Cómo compartir historias en Instagram con todo el mundo

Cómo compartir una historia en Instagram con todo el mundo

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Instagram jest pełen ton treści, którymi warto się dzielić, więc nierzadko zdarza się, że natkniesz się na Historię, którą możesz chcieć wysłać znajomemu lub dwóm. Na szczęście Instagram upraszcza ten proces.


W tym artykule omówiono sposób udostępniania historii na Instagramie komuś na Instagramie i osobom, które nie korzystają z aplikacji.


Jak udostępnić historię na Instagramie komuś na Instagramie

Możesz udostępnić historię na Instagramie innemu użytkownikowi za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Po prostu wykonaj poniższe czynności.

  1. Abre la aplicación Instagram en tu teléfono.
  2. Véase Historia chcesz się podzielić.
  3. Pulse sobre flecha en la esquina inferior derecha de la pantalla.
  4. Teraz wybierz użytkowników, do których chcesz wysłać Historię, a następnie stuknij Enviar en la parte inferior de la pantalla.

To wystarczy, aby podzielić się historią na Instagramie ze znajomymi. Możesz także podzielić się historią z bliskimi przyjaciółmi na Instagramie.

Jak udostępnić historię na Instagramie komuś, kogo nie ma na Instagramie

Udostępnianie historii na Instagramie osobie, której nie ma w aplikacji, jest równie łatwe. Jedyna różnica polega na tym, że udostępniasz link Instagram do Historii zamiast samej Historii. Oto jak:

  1. Abre la aplicación Instagram en tu teléfono.
  2. Véase Historia chcesz się podzielić.
  3. Pulse sobre menú de tres puntos en la esquina superior derecha de la pantalla.
  4. Ahora pulse Dzielić się z… i wybierz kontakt, do którego chcesz wysłać Historię. Lub dotknij platformy, na której chcesz udostępnić Historię i wybierz odpowiedniego odbiorcę.
  5. Alternatywnie, po dotknięciu tres puntos menu w Story, możesz wybrać Copiar enlace a następnie zamknij aplikację i wklej link do czatu z osobą, aby go udostępnić.

Otóż ​​to; dwa proste sposoby na wysłanie relacji do kogoś, kto nie jest na Instagramie.

Dlaczego nie mogę udostępnić historii na Instagramie?

Una persona con un teléfono en la mano vía Instagram

Istnieje kilka przypadków, w których nie będziesz mógł udostępnić czyjejś historii na Instagramie. Zwykle dzieje się tak, gdy osoba, która opublikowała Historię, nie zezwoliła swoim obserwatorom na jej udostępnianie lub jeśli jej konto na Instagramie jest prywatne.

W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie zrzutu ekranu lub nagranie ekranu Historii i udostępnienie go znajomym.

Udostępnianie historii na Instagramie jest łatwe

Jak widziałeś, udostępnianie czyjejś historii na Instagramie to prosty i bezpośredni proces. Z łatwością możesz wysłać Historię do znajomych w aplikacji, a nawet tych na innych platformach, w zaledwie kilku prostych krokach.

Proces udostępniania historii na Instagramie osobie, której nie ma na platformie, nie różni się zbytnio od udostępniania treści z innych sieci społecznościowych.

Publicaciones Similares