Jak udostepnic historie na Instagramie kazdemu

Jak udostępnić historię na Instagramie każdemu

Sekrety LinkedIn – Jak Wykorzystac Potencjal Swojego Profilu 1

Sekrety LinkedIn – Jak Zbudować Markę Osobistą

Poznaj strategie, które przekształcą Twój profil w potężne narzędzie networkingowe na LinkedIn.

Instagram jest pełen ton treści, którymi warto się dzielić, więc nierzadko zdarza się, że natkniesz się na Historię, którą możesz chcieć wysłać znajomemu lub dwóm. Na szczęście Instagram upraszcza ten proces.


W tym artykule omówiono sposób udostępniania historii na Instagramie komuś na Instagramie i osobom, które nie korzystają z aplikacji.


Jak udostępnić historię na Instagramie komuś na Instagramie

Możesz udostępnić historię na Instagramie innemu użytkownikowi za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Po prostu wykonaj poniższe czynności.

  1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.
  2. Zobacz Fabuła chcesz się podzielić.
  3. Stuknij w strzałka ikonę w prawym dolnym rogu ekranu.
  4. Teraz wybierz użytkowników, do których chcesz wysłać Historię, a następnie stuknij Wysłać u dołu ekranu.

To wystarczy, aby podzielić się historią na Instagramie ze znajomymi. Możesz także podzielić się historią z bliskimi przyjaciółmi na Instagramie.

Jak udostępnić historię na Instagramie komuś, kogo nie ma na Instagramie

Udostępnianie historii na Instagramie osobie, której nie ma w aplikacji, jest równie łatwe. Jedyna różnica polega na tym, że udostępniasz link Instagram do Historii zamiast samej Historii. Oto jak:

  1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.
  2. Zobacz Fabuła chcesz się podzielić.
  3. Stuknij w menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Teraz dotknij Dzielić się z… i wybierz kontakt, do którego chcesz wysłać Historię. Lub dotknij platformy, na której chcesz udostępnić Historię i wybierz odpowiedniego odbiorcę.
  5. Alternatywnie, po dotknięciu trzy kropki menu w Story, możesz wybrać Skopiuj link a następnie zamknij aplikację i wklej link do czatu z osobą, aby go udostępnić.

Otóż ​​to; dwa proste sposoby na wysłanie relacji do kogoś, kto nie jest na Instagramie.

Dlaczego nie mogę udostępnić historii na Instagramie?

Osoba trzymająca telefon za pomocą Instagrama

Istnieje kilka przypadków, w których nie będziesz mógł udostępnić czyjejś historii na Instagramie. Zwykle dzieje się tak, gdy osoba, która opublikowała Historię, nie zezwoliła swoim obserwatorom na jej udostępnianie lub jeśli jej konto na Instagramie jest prywatne.

W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie zrzutu ekranu lub nagranie ekranu Historii i udostępnienie go znajomym.

Udostępnianie historii na Instagramie jest łatwe

Jak widziałeś, udostępnianie czyjejś historii na Instagramie to prosty i bezpośredni proces. Z łatwością możesz wysłać Historię do znajomych w aplikacji, a nawet tych na innych platformach, w zaledwie kilku prostych krokach.

Proces udostępniania historii na Instagramie osobie, której nie ma na platformie, nie różni się zbytnio od udostępniania treści z innych sieci społecznościowych.

Podobne wpisy