Jak znalezc kontakty na Instagramie

Jak znaleźć kontakty na Instagramie

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Co wiedzieć

 • Synchronizuj kontakty w telefonie: Profil > Widzieć wszystko obok Odkryj ludzi. Uzyskiwać Umożliwić dostęp.
 • Wyszukiwanie profili: Stuknij w Szkło powiększające. Stuknij w pasek wyszukiwaniawprowadź nazwę, a następnie stuknij Zobacz wszystkie wyniki.
 • Zarządzaj kontaktami na stronie Instagram: Ikona profilu > Ustawienia > Zarządzaj kontaktami.

W tym artykule wyjaśniono, jak znaleźć kontakty na Instagramie za pomocą funkcji Odkryj ludzi. Informacje dotyczą aplikacji Instagram na iOS i Androida oraz strony internetowej Instagram.Jak znaleźć kontakty na Instagramie?

Oto jak zsynchronizować kontakty w telefonie z aplikacją Instagram, aby móc znajdować i obserwować osoby, które znasz:


 1. Stuknij swój Profil Ikona.


 2. Pod Odkryj ludziprzewiń w prawo listę polecanych kontaktów i stuknij Podążać pod profilem lub wybierz Widzieć wszystko.


 3. Jeśli pojawi się monit, stuknij Umożliwić dostęp aby zezwolić aplikacji Instagram na dostęp do kontaktów na Twoim urządzeniu.


 4. Uzyskiwać Podążać pod kontaktem lub stuknij Łączyć obok opcji Połącz z Facebookiem, jeśli chcesz wyszukać znajomych z Facebooka na Instagramie.


 5. Gdy podążysz za kontaktem, pojawi się komunikat Następny pod nazwiskiem osoby. To mówi Wymagany jeśli czekasz na ich zgodę.Jak wyszukiwać osoby na Instagramie

Jeśli nie masz zapisanych czyichś informacji w telefonie, możesz również wyszukać profile w aplikacji Instagram:


 1. Stuknij w Szkło powiększające.


 2. Stuknij w pasek wyszukiwania.


 3. Wprowadź nazwę i wybierz spośród wyświetlonych opcji lub wybierz Zobacz wszystkie wyniki.Jak zarządzać kontaktami w witrynie Instagram

Chociaż nie możesz korzystać z funkcji Odkrywaj ludzi w witrynie Instagram, nadal możesz wyszukiwać osoby i przeglądać polecane profile do obserwowania. Na stronie głównej wybierz pasek wyszukiwanialub wybierz Widzieć wszystko pod Sugestie dla ciebie.


Możesz także zarządzać i usuwać zsynchronizowane kontakty w witrynie Instagram. Wybierz swój Ikona profilu > Ustawienia > Zarządzaj kontaktami.

Często zadawane pytania

 • Jak odłączyć kontakty od Instagrama?

  W aplikacji wybierz swój Zdjęcie profilowe > Więcej (trzy linie) > Ustawienia > Konto > Synchronizacja kontaktów i wyłącz przełącznik. Alternatywnie możesz usunąć uprawnienia z aplikacji ustawień telefonu.

 • Jak uniemożliwić moim kontaktom znajdowanie mnie na Instagramie?

  Jeśli jesteś w czyichś kontaktach, nie możesz uniemożliwić tej osobie znalezienia Cię, jeśli ta osoba zsynchronizuje swoje dane z Instagramem. Możesz jednak kontrolować, kto widzi Twój kanał, ustawiając go jako prywatny.


Podobne wpisy