Jak zapisywac zdjecia z Instagrama

Jak zapisywać zdjęcia z Instagrama

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Prawdopodobnie, ze względu na prawa autorskie, Instagram nie umożliwia zapisywania zdjęć ze strony internetowej lub aplikacji. Może to być dość irytujące, jeśli utraciłeś zdjęcia, które zrobiłeś i przesłałeś na stronę, a chcesz odzyskać kopię w kolorze sepii z powrotem na swój telefon lub laptop.

Jak zapisywać zdjęcia z Instagrama

Na szczęście istnieje wiele narzędzi innych firm, które pomogą Ci je odzyskać. Więc bez zbędnych ceregieli, oto jak zapisywać zdjęcia z Instagrama.

Jak zapisywać zdjęcia z Instagrama na komputerze:

Zdecydowanie najprostszym sposobem zapisywania zdjęć z Instagrama jest komputer stacjonarny lub laptop. Proste narzędzie internetowe oznacza, że ​​nie musisz pobierać żadnych aplikacji ani przeskakiwać przez zbyt wiele przeszkód.

  1. Iść do www.downloadgram.com
  2. Otrzymasz niezwykle prosty interfejs — potrzebujesz tylko adresu URL obrazu, który chcesz pobrać. Po prostu przejdź do swojego profilu, kliknij zdjęcie i skopiuj ten adres URL.
  3. Wklej adres URL w polu na Downloadgram, a wersja jpeg zdjęcia zostanie pobrana na Twój pulpit. Zdjęcie testowe mojego kota, Humphriesa, ważyło 117 KB.

how_to_download_pictures_from_instagram

Jak zapisywać zdjęcia z Instagrama na telefonie komórkowym:

Nie masz dostępu do komputera i potrzebujesz szybciej odzyskać swoje zdjęcia z Instagrama? Nie ma problemu, jest na to aplikacja. Osobiście polecam robienie rzeczy na komputerze, bo kto wie, co może zawierać aplikacja, ale jeśli naprawdę nie możesz się doczekać, istnieje wiele rozwiązań, które rzekomo oferują możliwość zapisywania zdjęć z Instagrama.

na iOS, istnieje aplikacja o nazwie Instaget który wydaje się pozwalać zapisywać zdjęcia z Instagrama. Ma całkiem solidne recenzje, średnio 4,9/5,0, więc wygląda na to, że warto spróbować w mgnieniu oka.

na Androidzie, FastSave wydaje się być przyzwoitą alternatywą, ze średnią oceną 4,4/5.

Podobne wpisy