to, że można je zaostrzyć lub złagodzić zgodnie z życzeniem właściciela konta. Podczas aktywacji trybu prywatnego niektóre osoby ograniczają możliwość przeglądania swojego profilu osobom, które nie są znajomymi. Ale zezwalają na dostęp „przyjaciołom znajomych”. Oznacza to, że możesz zobaczyć profil swojego celu, jeśli oboje macie przynajmniej jednego wspólnego znajomego.

Aby to zadziałało, musisz wysłać co najmniej jedno zaproszenie do znajomych do jednego ze znajomych celu.

Jedynym minusem tego podejścia jest to, że lista znajomych celu może być również ograniczona, co utrudnia znalezienie wspólnych znajomych. W takim przypadku możesz spróbować wysłać zaproszenia do znajomych osobom, które są znajomymi z celem poza Facebookiem. Większość ludzi korzysta z Facebooka, aby kontaktować się ze swoimi prawdziwymi przyjaciółmi, zanim poszerzy krąg o gwiazdy i osoby, których jeszcze nie spotkały.

3. Wdróż konia trojańskiego

Czasami wysłanie komuś zaproszenia do znajomych w celu odblokowania jego profilu może nie zadziałać, zwłaszcza jeśli chcesz się ukryć i nie chcesz ujawnić swojej prawdziwej tożsamości osobie docelowej. I tu pojawia się koń trojański. Ale jak to działa?

Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć „fałszywe” konto na Facebooku i wysłać celowi zaproszenie do znajomych.

Takie podejście jest obarczone ryzykiem. Jeśli cel ma jakiekolwiek wątpliwości co do Twojej tożsamości, może zdecydować się na zablokowanie Cię, ruch, który może sprawić, że nawet ograniczony widok jego profilu „zniknie” na dobre. Możesz również zostać zgłoszony do Facebooka za naruszenie wytycznych dla użytkowników platformy.

Jeśli więc chcesz, aby ta sztuczka zadziałała, musisz wykazać się kreatywnością i wyeliminować wszystko, co ma posmak oszustwa lub kradzieży tożsamości. Najlepszym sposobem na to jest podjęcie działań mających na celu wywarcie wrażenia na celu i wpłynięcie na jego decyzję.

Załóżmy na przykład, że jest elitarnym graczem i chcesz poznać wskazówki i sztuczki, którymi dzielą się ze swoimi znajomymi na Facebooku. Możesz wypełnić swoją oś czasu postami przedstawiającymi Cię jako najlepszego gracza, wraz ze zrzutami ekranu z niektórych najpopularniejszych gier wideo. Możesz także publikować posty dotyczące kluczowych kwestii w branży gier, takich jak zbliżające się premiery, nadchodzące platformy do gier, a nawet kontrowersyjne kwestie prawne związane z branżą.

4. Wykorzystaj lukę w Polityce prywatności konta na Facebooku

Narzędzia do ochrony prywatności konta na Facebooku były kiedyś bardziej wyrozumiałe niż obecnie. Na przykład możliwe było manipulowanie adresem URL użytkownika na Facebooku i natychmiastowy dostęp do wybranych danych osobowych, w tym zdjęć i filmów. Obecnie wydaje się, że platforma podjęła działania, aby to zablokować.

Facebook nadal łata te luźne końce, utrudniając dostęp do prywatnych profili i danych użytkowników. Jednak kilka luk nadal działa. Jednym z nich są oznaczone zdjęcia.

Jeśli co najmniej dwie osoby zrobią zdjęcie i udostępnią je znajomym na Facebooku, mogą się oznaczyć, aby pomóc innym użytkownikom zidentyfikować wszystkich na zdjęciu. Jeśli Twój cel został oznaczony na jakimkolwiek zdjęciu, możesz go łatwo znaleźć za pomocą przycisku wyszukiwania na Facebooku. Aby to zrobić:

 1. Zaloguj się.
 2. Haga clic en Buscar en.
  Screenshot 3 37
 3. Wprowadź następujące informacje w polu tekstowym: Photos of <Name>
  • Na przykład, jeśli Twoim celem jest James Clark, wpisz: Photos of James Clark
   Screenshot 7 29

Gdy to zrobisz, Facebook przeprowadzi obszerne wyszukiwanie i wyświetli wszystkie zdjęcia, na których dana osoba została oznaczona.

4. Wypróbuj aplikacje przeglądarek innych firm

Jeśli inżynieria społeczna i „fałszywe” konta na Facebooku wydają się wymagać dużo pracy, możesz skorzystać z dedykowanego narzędzia innej firmy, które wykona całą pracę za Ciebie. Jednym z najpopularniejszych narzędzi jest PictureMate. Ale jak to działa?

PictureMate to rozszerzenie Chrome, które pozwala znaleźć zdjęcia dowolnej osoby na Facebooku. To świetne narzędzie, gdy chcesz prywatnie przeglądać zdjęcia kogoś. Za jednym kliknięciem możesz znaleźć zdjęcia dowolnego użytkownika, nawet jeśli przesłał je ktoś inny. Chociaż możesz nie uzyskać wszystkich informacji, których szukasz, PictureMate przedstawia bezproblemowe narzędzie, które jest nie tylko bezpłatne, ale także stosunkowo bezpieczne w użyciu.

Oto jak korzystać z PictureMate:

 1. Visite PictureMate oficjalna strona internetowa.
  Screenshot 1 43
 2. Pobierz i dodaj rozszerzenie do przeglądarki Chrome.
  Screenshot 2 43
 3. Po zainstalowaniu rozszerzenia uruchom ponownie przeglądarkę. Spowoduje to aktywację PictureMate, który powinien teraz pojawić się w prawym górnym rogu przeglądarki.
 4. Aby skorzystać z rozszerzenia, kliknij je i wprowadź imię i nazwisko osoby, której zdjęcia chcesz wyświetlić.

Wiele innych narzędzi innych firm twierdzi, że odblokowuje dowolne konto prywatne, ale niektóre nie działają zgodnie z obietnicą. Inne osoby mogą narazić Cię na oszustwo lub kradzież danych osobowych. Dlatego konieczne jest zachowanie należytej staranności przed ich użyciem. Na przykład możesz wyszukać recenzje, które narzędzie ma na wiarygodnych platformach z recenzjami produktów. Pomoże Ci to ustalić, czy jest to zgodne z prawem, bezpieczne i skuteczne.

5. Zapłać brokerowi

Jeśli żadna z omówionych przez nas metod nie zadziała, możesz zatrudnić brokera danych do wykonania tej pracy. Chociaż większość brokerów danych zarabia pieniądze, masowo zbierając informacje o użytkownikach, a następnie je sprzedając, niektórzy mogą pomóc ci uzyskać dostęp do określonego profilu dowolnej osoby, ale musisz również zapłacić za usługę. Mimo to możesz uzyskać dostęp tylko do wybranych plików, takich jak zdjęcia i filmy.

Zalecamy tę metodę tylko wtedy, gdy jest ona legalna w Twoim stanie lub kraju zamieszkania. Należy również pamiętać, że jeśli jesteś uwikłany w sprawę prawną i szukasz dowodów, wszelkie informacje uzyskane w ten sposób mogą nie być dopuszczalne w sądzie.

6. Wypróbuj Google

Wysyłanie komuś zaproszenia do znajomych w celu odblokowania jego profilu i przeglądania jego postów, zdjęć, filmów i aktualizacji statusu może pozostawić Cię w ciemności. Nie możesz powiedzieć, kiedy cel zareaguje. Mogą nawet zlekceważyć prośbę. Indeksowanie Google może zaoferować wyjście.

Indeksowanie to proces analizy treści na stronie internetowej w celu uwzględnienia jej w algorytmach wyszukiwania. Google indeksuje Facebooka, aby znaleźć wszelkie informacje, które użytkownik Facebooka mógł udostępnić grupie odbiorców ustawionej jako „publiczna”.

Ta metoda działa, ponieważ niektóre osoby nie ustawiają swoich odbiorców na Facebooku jako „prywatnych” natychmiast po otwarciu konta. Niektórzy dostosowują swoje ustawienia prywatności dopiero po zdobyciu znacznej liczby obserwujących lub po zdobyciu kilku tysięcy znajomych.

Aby przeszukać dowolne treści, które użytkownik Facebooka mógł udostępnić swoim odbiorcom ustawionym jako „publiczne”, po prostu wpisz ich imię i nazwisko w polu wyszukiwania i uwzględnij „Facebook” w zapytaniu, aby zawęzić wyniki. Następnie Google zindeksuje wszystkie archiwa Facebooka i wyświetli wszelkie znalezione informacje.

Preguntas frecuentes

Zawsze można się czegoś dowiedzieć o Facebooku. W tej sekcji zawarliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Co Facebook pozwala zobaczyć na stronie prywatnej?

Jest kilka rzeczy, które Facebook pozwala wszystkim zobaczyć. Ideą tego jest to, że przed wysłaniem prośby musisz upewnić się, że profil należy do osoby, której szukasz.

Na przykład zawsze możesz zobaczyć czyjąś nazwę użytkownika i zdjęcie profilowe, jeśli ta osoba je posiada. Jeśli masz wspólnych znajomych, możesz ich również zobaczyć. Ale niewiele więcej zobaczysz.

Niektórzy użytkownicy decydują się na upublicznienie swojej pracy, lokalizacji lub zainteresowań. Nawet jeśli strona jest prywatna, możesz je zobaczyć, jeśli nie jesteś znajomym użytkownika.

Dlaczego niektóre posty są widoczne, a innych nie?

Jeśli nie jesteś znajomym innego użytkownika, ale widzisz niektóre jego posty i zdjęcia, a innych nie, prawdopodobnie aktualizuje on swoją prywatność dla każdego posta. Na przykład użytkownik mógł coś udostępnić, a znajomy również poprosił o udostępnienie. Użytkownik może upublicznić ten jeden post, pozostawiając swoje konto w trybie prywatnym.

Zachowaj bezpieczeństwo

Istnieje wiele sposobów przeglądania prywatnego konta na Facebooku. Musisz jednak wybrać narzędzie, które jest nie tylko skuteczne, ale także nie zagraża bezpieczeństwu i ochronie Twoich danych.

Czy są jakieś prywatne konta na Facebooku, które udało Ci się odblokować? Jak to zrobiłeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Publicaciones Similares