Jak usunac polubienia na Instagramie

Wie man Likes auf Instagram löscht

LinkedIn-Geheimnisse - wie Sie das Potenzial Ihres Profils nutzen können 1

Die Geheimnisse von LinkedIn - Wie man eine persönliche Marke aufbaut

Lernen Sie die Strategien, die Ihr Profil verändern werden zu einem leistungsstarken Networking-Tool auf LinkedIn.

Wenn Sie Ihren Feed auf Instagram durchstöbern und sich fragen, warum Sie Beiträge von bestimmten Personen oder Anzeigen sehen, die nichts mit Ihren Interessen zu tun haben, gibt es dafür einen Grund. Wenn dir etwas auf Instagram gefällt, zeigt dir der Algorithmus automatisch mehr davon. Es gibt jedoch eine Möglichkeit, Likes auf Instagram zu entfernen, und wir zeigen Ihnen, wie Sie das tun können. Wie das geht.

Jak zobaczyć, co lubisz na Instagramie

Prawdopodobnie Twoje opinie i zainteresowania zmieniły się z biegiem czasu. Dlatego sprawdzanie i zarządzanie swoją aktywnością na Instagramie może pomóc Ci zdecydować, co nie jest już dla Ciebie istotne. Aby zobaczyć, co Ci się podobało na Instagramie:

  1. Klicken Sie Ihr Profilbild in der rechten unteren Ecke.
  2. Klicken Sie auf trzy pionowe linie u góry strony Twojego profilu.
  3. Klicken Sie auf Ihre Tätigkeit.
  4. Gehe zu Wechselwirkungen.

Unter Wechselwirkungenzobaczysz wszystko, co skomentowałeś, wszystko, co Ci się podobało, wszystkie Twoje odpowiedzi na relacje i przesłane recenzje.

Jak usunąć polubienia na Instagramie

Jeśli Twój kanał na Instagramie sprawia, że ​​czujesz się źle lub po prostu nudzi Cię to, co widzisz, istnieją sposoby, aby zmienić swoje wrażenia z korzystania z Instagrama. Możesz zacząć od nielubienia starych postów. Pomoże to dostosować sposób korzystania z aplikacji.

Jeśli chcesz usunąć swoje polubienia na Instagramie, możesz to zrobić, klikając Mag unter Wechselwirkungen. Kliknij Wählen Sie w prawym górnym rogu i wybierz posty, które chcesz odrzucić. Możesz użyć Sortieren und Filtern możliwość sortowania postów. Po zakończeniu wybierania postów stuknij im Gegensatz zu am unteren Rand des Bildschirms.

Dlaczego powinieneś przeglądać swoją aktywność na Instagramie

Posty, z którymi wchodziłeś w interakcje w przeszłości, wpływają na to, co widzisz na Instagramie. Przeglądanie Twojej aktywności na Instagramie pomoże algorytmowi pokazać Ci więcej tego, co w tej chwili wydaje Ci się autentyczne. Na przykład, jeśli nie lubisz już określonego influencera, usunięcie polubień z jego postów prawdopodobnie zmniejszy jego obecność w Twoim kanale na Instagramie.

Masz wybór, co widzisz na Instagramie. Regularnie przeglądaj swoją aktywność, aby upewnić się, że widzisz to, co chcesz widzieć.

Ähnliche Beiträge