Czy mozesz sprzedawac obrazy stabilnej dyfuzji

Can you sell stable diffusion images?

Secrets of LinkedIn - How to Harness the Potential of Your Profile 1

Secrets of LinkedIn - How to Build a Personal Brand

Learn the strategies that will transform your profile into a powerful networking tool on LinkedIn.

Entuzjaści sztucznej inteligencji, którzy chcą szybko zarobić, mogą chcieć wiedzieć – czy można sprzedawać obrazy stabilnej dyfuzji?

Od momentu wydania Stable Diffusion poczynił znaczne postępy w zbieraniu pochwał od użytkowników na całym świecie. Dlatego ma teraz miliony użytkowników. Będąc generatorem tekstu na obraz AI o otwartym kodzie źródłowym, ma wiele różnych zastosowań. Ale czy można sprzedawać obrazy, które z niego tworzysz, mimo że jest to otwarte i darmowe narzędzie AI? O tym przekonamy się z poniższej lektury.

Czy możesz sprzedawać obrazy wygenerowane ze Stable Difusion?

Stable Diffusion jest darmowym narzędziem o otwartym kodzie źródłowym. Wielu użytkowników twierdzi, że grafika wygenerowana przy użyciu Stable Diffusion jest zbywalna, a dlaczego miałaby nie być? Ponieważ narzędzie jest open source, użytkownicy mają prawa do pracy, kodów i monitów, których używają i udostępniają. Poza tym użytkownicy twierdzą, że spędzają czas na tworzeniu sztuki. Dlatego powinien być sprzedawalny.

Co więcej, niektórzy użytkownicy twierdzą nawet, że tylko opłaceni użytkownicy mogą sprzedawać obrazy z wyprzedzeniem w ramach ich praw autorskich. Jednak ci, którzy są darmowymi użytkownikami, mogą tworzyć dzieła sztuki tylko do użytku osobistego i nadal muszą przypisywać zasługi Stable Diffusion. StabilityAI udostępniło go już do użytku komercyjnego i niekomercyjnego na podstawie swojej licencji, zakładając, że użytkownicy nie będą naruszać swoich zasad podczas korzystania z niego.

Frequently asked questions

Czy możemy sprzedawać sztukę Dall-E?

Tak, sprzedaż sztuki Dall-E nie stanowi problemu. Wszyscy użytkownicy mogą w pełni skomercjalizować swoje grafiki wygenerowane za pomocą Dall-E. Obejmuje to nawet przedruk, sprzedaż i sprzedaż tych obrazów. Ponadto kwalifikują się również obrazy wygenerowane podczas podglądu badania. Możesz więc robić, co chcesz, z grafiką wygenerowaną przez Dall-E, o ile nie narusza to ich warunków użytkowania.

Application

Generowanie i sprzedawanie obrazów za pomocą stabilnej dyfuzji nie jest zbyt trudne. Możesz być w stanie sprzedać je zbyt łatwo. Ale prawdziwe pytanie brzmi: czy byłoby to w ogóle etyczne? Chociaż wielu użytkowników nazywa to dobrze, ponieważ spędzają czas na tworzeniu tych obrazów. Jednak ich wysiłek jest niczym w porównaniu z tym, co robią prawdziwi artyści, aby stworzyć oryginalne dzieła sztuki, z których mogą korzystać te narzędzia AI. Pamiętaj, aby wyrazić uznanie dla narzędzia AI, którego użyłeś.

Similar Posts