Jak udostepnic historie na Instagramie kazdemu

Jak udostępnić historię na Instagramie każdemu

LinkedIn-Geheimnisse - wie Sie das Potenzial Ihres Profils nutzen können 1

Die Geheimnisse von LinkedIn - Wie man eine persönliche Marke aufbaut

Lernen Sie die Strategien, die Ihr Profil verändern werden zu einem leistungsstarken Networking-Tool auf LinkedIn.

Instagram jest pełen ton treści, którymi warto się dzielić, więc nierzadko zdarza się, że natkniesz się na Historię, którą możesz chcieć wysłać znajomemu lub dwóm. Na szczęście Instagram upraszcza ten proces.


W tym artykule omówiono sposób udostępniania historii na Instagramie komuś na Instagramie i osobom, które nie korzystają z aplikacji.


Jak udostępnić historię na Instagramie komuś na Instagramie

Możesz udostępnić historię na Instagramie innemu użytkownikowi za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Po prostu wykonaj poniższe czynności.

  1. Öffnen Sie die Instagram-App auf Ihrem Handy.
  2. Siehe Geschichte chcesz się podzielić.
  3. Tippen Sie auf Pfeil in der unteren rechten Ecke des Bildschirms.
  4. Teraz wybierz użytkowników, do których chcesz wysłać Historię, a następnie stuknij Senden Sie am unteren Rand des Bildschirms.

To wystarczy, aby podzielić się historią na Instagramie ze znajomymi. Możesz także podzielić się historią z bliskimi przyjaciółmi na Instagramie.

Jak udostępnić historię na Instagramie komuś, kogo nie ma na Instagramie

Udostępnianie historii na Instagramie osobie, której nie ma w aplikacji, jest równie łatwe. Jedyna różnica polega na tym, że udostępniasz link Instagram do Historii zamiast samej Historii. Oto jak:

  1. Öffnen Sie die Instagram-App auf Ihrem Handy.
  2. Siehe Geschichte chcesz się podzielić.
  3. Tippen Sie auf Drei-Punkte-Menü in der oberen rechten Ecke des Bildschirms.
  4. Tippen Sie jetzt auf Dzielić się z… i wybierz kontakt, do którego chcesz wysłać Historię. Lub dotknij platformy, na której chcesz udostępnić Historię i wybierz odpowiedniego odbiorcę.
  5. Alternatywnie, po dotknięciu drei Punkte menu w Story, możesz wybrać Link kopieren a następnie zamknij aplikację i wklej link do czatu z osobą, aby go udostępnić.

Otóż ​​to; dwa proste sposoby na wysłanie relacji do kogoś, kto nie jest na Instagramie.

Dlaczego nie mogę udostępnić historii na Instagramie?

Osoba trzymająca telefon za pomocą Instagrama

Istnieje kilka przypadków, w których nie będziesz mógł udostępnić czyjejś historii na Instagramie. Zwykle dzieje się tak, gdy osoba, która opublikowała Historię, nie zezwoliła swoim obserwatorom na jej udostępnianie lub jeśli jej konto na Instagramie jest prywatne.

W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie zrzutu ekranu lub nagranie ekranu Historii i udostępnienie go znajomym.

Udostępnianie historii na Instagramie jest łatwe

Jak widziałeś, udostępnianie czyjejś historii na Instagramie to prosty i bezpośredni proces. Z łatwością możesz wysłać Historię do znajomych w aplikacji, a nawet tych na innych platformach, w zaledwie kilku prostych krokach.

Proces udostępniania historii na Instagramie osobie, której nie ma na platformie, nie różni się zbytnio od udostępniania treści z innych sieci społecznościowych.

Ähnliche Beiträge