Jak to naprawic gdy Instagram nie dziala

Jak to naprawić, gdy Instagram nie działa

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Niedziałający Instagram jest prawie zawsze związany z problemem z samym Instagramem, a nie z czymkolwiek, co robisz. Jednak poniższe kroki pomogą Ci upewnić się, że jest to usługa, a nie cokolwiek, co robisz.


Poniższe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów z Instagramem dotyczą zarówno strony internetowej, jak i aplikacji na wszystkich platformach mobilnych, w tym iOS i Android.


Przyczyna niedziałającego Instagrama

Problemy z niedziałającym Instagramem mogą pojawić się na wiele sposobów.


 • Witryna Instagram może być niedostępna z dowolnego miejsca, w tym z przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnych.
 • Tylko aplikacja mobilna może nie działać, co wskazywałoby na problem z aplikacją lub urządzeniem mobilnym.
 • Możesz nie być w stanie zalogować się na Instagram z dowolnego miejsca.
 • Mogą wystąpić problemy z tworzeniem nowych postów na Instagramie.


Błędy mogą wystąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z Instagrama, od pierwszego logowania do napisania nowego posta na platformie.Jak naprawić niedziałający Instagram

Poniższe poprawki będą działać na dowolnej platformie systemu operacyjnego i dowolnym urządzeniu. Aby rozwiązać problemy z niedziałającym Instagramem, ważne jest, aby zacząć od rozwiązania problemu z samą usługą, a następnie przejść od problemów z kontem do potencjalnych problemów z urządzeniem.


 1. Sprawdź, czy Instagram nie działa. Skorzystaj z usługi np Detektor dolny aby sprawdzić, czy sama usługa Instagram nie działa. Jeśli tak, musisz poczekać, aż inżynierowie z Instagrama przywrócą usługę do działania.


 2. Uruchom ponownie aplikację Instagram. Ponowne uruchomienie Instagrama często rozwiązuje tymczasowo występujące błędy. Aby to zrobić, musisz zamknąć aplikację Instagram na Androidzie lub zamknąć aplikację Instagram na iPhonie. Następnie ponownie uruchom aplikację, aby sprawdzić, czy problem został ostatecznie rozwiązany.


 3. Uruchom ponownie urządzenie. Ponowne uruchomienie urządzenia mobilnego często rozwiązuje większość problemów. Poświęć więc chwilę na ponowne uruchomienie systemu Android lub urządzenia z systemem iOS, aby sprawdzić, czy rozwiązuje to problemy z niedziałającym Instagramem.

  Dlaczego ponowne uruchomienie często pomaga? Po ponownym uruchomieniu urządzenie usuwa wszystkie pliki tymczasowe i pamięć roboczą oraz ładuje wszystkie informacje potrzebne urządzeniu i aplikacjom. Czasami te pliki zostały tymczasowo uszkodzone i jedynym sposobem na usunięcie uszkodzenia jest ponowne uruchomienie.

 4. Sprawdź aktualizacje aplikacji Instagram. Sprawdź i zainstaluj aktualizacje aplikacji Instagram na swoim urządzeniu z Androidem lub aktualizacje aplikacji na iPhonie. Jeśli Twoja aplikacja Instagram jest kiedykolwiek nieaktualna, może to prowadzić do błędów połączenia i innych problemów, które mogą spowodować, że Instagram przestanie działać na Twoim urządzeniu mobilnym.


 5. Sprawdź swoje połączenie z internetem. Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera, czy urządzenia mobilnego, brak połączenia z Internetem oznacza, że ​​Twoja przeglądarka lub aplikacja mobilna nie będą mogły uzyskać dostępu do usługi Instagram. Jeśli połączenie Wi-Fi zostało zerwane, zobaczysz podobne problemy z połączeniem z Instagramem.


 6. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Instagram na swoim urządzeniu z Androidem lub wyczyść pamięć podręczną na iPhonie. Buforowanie poprawia wydajność aplikacji, zapisując informacje o aplikacji w pamięci lokalnej, ale może również powodować problemy z odbieraniem przez urządzenie najnowszych informacji z Instagrama. Wyczyszczenie danych z pamięci podręcznej zmusi aplikację do pobrania najnowszych informacji z Instagrama. Wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki może również pomóc, jeśli masz problemy z Instagramem w przeglądarce komputera.


 7. Sprawdź uprawnienia aplikacji Instagram. Instagram wymaga uprawnień do korzystania z aparatu, kontaktów, mikrofonu, zdjęć i pamięci urządzenia mobilnego. Jeśli którekolwiek z tych uprawnień nie jest włączone w aplikacji Instagram, może to prowadzić do problemów z niedziałającym Instagramem.


 8. Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Instagram. Jeśli do tej pory nic innego nie zadziałało, poświęć trochę czasu, aby całkowicie odinstalować Instagram z Androida lub odinstaluj Instagram na iPhonie. Następnie ponownie zainstaluj aplikację Instagram na swoim urządzeniu


 9. Przestań obserwować konta na Instagramie. Jeśli masz problem z obserwowaniem nowych kont na Instagramie, upewnij się, że ich nie przekroczyłeś limit 7500 kont, które możesz obserwować. Jedynym sposobem rozwiązania tego problemu jest zaprzestanie obserwowania jak największej liczby kont, aby móc obserwować więcej użytkowników Instagrama.


 10. Wyłącz usługę VPN. VPN to świetna usługa chroniąca Twoją prywatność i zwiększająca bezpieczeństwo. Niestety VPN może również powodować błędy połączenia i prowadzić do tego, że Instagram nie działa. Aby sprawdzić, czy tak jest, wyłącz VPN i sprawdź, czy to rozwiązało problem.


 11. Upewnij się, że dane w tle nie są ograniczone. Jeśli funkcja Dane w tle jest wyłączona, Instagram może nie być w stanie połączyć się z internetem, gdy działa w tle. Aby to naprawić, otwórz ustawienia aplikacji Instagram, znajdź plik Mobilna transmisja danych i Wi-Fi menu i upewnij się, że Ustaw dane w tle przełącznik jest ustawiony na Wł.


 12. Jeśli wszystko inne zawiedzie, być może nadszedł czas, aby zgłosić problem na Instagramie. Może to być problem z Twoim kontem, a obsługa klienta Instagram powinna być w stanie pomóc Ci ustalić, czy tak jest.


Często zadawane pytania

 • Jak naprawić muzykę na Instagramie?

  Jeśli masz problem z dodaniem muzyki do posta lub relacji na Instagramie, wypróbuj najpierw kilka podstawowych rozwiązań. Wyloguj się i zaloguj ponownie, sprawdź dostępność aktualizacji aplikacji i wypróbuj inne konto. Jeśli żadna z tych opcji nie działa, może to oznaczać problem z samą aplikacją i być może trzeba będzie poczekać, aż Instagram to naprawi.

 • Jak naprawić powiadomienia na Instagramie?

  Aby naprawić brakujące powiadomienia, najpierw upewnij się, że nie są wstrzymane: wybierz swoje zdjęcie profilowe > Więcej (trzy linie) > Powiadomienia i upewnij się Wstrzymaj wszystko nie jest aktywny. Na tym ekranie możesz również sprawdzić określone rodzaje powiadomień (posty, relacje i komentarze, obserwowanie i obserwujący, wiadomości i połączenia itp.), aby upewnić się, że są włączone. W przeciwnym razie sprawdź ustawienia powiadomień na urządzeniu z systemem Android lub iOS.


Podobne wpisy