Jak znalezc kontakty na Instagramie

How to find contacts on Instagram

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

What to know

 • Synchronizuj kontakty w telefonie: Profil > See everything next to Odkryj ludzi. Get Umożliwić dostęp.
 • Wyszukiwanie profili: Stuknij w Szkło powiększające. Tap on pasek wyszukiwaniawprowadź nazwę, a następnie stuknij Zobacz wszystkie wyniki.
 • Zarządzaj kontaktami na stronie Instagram: Ikona profilu > Settings > Manage your contacts.

W tym artykule wyjaśniono, jak znaleźć kontakty na Instagramie za pomocą funkcji Odkryj ludzi. Informacje dotyczą aplikacji Instagram na iOS i Androida oraz strony internetowej Instagram.Jak znaleźć kontakty na Instagramie?

Oto jak zsynchronizować kontakty w telefonie z aplikacją Instagram, aby móc znajdować i obserwować osoby, które znasz:


 1. Tap your Profile Icon.


 2. Under Odkryj ludziprzewiń w prawo listę polecanych kontaktów i stuknij Follow pod profilem lub wybierz See everything.


 3. Jeśli pojawi się monit, stuknij Umożliwić dostęp aby zezwolić aplikacji Instagram na dostęp do kontaktów na Twoim urządzeniu.


 4. Get Follow pod kontaktem lub stuknij Łączyć obok opcji Połącz z Facebookiem, jeśli chcesz wyszukać znajomych z Facebooka na Instagramie.


 5. Gdy podążysz za kontaktem, pojawi się komunikat Next pod nazwiskiem osoby. To mówi Wymagany jeśli czekasz na ich zgodę.Jak wyszukiwać osoby na Instagramie

Jeśli nie masz zapisanych czyichś informacji w telefonie, możesz również wyszukać profile w aplikacji Instagram:


 1. Tap on Szkło powiększające.


 2. Tap on pasek wyszukiwania.


 3. Wprowadź nazwę i wybierz spośród wyświetlonych opcji lub wybierz Zobacz wszystkie wyniki.Jak zarządzać kontaktami w witrynie Instagram

Chociaż nie możesz korzystać z funkcji Odkrywaj ludzi w witrynie Instagram, nadal możesz wyszukiwać osoby i przeglądać polecane profile do obserwowania. Na stronie głównej wybierz pasek wyszukiwaniaor select See everything under Sugestie dla ciebie.


Możesz także zarządzać i usuwać zsynchronizowane kontakty w witrynie Instagram. Wybierz swój Ikona profilu > Settings > Manage your contacts.

Frequently asked questions

 • Jak odłączyć kontakty od Instagrama?

  W aplikacji wybierz swój Profile photo > Read more (three lines) > Settings > Account > Synchronizacja kontaktów i wyłącz przełącznik. Alternatywnie możesz usunąć uprawnienia z aplikacji ustawień telefonu.

 • Jak uniemożliwić moim kontaktom znajdowanie mnie na Instagramie?

  Jeśli jesteś w czyichś kontaktach, nie możesz uniemożliwić tej osobie znalezienia Cię, jeśli ta osoba zsynchronizuje swoje dane z Instagramem. Możesz jednak kontrolować, kto widzi Twój kanał, ustawiając go jako prywatny.


Similar Posts