Jak zrobic ankiete w Snapchacie

Jak zrobić ankietę w Snapchacie

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Prawdopodobnie wiesz, że ankiety na Facebooku są łatwe do opublikowania i bardzo wciągające. Instagram przedstawił swoje funkcja ankiety w październiku 2017 roku i odniosła natychmiastowy sukces. Ankiety na Twitterze są również niezwykle popularne i obejmują zarówno zabawne, jak i poważne tematy. Dlaczego ankiety są tak popularne w mediach społecznościowych?

Jak zrobić ankietę w Snapchacie

Ludzie lubią odpowiadać na pytania i podejmować błyskawiczne decyzje. Lubią wyrażać swoje opinie, zwłaszcza gdy jest na to szybki i łatwy sposób. Prowadzenie ankiety to zabawny sposób kontaktowania się z obserwującymi. Pomoże Ci to również przyciągnąć nowych. Niektóre ankiety rozpoczynają rozmowy, a inne po prostu dają ludziom zabawne pytanie do przemyślenia.

Jeśli jednak używasz Snapchata głównie do swoich mediów społecznościowych, z przyjemnością dowiesz się, że aplikacja wreszcie dodała prosty, skuteczny sposób zbierania opinii znajomych ze Snapchata na dowolny temat!

Tworzenie ankiety na Snapchat Stories

Do września 2020 r. użytkownicy Snapchata musieli polegać na aplikacjach mobilnych i przeglądarkach innych firm, aby tworzyć ankiety, które następnie mogli połączyć ze swoimi znajomymi. Na szczęście Snapchat ostatecznie wprowadził łatwy sposób tworzenia ankiet bezpośrednio w aplikacji za pomocą funkcji naklejki. Jeśli chcesz utworzyć ankietę, aby dodać ją do swojej historii na Snapchacie, wykonaj następujące czynności:

 1. Otwórz swoje Snapchat aplikacja.
  IMG 1349
 2. Albo Brać Lub Załaduj zdjęcie (nawet jeśli jest to tylko czarny ekran).
  IMG 1350
 3. Stuknij w Naklejka przycisk po prawej stronie ekranu.
  Copy of IMG 1351 1
 4. Wybierać Głosowanie blisko szczytu.
  IMG 1352
 5. Wpisz część tekstową ankiety; zadaj pytanie!
  IMG 1353
 6. Stuknij w Moja historia blisko dna.
  IMG 13541 1

Twoja ankieta zostanie bezpośrednio opublikowana w Twojej historii, aby wszyscy Twoi znajomi ze Snapchata mogli ją zobaczyć! Tak jak w przypadku wszystkich historii, ankieta będzie trwała tylko przez 24 godziny, po czym nie będzie już dostępna dla Twoich znajomych.

Wysyłanie ankiety do wybranej grupy osób

Może nie chcesz, aby cała lista znajomych Snapchata mogła odpowiedzieć na Twoją ankietę. W takim przypadku opublikowanie go w swojej relacji może nie być najlepszym pomysłem. Zamiast tego rozważ wysłanie go do zaledwie kilku osób. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz swoje Snapchat aplikacja.
  IMG 1349
 2. Albo Brać Lub Załaduj zdjęcie (nawet jeśli jest to tylko czarny ekran).
  IMG 1350
 3. Stuknij w Naklejka przycisk po prawej stronie ekranu.
  Copy of IMG 1351 1
 4. Wybierać Głosowanie blisko szczytu.
  IMG 1352
 5. Wpisz część tekstową ankiety; zadaj pytanie!
  IMG 1353
 6. Stuknij w Wysłać w prawym dolnym rogu i wybierz znajomych, z którymi chcesz otrzymać ankietę.
  IMG 13541

To była Twoja ankieta trafi tylko do wybranej grupy osób, a nie do całej Twojej listy znajomych. Może to być pomocne, jeśli próbujesz zadać pytanie na bardziej drażliwy lub tajemniczy temat; może planujesz przyjęcie niespodziankę dla przyjaciela i nie chcesz, żeby się dowiedzieli!

Podsumowanie

Media społecznościowe są zawsze aktualizowane, aby zapewnić użytkownikom więcej narzędzi do dostosowywania i interakcji, a Snapchat nie jest wyjątkiem. Chociaż mogą nie być pierwszymi, którzy przyjęli nowe funkcje, Snapchat ma tendencję do wprowadzania własnej wersji popularnych funkcji z innych sieci społecznościowych. Ankiety są niezwykle popularne w innych miejscach, ponieważ pozwalają twórcom treści zachęcać do zaangażowania swoich obserwujących.

Czy masz jakieś doświadczenie w przeprowadzaniu ankiet na Snapchacie przed aktualizacją? Jakieś sztuczki, wskazówki lub pytania związane z nową opcją ankiet na Snapchacie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Podobne wpisy