10 narzedzi marketingu kodu ktore pomoga Ci oplacalnie tworzyc tresci

10 narzędzi marketingu kodu, które pomogą Ci opłacalnie tworzyć treści

Wyobraź sobie scenariusz, w którym każdy może projektować strony internetowe, analizować złożone dane, efektywnie zarządzać wieloma treściami, ustanawiać logikę automatyzacji i tworzyć cyfrowe obszary robocze do wspólnej pracy. Cóż, ludzie, to w skrócie platforma „bez kodu”.

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Dzięki narzędziom i oprogramowaniu, które wykorzystują podejście „bez kodu”, to, co kiedyś było bezpiecznie za ścianą wiedzy technicznej, jest teraz dostępne dla każdego marketera. Zanim przyjrzymy się najlepszym narzędziom marketingowym bez kodu, przyjrzyjmy się ich podstawom.

Co oznacza „Brak kodu”?

Aby być technicznym, narzędzie bez kodu lub bez kodu jest podejściem programistycznym, które nie opiera się na kodzie, a zamiast tego opiera się na narzędziach GUI (graficzny interfejs użytkownika).

Oznacza to, że żadne narzędzia do tworzenia kodu nie opierają się na wiedzy i umiejętnościach użytkowników w zakresie używania kodu w celu zwiększenia produktywności; zamiast tego wdrażają prostsze techniki w celu uzyskania lepszych wyników.

Jednak bliższe przyjrzenie się ujawnia, że ​​„brak kodu” nie zawsze oznacza „brak kodu”.

W rzeczywistości istnieje kod, który został stworzony przez osoby, które stworzyły to narzędzie. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć, przewinąć i/lub przeciągnąć i upuścić.

Powiązany: Najlepsi twórcy logo, aby uprościć branding

Rodzaje narzędzi „bez kodu”.

  • Tworzenie aplikacji/witryny
  • Przewodniki wprowadzające/interaktywne
  • Głos
  • Project management
  • Automation
  • Analytics
  • Customer service
  • Marketing

# 1 Uproszczony (marketing)

uproszczony

Simplified to kompleksowe, bezpłatne narzędzie marketingowe bez kodowania, które upraszcza wszystkie procesy marketingowe, od projektowania po publikację w mediach społecznościowych. Z jego intuicyjności Pisarz AIzachwycający projekt & twórca wideo do zautomatyzowanego harmonogram treścito narzędzie niezbędne dla marketerów, copywriterów, projektantów, freelancerów i właścicieli firm.

Ponadto możesz tworzyć, animować i publikować grafikę i filmy w ciągu kilku minut dzięki szablonom premium, integracji z mediami społecznościowymi i współpracy w czasie rzeczywistym. Uproszczony jest stworzony dla zespołów i zapewnia elastyczność współpracy. Oprócz pomocy w aplikacji obsługuje również integrację z Shopify, Arkuszami Google, Dyskiem Google, Unsplash, Pexels, Brandfetch i Storyblock.

Related: The best online animated GIF creators.

Dzięki doskonałym tekstom, publikowaniu w mediach społecznościowych, narzędziom do edycji jednym kliknięciem i tysiącom szablonów projektów – Simplified pomaga tworzyć, współpracować i skalować.

#2 Poniedziałek (zarządzanie projektami)

monday logo

Koordynacja wielu projektów pomiędzy różnymi członkami zespołu nie jest prostym zadaniem. Dlatego żadne aplikacje kodu, takie jak Monday, nie pomagają śledzić postępów, delegować zadań, komunikować się i wiele więcej.

Poniedziałek ma wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć organizację i koordynację. Dzięki płynnemu działaniu i przejrzystemu interfejsowi zawsze możesz mieć pewność, że skutecznie śledzisz swoje zadania. To oprogramowanie do zarządzania projektami ma również szereg zautomatyzowanych funkcji, które pomagają w wyrównaniu zespołu, dystrybucji pracy i produktywności, dostosowując dowolny przepływ pracy do Twoich potrzeb.

Nr 3 Stacker (wdrażanie i zarządzanie projektami)

układarka

Dzięki Stacker możesz konwertować arkusze kalkulacyjne na aplikacje, umożliwiając marketerom bezpieczne dostarczanie danych konsumentom. Pozwala to na automatyzację ręcznych zadań, takich jak wdrażanie, tworzenie aplikacji, współpraca w czasie rzeczywistym i bezpieczne przesyłanie plików. W efekcie Stacker ułatwia automatyzację i współpracę dzięki intuicyjnemu interfejsowi przypominającemu aplikację, który obsługuje cały kod.

Powiązany: Czym jest target group mediów społecznościowych i jak ją znaleźć.

#4 Code2 (Budowanie aplikacji/witryny)

kod2

Code2 to nowa platforma bez kodu, która pozwala tworzyć unikalne responsywne aplikacje internetowe. Konfiguracja, hosting, uruchamianie i skalowalność są obsługiwane przez Code2. To świetne narzędzie marketingowe bez kodu, które pozwala tworzyć i uruchamiać aplikacje internetowe skierowane do klientów bez martwienia się o ograniczenia związane z wdrażaniem, hostingiem lub przechowywaniem danych. To wspaniała opcja dla każdego, kto chce rozszerzyć swój biznes lub zarabiać na swoim koncepcie bez pisania kodu.

#5 Shopify (automatyzacja)

zakupy

Shopify to platforma bez kodu, która umożliwia użytkownikom konfigurowanie witryn handlu elektronicznego w celu sprzedaży, wysyłki i przetwarzania płatności w dowolnym miejscu. Jest popularny w dziedzinie handlu elektronicznego, ponieważ umożliwia firmom każdej wielkości wystawianie i sprzedaż swoich produktów online.

Dzięki Shopify Flow ręczne zadania można przekształcić w zautomatyzowane przepływy pracy we wszystkich Twoich sklepach. Inne funkcje, takie jak planowanie błyskawicznych wyprzedaży i dropów produktów, sprawiają, że jest to idealna odpowiedź na tworzenie kompleksowych doświadczeń zakupowych. Ponadto firmy mogą włączyć ekspresową realizację transakcji, aby powracający klienci mogli szybciej i bezpiecznie dokonać płatności za swoje zamówienia.

Powiązany: 10 najlepszych witryn z darmowymi zdjęciami stockowymi Simplified

#6 UserGuiding (przewodniki wprowadzające/interaktywne)

prowadzenie użytkownika

Jeśli masz już rozwiniętą witrynę internetową, będziesz potrzebować narzędzia do wdrażania nowych użytkowników.

UserGuiding to rozwiązanie do dołączania użytkowników bez użycia kodu, które pomaga tworzyć najlepsze doświadczenia związane z wdrażaniem dla klientów. Pomaga w różnych funkcjach, w tym w instrukcjach obsługi, listach kontrolnych, najważniejszych funkcjach, ankietach NPS, wiadomościach w aplikacji i interaktywnych wycieczkach po produktach.

#7 stado robaków (Obsługa klienta)

BugHerd

BugHerd to narzędzie, które pozwala zbierać i stosować opinie użytkowników w Twojej witrynie. To narzędzie marketingowe bez kodu ułatwia eliminację błędów zarówno programistom, jak i osobom niebędącym programistami.

Ta prosta aplikacja do śledzenia błędów wykorzystuje element wizualny podobny do karteczki samoprzylepnej, aby umożliwić użytkownikom szybkie identyfikowanie błędów w systemie. Błędna funkcja zostanie wyróżniona w komentarzach, umożliwiając rozwiązanie problemów bezpośrednio z Twojej witryny.

Program ten umożliwia również użytkownikom monitorowanie wpisów na liście usterek, zapewniając jak najszybsze rozwiązanie problemów. Dostępne są funkcje takie jak dodawanie komentarzy, ocenianie ważności problemu i tworzenie raportów.

Powiązany: 9 kreatywnych kroków do stworzenia estetyki projektu marki

#8 Wydra.ai (głos)

wydra.ai

Otter zapewnia wciągające wrażenia dzięki funkcjom, takim jak transkrypcja na żywo, automatyczne podsumowania notatek ze spotkań, łatwe ustawienia nagrywania i mnóstwo integracji.

Niezależnie od tego, czy osobiście, hybrydowo, mobilnie czy wirtualnie, możesz rejestrować wszystkie istotne interakcje i spotkania. Otter Assistant współpracuje z Zoom, Microsoft Teams i Google Meet, przechowując wszystkie notatki w jednym, bezpiecznym i łatwo dostępnym miejscu.

#9 Automate.io (automatyzacja)

automate.io

Automate to popularne narzędzie do automatyzacji używane przez znane firmy technologiczne, w tym Adobe, Intel i Uber.

To najlepsza platforma integracji bez kodu z ponad 200 integracjami aplikacji. Możesz zautomatyzować przepływ pracy, tworząc proste boty, które łączą dwie lub więcej aplikacji. Chyba że aktywnie go wstrzymasz, boty wejdą Automate.io aktualizuj w regularnych odstępach czasu, a więc skonfiguruj aplikacje wyzwalające i działania, i to wszystko. Możesz po prostu konstruować wyzwalacze i działania w różnych aplikacjach za pomocą interfejsu „przeciągnij i upuść”.

#10 Zapłać tutaj (automatyzacja)

Zapłać tutaj

Dzięki temu narzędziu marketingowemu bez kodu możesz zarabiać, wysyłając prosty link dowolnym kanałem (wirtualne spotkania, media społecznościowe lub e-mail).

Aplikacja umożliwia również klientom konfigurowanie jednorazowych i regularnych płatności, co ułatwia im planowanie płatności.

Payhere umożliwia klientom zbudowanie prostego, jednostronicowego portalu, w którym oprócz ogólnych możliwości płatności mogą być wyświetlane wszystkie ich linki do płatności. Możesz dołączyć link do tej firmy w podpisie e-maila lub na swoich platformach społecznościowych.

To łatwe w obsłudze narzędzie jest niezbędne dla każdego sprzedawcy.

Owinąć

Aplikacje lub narzędzia bez kodu całkowicie wyeliminowały przeszkody, które wcześniej istniały między większością marketerów, a złożoną technologią potrzebną do tworzenia stron internetowych, blogów, przepływów pracy, wiadomości e-mail i innych materiałów marketingowych. Obecnie narzędzia są łatwo dostępne i przyjazne dla użytkownika, co umożliwia pomyślne tworzenie, automatyzację i rozwój firmy.

Jedna aplikacja dla firm

Jeśli chcesz skalować swoją markę, koniecznie wypróbuj kompleksowe narzędzie o nazwie Simplified Today!

Get started for free

Similar Posts