Jak usunac polubienia na Instagramie

How to delete likes on Instagram

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

If you're browsing your feed on Instagram and wondering why you're seeing posts by certain people or ads that aren't related to your interests, there's a reason. When you like something on Instagram, the algorithm automatically shows you more of the same. However, there is a way to remove likes on Instagram, and we will show you how to do it. How to...

Jak zobaczyć, co lubisz na Instagramie

Prawdopodobnie Twoje opinie i zainteresowania zmieniły się z biegiem czasu. Dlatego sprawdzanie i zarządzanie swoją aktywnością na Instagramie może pomóc Ci zdecydować, co nie jest już dla Ciebie istotne. Aby zobaczyć, co Ci się podobało na Instagramie:

  1. Click your profile picture In the lower right corner.
  2. Click on trzy pionowe linie u góry strony Twojego profilu.
  3. Click Your activity.
  4. Go to Interactions.

Under Interactionszobaczysz wszystko, co skomentowałeś, wszystko, co Ci się podobało, wszystkie Twoje odpowiedzi na relacje i przesłane recenzje.

Jak usunąć polubienia na Instagramie

Jeśli Twój kanał na Instagramie sprawia, że ​​czujesz się źle lub po prostu nudzi Cię to, co widzisz, istnieją sposoby, aby zmienić swoje wrażenia z korzystania z Instagrama. Możesz zacząć od nielubienia starych postów. Pomoże to dostosować sposób korzystania z aplikacji.

Jeśli chcesz usunąć swoje polubienia na Instagramie, możesz to zrobić, klikając Likes under Interactions. Kliknij Choose w prawym górnym rogu i wybierz posty, które chcesz odrzucić. Możesz użyć Sort and filter możliwość sortowania postów. Po zakończeniu wybierania postów stuknij unlike At the bottom of the screen.

Dlaczego powinieneś przeglądać swoją aktywność na Instagramie

Posty, z którymi wchodziłeś w interakcje w przeszłości, wpływają na to, co widzisz na Instagramie. Przeglądanie Twojej aktywności na Instagramie pomoże algorytmowi pokazać Ci więcej tego, co w tej chwili wydaje Ci się autentyczne. Na przykład, jeśli nie lubisz już określonego influencera, usunięcie polubień z jego postów prawdopodobnie zmniejszy jego obecność w Twoim kanale na Instagramie.

Masz wybór, co widzisz na Instagramie. Regularnie przeglądaj swoją aktywność, aby upewnić się, że widzisz to, co chcesz widzieć.

Similar Posts