Jak usunac polubienia na Instagramie

Jak usunąć polubienia na Instagramie

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Jeśli przeglądasz swój kanał na Instagramie i zastanawiasz się, dlaczego widzisz posty niektórych osób lub reklamy, które nie są związane z Twoimi zainteresowaniami, jest ku temu powód. Gdy polubisz coś na Instagramie, algorytm automatycznie pokaże ci więcej tego samego. Istnieje jednak sposób na usunięcie polubień na Instagramie, a my pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak zobaczyć, co lubisz na Instagramie

Prawdopodobnie Twoje opinie i zainteresowania zmieniły się z biegiem czasu. Dlatego sprawdzanie i zarządzanie swoją aktywnością na Instagramie może pomóc Ci zdecydować, co nie jest już dla Ciebie istotne. Aby zobaczyć, co Ci się podobało na Instagramie:

  1. Haga clic en su foto de perfil en la esquina inferior derecha.
  2. Haga clic en trzy pionowe linie u góry strony Twojego profilu.
  3. Haga clic en Su actividad.
  4. Ir a Interacciones.

En Interaccioneszobaczysz wszystko, co skomentowałeś, wszystko, co Ci się podobało, wszystkie Twoje odpowiedzi na relacje i przesłane recenzje.

Jak usunąć polubienia na Instagramie

Jeśli Twój kanał na Instagramie sprawia, że ​​czujesz się źle lub po prostu nudzi Cię to, co widzisz, istnieją sposoby, aby zmienić swoje wrażenia z korzystania z Instagrama. Możesz zacząć od nielubienia starych postów. Pomoże to dostosować sposób korzystania z aplikacji.

Jeśli chcesz usunąć swoje polubienia na Instagramie, możesz to zrobić, klikając Le gusta en Interacciones. Kliknij Elija w prawym górnym rogu i wybierz posty, które chcesz odrzucić. Możesz użyć Ordenar y filtrar możliwość sortowania postów. Po zakończeniu wybierania postów stuknij a diferencia de en la parte inferior de la pantalla.

Dlaczego powinieneś przeglądać swoją aktywność na Instagramie

Posty, z którymi wchodziłeś w interakcje w przeszłości, wpływają na to, co widzisz na Instagramie. Przeglądanie Twojej aktywności na Instagramie pomoże algorytmowi pokazać Ci więcej tego, co w tej chwili wydaje Ci się autentyczne. Na przykład, jeśli nie lubisz już określonego influencera, usunięcie polubień z jego postów prawdopodobnie zmniejszy jego obecność w Twoim kanale na Instagramie.

Masz wybór, co widzisz na Instagramie. Regularnie przeglądaj swoją aktywność, aby upewnić się, że widzisz to, co chcesz widzieć.

Publicaciones Similares