Jak znalezc kontakty na Instagramie

Wie man Kontakte auf Instagram findet

LinkedIn-Geheimnisse - wie Sie das Potenzial Ihres Profils nutzen können 1

Die Geheimnisse von LinkedIn - Wie man eine persönliche Marke aufbaut

Lernen Sie die Strategien, die Ihr Profil verändern werden zu einem leistungsstarken Networking-Tool auf LinkedIn.

Was man wissen sollte

 • Synchronizuj kontakty w telefonie: Profil > Alles sehen neben Odkryj ludzi. Erhalten Sie Umożliwić dostęp.
 • Wyszukiwanie profili: Stuknij w Szkło powiększające. Tippen Sie auf Suchleistewprowadź nazwę, a następnie stuknij Zobacz wszystkie wyniki.
 • Zarządzaj kontaktami na stronie Instagram: Ikona profilu > Einstellungen > Verwalten Sie Ihre Kontakte.

W tym artykule wyjaśniono, jak znaleźć kontakty na Instagramie za pomocą funkcji Odkryj ludzi. Informacje dotyczą aplikacji Instagram na iOS i Androida oraz strony internetowej Instagram.Jak znaleźć kontakty na Instagramie?

Oto jak zsynchronizować kontakty w telefonie z aplikacją Instagram, aby móc znajdować i obserwować osoby, które znasz:


 1. Tippen Sie auf Ihr Profil Ikone.


 2. Unter Odkryj ludziprzewiń w prawo listę polecanych kontaktów i stuknij Folgen Sie pod profilem lub wybierz Alles sehen.


 3. Jeśli pojawi się monit, stuknij Umożliwić dostęp aby zezwolić aplikacji Instagram na dostęp do kontaktów na Twoim urządzeniu.


 4. Abgerufen von Folgen Sie pod kontaktem lub stuknij Łączyć obok opcji Połącz z Facebookiem, jeśli chcesz wyszukać znajomych z Facebooka na Instagramie.


 5. Gdy podążysz za kontaktem, pojawi się komunikat Weiter pod nazwiskiem osoby. To mówi Wymagany jeśli czekasz na ich zgodę.Jak wyszukiwać osoby na Instagramie

Jeśli nie masz zapisanych czyichś informacji w telefonie, możesz również wyszukać profile w aplikacji Instagram:


 1. Tippen Sie auf Szkło powiększające.


 2. Tippen Sie auf Suchleiste.


 3. Wprowadź nazwę i wybierz spośród wyświetlonych opcji lub wybierz Zobacz wszystkie wyniki.Jak zarządzać kontaktami w witrynie Instagram

Chociaż nie możesz korzystać z funkcji Odkrywaj ludzi w witrynie Instagram, nadal możesz wyszukiwać osoby i przeglądać polecane profile do obserwowania. Na stronie głównej wybierz Suchleisteoder wählen Sie Alles sehen unter Sugestie dla ciebie.


Możesz także zarządzać i usuwać zsynchronizowane kontakty w witrynie Instagram. Wybierz swój Ikona profilu > Einstellungen > Verwalten Sie Ihre Kontakte.

Häufig gestellte Fragen

 • Jak odłączyć kontakty od Instagrama?

  W aplikacji wybierz swój Profilbild > Mehr lesen (trzy linie) > Einstellungen > Konto > Synchronizacja kontaktów i wyłącz przełącznik. Alternatywnie możesz usunąć uprawnienia z aplikacji ustawień telefonu.

 • Jak uniemożliwić moim kontaktom znajdowanie mnie na Instagramie?

  Jeśli jesteś w czyichś kontaktach, nie możesz uniemożliwić tej osobie znalezienia Cię, jeśli ta osoba zsynchronizuje swoje dane z Instagramem. Możesz jednak kontrolować, kto widzi Twój kanał, ustawiając go jako prywatny.


Ähnliche Beiträge