Jak wylaczyc aktywny status na Instagramie

Cómo desactivar un estado activo en Instagram

Secretos de LinkedIn: cómo aprovechar el potencial de tu perfil 1

Los secretos de LinkedIn - Cómo crear una marca personal

Descubra las estrategias que transformarán su perfil en una potente herramienta de networking en LinkedIn.

Lo que hay que saber

 • Otwórz ustawienia i przełącz Mostrar el estado de la actividad wyłączony.
 • Użytkownicy komputerów stacjonarnych mogą przejść bezpośrednio do Strona Prywatność i bezpieczeństwo na Instagramie.
 • Wyłączenie aktywnego statusu uniemożliwia również przeglądanie statusu innych kont.

W tym artykule opisano, jak wyłączyć aktywny status w witrynie Instagram lub aplikacji mobilnej. Przyjrzymy się również, dlaczego możesz chcieć to zrobić i jakie będą konsekwencje, jeśli to zrobisz.Jak wyłączyć status aktywności na Instagramie?

Kilka kliknięć lub dotknięć w ustawieniach konta ujawni Mostrar el estado de la actividad przełącznik, który możesz wyłączyć, aby zatrzymać nadawanie swojego statusu online.


Wyłącz Status aktywności w witrynie

Oto jak to zrobić z witryny na komputery:


 1. Wybierz ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu strony i wybierz Ajustes w rozwijanym menu.


 2. Elija Prywatność i ochrona z lewego panelu.


 3. Znajdź Mostrar el estado de la actividad z prawej strony i usuń zaznaczenie z pola, wybierając je. Zmiana zostanie automatycznie zapisana i zacznie obowiązywać natychmiast.


Wyłącz Status aktywności na telefonie komórkowym

Aplikacja Instagram używa tego samego terminu do opisania tego ustawienia —Mostrar el estado de la actividad— ale dotarcie do niego różni się nieco od tego, jak działa na stronie internetowej.


 1. Otwórz swoją stronę, wybierając swoje zdjęcie profilowe z dolnego menu.


 2. Z trzywierszowego menu u góry wybierz Ajustes.


 3. Obtenido de Privacidad y luego Estado de actividad na następnym ekranie.


 4. Obtenido de Mostrar el estado de la actividadlub przesuń przełącznik w prawo, aby natychmiast go wyłączyć.


Aplikacja ma inne ustawienie, które może Cię zainteresować. Na tym samym ekranie, co w kroku 4, wyłącz Mostrar cuando están activos juntos aby wyłączyć możliwość sprawdzania przez osobę, z którą rozmawiasz, czy oboje jesteście aktywni na tym samym czacie. To ustawienie jest niezależne od Mostrar el estado de la actividad.


Co daje wyłączenie stanu aktywnego?

Pokaż stan aktywności jest domyślnie włączony. Kiedy jest włączona, pozwala innym użytkownikom obserwować, a osoby, do których wysyłasz wiadomości, widzą, kiedy byłeś ostatnio aktywny na Instagramie, w tym, czy jesteś aktywny teraz. Jeśli wolisz nie ujawniać tych informacji, na przykład ze względu na ogólną prywatność lub aby uniknąć poczucia przymusu odpowiadania na wiadomości, możesz postępować zgodnie ze wskazówkami powyżej, aby wyłączyć tę funkcję.


Należy pamiętać, że po wyłączeniu nie będzie można również zobaczyć stanu innych kont.


To ustawienie dotyczy wszystkich urządzeń zalogowanych na Twoje konto, więc statusu aktywnego nie możesz wyłączyć np. tylko w telefonie, ale pozostawić włączony na komputerze lub tablecie.Inne wskazówki dotyczące prywatności na Instagramie

Wyłączenie możliwości sprawdzania przez użytkowników, kiedy jesteś online, to tylko jeden ze sposobów na zwiększenie prywatności konta. Możesz także ustawić swoje konto na Instagramie jako prywatne, ukrywając swoje posty przed osobami, które nie obserwują. W ten sposób tylko użytkownicy, którym wyraźnie zezwolisz na wyświetlanie swojego konta, będą mogli oglądać Twoje zdjęcia i filmy.


Ukrywanie zdjęć na Instagramie to kolejna opcja. Zarchiwizowanie zdjęć, aby były widoczne tylko dla Ciebie, jest łatwe (podobnie jak ponowne ich upublicznienie).


Preguntas más frecuentes

 • Jak mogę sprawdzić, czy ktoś wyłączył aktywny status na Instagramie?

  Nie ma sposobu, aby stwierdzić na pewno, czy ktoś wyłączył swój aktywny status na Instagramie. Jeśli próbujesz połączyć się z kimś na Instagramie i podejrzewasz, że ta osoba wyłączyła status aktywny, spróbuj wysłać jej bezpośrednią wiadomość. Jeśli ją otworzą, będziesz mógł zobaczyć, kiedy, co oznacza, że ​​byli aktywni. Możesz także spróbować przejrzeć profile na Instagramie, które obserwują, i zobaczyć, czy zostawili komentarz, który będzie miał trochę czasu, dając ogólne wyobrażenie o tym, kiedy byli ostatnio aktywni.

 • Jak włączyć aktywny status na Instagramie?

  Aby ponownie włączyć aktywny status na Instagramie, jeśli go wyłączyłeś, otwórz aplikację Instagram i dotknij swojego icono de perfil. Obtenga Menú (trzy linie), a następnie stuknij Ajustes > Privacidad. Przewiń w dół i dotknij Estado de actividada następnie włącz Mostrar el estado de la actividad.

 • Jak mogę zobaczyć czyjąś aktywność na Instagramie?

  Instagram pozwalał ci łatwo zobaczyć aktywność obserwującego, dotykając ikony Actividades marcar en Notificaciones płyta. Teraz ta zdolność jest ograniczona. Nadal możesz zobaczyć posty obserwujących, dotykając Buscar en, wpisując ich imię i nazwisko, przechodząc do ich konta i przeglądając ich posty. Na stronie ich konta możesz także wyświetlić ich obserwujących, dotykając Ver i zobacz, kogo obserwują, dotykając Siguiente. Istnieją również aplikacje innych firm, które mogą dokładniej śledzić aktywność Twoich obserwujących.


Publicaciones Similares