Jak zainstalowac stabilna dyfuzje w systemie

Jak zainstalować stabilną dyfuzję w systemie Linux?

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Stabilna dyfuzja jest dostępne w większości systemów operacyjnych w różnych modelach. Najlepiej sprawdza się we wszystkich tych systemach operacyjnych bez żadnych problemów. Więc jeśli jesteś Użytkownik Linuksa i chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować i używać go w swoim systemie, nie martw się.

Dowiedzmy się, jak zainstalować go w systemie operacyjnym Linux.

Instalowanie i uruchamianie stabilnej dystrybucji w systemie Linux

Krok

1

Pobierz plik instalacyjny

Aby zainstalować aplikację w systemie Linux, musisz ją najpierw pobrać, która jest łatwo dostępna online po pobraniu pliku instalacyjnego w systemie Linux.

Krok

2

Wyodrębnij plik

Będziesz teraz musiał wyodrębnić go z dowolnego ze swoich ulubionych menedżerów plików. Możesz także użyć „rozpakuj” w terminalu.

Krok

3

Otwórz Terminal

Po rozpakowaniu pliku zip otwórz terminal i odwiedź katalog easy-diffusion.

Aby uruchomić stabilną dyfuzję w terminalu, uruchom (bash start. sh) lub możesz też (spróbuj ./start.sh).

Jeśli wykonasz te kroki poprawnie, szybko zainstaluje i uruchomi stabilną dyfuzję w systemie Linux, gotowy do rozpoczęcia łączenia. Nie będziesz musiał wykonywać innych kroków, aby go zainstalować lub uruchomić.

Co jest lepsze dla stabilnej dystrybucji, Linux czy Windows?

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że system operacyjny Linux jest teraz lepszy niż Windows. Dlatego w przypadku stabilnej dystrybucji użytkownicy uważają, że Linux jest lepszy niż Windows. Dzieje się tak dlatego, że Linux znacznie poprawił się w porównaniu z Windows, co nie jest złe.

Nie jest to jednak oficjalne ustalenie faktyczne, a użytkownicy mogą wybrać system operacyjny do korzystania ze Stable Diffusion.

Wniosek

Instalacja i uruchomienie stabilnej dystrybucji w systemie Linux nie jest tak trudne, jak może się wydawać wielu użytkownikom. Podobnie jak w przypadku systemów operacyjnych Windows i Mac, przed użyciem należy go pobrać, zainstalować i uruchomić.

Postępuj zgodnie z powyższą łatwą procedurą i zainstaluj ją szybko w swoich systemach Linux.

Podobne wpisy