Jak to naprawic gdy funkcja wyszukiwania kontaktow na Instagramie nie

Jak to naprawić, gdy funkcja wyszukiwania kontaktów na Instagramie nie działa

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

W tym artykule wyjaśniono, dlaczego funkcja Znajdź kontakty na Instagramie nie działa i jak ją przywrócić.Dlaczego funkcja Znajdź kontakty nie działa?

Jeśli funkcja Znajdź kontakty nie działa na Instagramie, może to mieć wiele różnych przyczyn. Każdy problem może wymagać innego rozwiązania, aby go naprawić.


Przed osiągnięciem tego etapu warto zawęzić zakres działań do konkretnego problemu, z którym się borykasz.


 • Twoje uprawnienia na Instagramie są nieprawidłowo ustawione. Aby zobaczyć Twoje kontakty, Instagram musi mieć na to pozwolenie. Bez tego nie ma dostępu do obiektu.
 • Aplikacja jest nieaktualna. Wszystkie aplikacje na smartfony wymagają regularnych aktualizacji, a korzystanie ze starszej wersji może powodować problemy.
 • Szukasz kogoś, kogo nie ma. Na różne sposoby osoba, której szukasz, może znajdować się na Instagramie, ale nie w sposób, który można wyświetlić za pomocą funkcji Znajdź kontakty.
 • Zostałeś zablokowany przez innego użytkownika. Jeśli ktoś zablokował Cię na Instagramie, nawet posiadanie jego danych kontaktowych w telefonie nie pozwoli Ci wyświetlić jego profilu.
 • Jesteś offline. Aby uzyskać dostęp do dowolnej funkcji Instagrama, musisz być online.Jak naprawić Instagram Znajdź kontakty

Jeśli funkcja Znajdź kontakty na Instagramie nie działa, wypróbuj te wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, aby przywrócić jej działanie.


 1. Sprawdź ustawienia uprawnień na Instagramie. Instagram musi mieć możliwość „zobaczenia” Twoich kontaktów. Sprawdź, czy na to zezwoliłeś, dotykając swojego zdjęcia profilowego i otwierając menu, a następnie stukając Ustawienia > Obserwuj i zapraszaj znajomych > Obserwuj kontakty > i włącz wszelkie ustawienia, które nie są jeszcze dozwolone w uprawnieniach Twojego telefonu.


 2. Zaktualizuj Instagrama. Jeśli nie aktualizujesz Instagrama zbyt często, być może korzystasz z nieaktualnej wersji, co oznacza, że ​​nie masz dostępu do niektórych funkcji. Zaktualizuj go na swoim telefonie.


 3. Zainstaluj ponownie Instagrama. Jeśli aktualizacja nie działa, spróbuj usunąć i ponownie zainstalować aplikację, aby to naprawić.

  Przed usunięciem aplikacji upewnij się, że znasz dane swojego konta.

 4. Wyszukaj kontakt ręcznie. Jeśli wiesz, że Twój znajomy jest na Instagramie, spróbuj wyszukać go za pomocą jego prawdziwego imienia lub nazwy użytkownika, z której wiesz, że często korzysta. Być może zarejestrowali się, podając inne dane niż Ty.


 5. Zapytaj swój kontakt. Niektóre z Twoich kontaktów mogą mieć prywatne konta na Instagramie, co oznacza, że ​​nie możesz ich znaleźć w serwisie. Poproś ich o nazwę użytkownika na Instagramie, ale bądź wyrozumiały, jeśli nie chcą jej udostępniać.


 6. Zwolnij z podążaniem za ludźmi. Jeśli obserwujesz wiele osób jednocześnie, może się okazać, że możliwość obserwowania większej liczby osób była przez pewien czas ograniczona. Nie jest to spowodowane problemem z funkcją Znajdź kontakty, ale dlatego, że Instagram myśli, że jesteś botem. Zwolnij i wróć później.


Często zadawane pytania

 • Jak to naprawić, gdy Instagram nie działa?

  Jeśli Instagram nie działa, sprawdź, czy Instagram nie działa, sprawdź połączenie internetowe, a następnie zaktualizuj i ponownie uruchom aplikację. Jeśli nadal masz problemy, wyczyść pamięć podręczną aplikacji i sprawdź uprawnienia aplikacji, a następnie uruchom ponownie urządzenie.

 • Kim są bliscy przyjaciele na Instagramie?

  Funkcja bliskich znajomych na Instagramie to spersonalizowana lista osób, którym najczęściej udostępniasz historie. Po zrobieniu zdjęcia lub nagraniu wideo stuknij ikonę Bliscy przyjaciele przycisk u dołu ekranu, aby go udostępnić.

 • Jak skontaktować się z Instagramem?

  Aby skontaktować się z Instagramem z poziomu aplikacji, przejdź do swojego Profil > Menu > Ustawienia > Pomoc > Zgłoś problem. Musisz wypełnić specjalny formularz w Centrum pomocy dotyczący ustawy DMCA, zbiórki pieniędzy dla organizacji non-profit, darowizn lub wsparcia płatności.


Podobne wpisy